Огляд каталогу
- 161 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 161 результатів
Перегляньте grocery store у Стрию. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 161 результатів у Стрию. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 32,814 відгуків та оцінок.
“Суші Zoom — приємне відкриття! Замовляв тут кілька разів, і кожного разу все на високому рівні. Роли свіжі, смачні та акуратно згорнуті. Доставляють швидко, кур’єр завжди ввічливий. Дуже сподобалась Філадельфія — багато риби, хороший баланс смаку. Рекомендую всім, хто хоче якісні суші за адекватною ціною. Обов’язково замовлятиму ще!”
“Завжди беру мясо саме тут, свіжість та якість на вищому рівні. Так тримати!”
“Учора замовляли суші та піцу — і це було просто вау!Суші свіжі, з ніжним рисом і якісною рибою, начинки багато, все акуратно загорнуто. Піца — з тонким тістом, ароматною скоринкою та соковитою начинкою, сир тягнеться як у кіно! Дуже задоволені,обов'язково замовлятимемо ще)”
“Прекрасне місце для швидкого укусу”
“Мені дуже сподобалася ваша пекарня. Була у вас декілька разів. І смачна випічка, і дуже смачна холодна кава. І є місце, щоб присісти разом з друзями й попити каву. Дякую вам!”
“Доступні ціни. Обслуговують швидко і якісно.”
“Часто заїжджаємо сюди, коли проїжджаємо Стрий. Найкращі суші, які куштувала!”
“Дуже якісна хімія і приємні ціни.”
“Найкраща випічка серед усіх закладів мережі, де я був. А ще гарний сервіс і грузинська музика, що додає атмосфери)”
“Привітний персонал. Завжди порадять та підберуть товар.”
“Кваліфікований персонал, допоможе вибрати товар саме для вас, дасть відповідь на будь які запитання, ціни відповідають якості. Магазин раджу мені сподобався)) Недоліки: немає, але є рекомендація, не ставте омивачі просто на вулиці, а то можуть поцупити)”
“Одно разу я став нубіком в майнкрафті, і тут я бачу СІМЕЙНУ ПЕКАРНЮ! Одже я вирішив зайти туда, я зайшов туді кажу - Дайте дві булочки І тьотя Галя почала показувати свої булочки, мені сподобалось іду до тьоті Галі”
“Дуже смачна кухня, естетична подача, красивий посуд. Гарно оформлені зали, красивий інтер'єр, як всередині, так і ззовні. Уважне і ввічливе обслуговування”
“Тиждень назад і неодноразово купували в магазині телефон, продавець Тарас порадив і зрозуміло роз'яснив,який телефон буде для нас найкращий. Дуже задоволені обслуговуванням і професіоналізмом всіх працівників. Дякую.”
“Дуже хороший м’ясний магазин! Завжди свіже м’ясо та смачні ковбаси. Продавці уважні й привітні. Завжди приємно заходити!”
“Смачна кава. Вперше знайшла тут каву Рафаелло, яку довго шукала. Ще й з улюбленою цукеркою Рафаелло!) Ввічливий персонал, один з хлопців явно любить свою справу і це додає ще більше насолоди до її вживання. Трішки б більше простору та столиків. Бажаю цій кав'ярні розширення!”
“Найсмачніша піца у Львові, офіційно заявляю! Перепробували усю, ця топ! Ідеально хрумка, гарно піджарена паляниця, крутезні смаки, вже кілька попробували, усі ідеальні! Чудова ідея була, що до вина навпроти можна брати піцу, постійно так робимо. Дуже дякуємо! Привітний персонал і надзвичайно смачна піца. Процвітання вам!”
“Мій син, після садочку, тільки сюди. Вибір товару, доволі великий, власники- добрі й привітні люди. Рекомендую”
“Чудовий магазин, який так і хочеться назвати своїм. Привітний персонал, широкий асортимент товарів, всі продукти свіжі. Недавно оновились і тепер стали ще кращими. Видавати почали чеки і ти можеш прийти і потримати товар в руках, прочитати про нього (чого колись не можна було зробити). Всі товари зручно посортовані і їх всіх одразу видно. Також тут є кавовий апарат і термінал.”
“Гарна велика заправка. З затишним кафе у середині. Можна смачно перекусити у дорозі Є обмін валют що дуже зручно. Ціни в кафе як на заправці.”
“Дуже подобається мережа магазинів АТБ. Великий вибір продуктів і "демократичні" ціни. Раджу відвідати.”
“Класний магазин. Великий вибір асортименту. І дуже приємний персонал...”
“Хороший асортимент товару, приватний персонал. Завжди враховують побажання клієнта. Приємно та чисто.”
“Великий та потрібний асортимент товарів за прийнятну ціну!”
“Класний магазин. Великий вибір асортименту. І дуже приємний персонал...”
“Не знаю, чому стільки негативних відгуків. Замовляю тут з 2013 року на кожен Новий Рік, і не було жодних проблем. Так, відправляють не дуже швидко, комплектують 2-4 дні, проте завжди про це попереджують. Тому і замовляю заздалегідь. Можливо, більшість негативу саме через те, що багато замовлень робляться вже перед самим Новим Роком, коли ажіотаж просто не дозволяє комплектуватися так швидко, як хотілося б. Тому, беручи до уваги неодноразовий досвід роботи з цим магазином, ставлю 5 зірочок.”