ARBER
“Обожнюю цей магазин. Гарні речі, дуже гарний персонал, допомагають підібрати речі. Раджу до покупок.”
Знайдено 9 результатів
“Обожнюю цей магазин. Гарні речі, дуже гарний персонал, допомагають підібрати речі. Раджу до покупок.”
“Зробив у них покупку через інтернет-магазин, все добре, не розчарований. Мінус тільки в тому, що після прийому замовлення довелося самому дзвонити та нагадувати їм, щоб номер посилки НП скинули мені до СМС.”
“Великий асортимент , гарного чоловічого одягу!”
“Хороший вибір та обслуговування”
“За різноманіттям товарів, за поведінкою персоналу, за цінами, за розташуванням та оформленням - найкращий магазин у Стрию!!!”