Магнат
“Гарний заклад. Можна зайти по харчуватись, або організувати святкування. Смачно готують, гарно і швидко обслуговують.”
Знайдено 8 результатів
“Гарний заклад. Можна зайти по харчуватись, або організувати святкування. Смачно готують, гарно і швидко обслуговують.”
“Все дуже смачно, як завжди. Рекомендую”
“Дуже хороші кава та чай! Рекомендую ☕”
“Смачна кухня , привітний персонал ! Сподобалось”
“Галина Іванівна -Великий привіт вам.Ви мене пам'ятаєте.(Юра).”
“Дуже гарний заклад з приємною атмосферою. Щодо їжі, було достатньо смачно.Десерти також смачні. Загалом, приємна атмосфера в закладі, дуже гарно прикрашений фасад. Кава запашна.”
“У закладі дуже приємно провести вільний час. Смачна кава та хороша їжа щоб перекусити. Ціни на теперішній час, досить приємні, порівняно із іншими закладами у місті. Персонал привітний та на перший погляд у закладі дуже чисто. Із впевненістю рекомендую відвідати та скуштувати лаваш із нагетсами, та хот-дог.”