Pizza Celentano Ristorante
“Дуже сподобався заклад. Креативний яскравий дизайн, доволі швидке ввічливе обслуговування, чудовий сирний крем-суп, смачна Гавайська піца, прекрасний яблучний фреш! Раді, що не пройшли повз. Кухар - профі!”
Знайдено 6 результатів
“Дуже сподобався заклад. Креативний яскравий дизайн, доволі швидке ввічливе обслуговування, чудовий сирний крем-суп, смачна Гавайська піца, прекрасний яблучний фреш! Раді, що не пройшли повз. Кухар - профі!”
“Смачне неймовірно морозиво, тірамісу одне з найкращих що я їла. 10 років тому у вас таке саме було терамісу. Стабільність це чудово. Піца файна. Обслуговування - не нав'язливі офіціанти. Прекрасно що є дитячий майданчик, добавте ще якість іграшки. Офіціант Настя була ввічливою та все швидко приносила. Музика не навязлива, укр та анг. Ще зайдемо обов'язково”
“Нова піцерія. Великий дитячий куток, з конструктором, дошкою для малювання, іграшками, столиком. По бажанню, можна включити мультики. Дитячого меню нема. Столика для переодягання дитини теж. Піца велика, смачна, персонал привітний. В закладі чисто і затишно.”
“Ресторан-піцерія, мережі Челентано відкрито зовсім недавно, про те сервіс, комфорт та смакові якості страв жодним чином, навіть думками, не дозволять Вам відчути незручності. Салат свіжий з приємним ароматом. Соки для дітей було подано теплими, як і замовлено. Піца в міру випечена з тонким ароматом спецій. На прохання було додано "чорні" маслини, яких не пропонується як інгредієнти до набірної піци. "Трапилося" так, що було розбито шклянку з соку. Нам було запропоновано перенести наші страви за новий столик. Приємні ціни, Приємні враження від Ресторану! Найкращі рекомендації до відвідання закладу! Розвитку та багаго задоволених відвідувачів! P. S. Вартість розбитої шклянки у рахунок не включили!)”
“Дуже гарна атмосфера...... дуже гарно та затишно...... Привітні люди та приємні коли б не прийшов........ великий вибір товару...... є усе що душа по бажає...... навіть до сами дрібничок........))))) Супер)) :)”
“Я обожнюю цей заклад, і рекомендую його відвідати! Офіціантка Іванка професіонал своєї справи, яка завжди дуже уважно, та привітно зустрічає мене як з друзями, так і на одинці. Заклад в чудовому не старіючому стилі, і видно, що над зовнішнім виглядом закладу працювали, а не зробили на швидку руку. Баран стійка красива, та прибрана, також біля неї завжди будуть присутні офіціанти, та піц майстер який зробить вашу неперевершену піцу швидко, та якісно з урахуванням всіх стандартів. Робоче місце прибране, і видно, що всі продукти зберігаються в холодильниках. Офіціанти запитують коли приносити напої, тому ви не залишитесь без напою, бо випили його до основної страви. Напої в хорошому асортименті, я замовив американо з молоком, до якого йшло маленьке, але смачне печивко, що дуже приємно, враховуючи, що це як подарунок. Мій чек, це: Піца 4 сири Піца цезаре Мохіто безалкогольне Коктейль Пелікан Американо з молоком Мені сподобалось все, і я вважаю, що так смачно по їсти на 818 гривень буде не легко, так як наповнення піци дуже смачне, та привабливе. Завжди коли відвідую цей заклад, навіть проходом, то заходжу хоча б на каву. Рекомендую, та бажаю всій команді закладу всього найкращого! Поважайте, та дякуйте офіціантам, які так стараються для кожного гостя, яким би він не був. Можете як я дарувати квіти:)”