Огляд каталогу
- 906 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 906 результатів
Перегляньте point of interest у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 906 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 99,273 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає point of interest з таких міст як Львів, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Східниця та інших міст.
“Чудовий сервіс і якісна робота! Замовляли скло-шторку для ванної, і залишилися дуже задоволені! Вся робота була виконана на високому рівні – від замірів до встановлення. Майстри приїхали вчасно, працювали швидко та акуратно. Дуже приємно, що вони не лише професійно встановили скло, а й поприбирали після себе(все гарно натерли). Окремо хочеться відзначити ввічливість працівників – відповідали на всі питання, давали корисні поради щодо догляду за склом. Якість самого виробу також на висоті – усе виглядає стильно та надійно. Рекомендуємо ❤️”
“Професійні тренери, зручне розташування, оптимальні ціни, зручний графік, привітний персонал, гарний зал, роздягалка з шафками, все в наявності.”
“Вибір взуття великий - все шкіряний і приємні ціни. Вразила уважність, терпеливість і доброзичливість продавців - молоді і компетентні. Про якість товару згодом ;)”
“Прекрасний магазин! Великий вибір товарів, все на найвищому рівні. Спілкування з персоналом було дуже приємним, допомогли вибрати саме те, що потрібно.Рекомендую всім!”
“Гарні кваліфіковані продавці. Дали добрі поради по підбору кранів та сантехнічної фасанини”
“Найкраща рекламно-виробнича компанія Львова. Швидко, якісно та професійно. Дякую за чудовий результат, обов’язково замовлятимемо ще раз!”
“Замовляла онлайн доставкою засоби Suemade. Залишилась в захваті від крему та тоніка. Чомусь не підходить для мого волосся твердий шампунь, на диво волосся дуже швидко жирніє від нього. Також дуже вдячна за пробніки.”
«Лель - перукарня, салон краси, hairdresser's» — салон краси у столиці. У наявності стрижки. Усередині підтримують затишна атмосфера.
“Чудова атмосфера,гарне обслуговування.Страви,то шедевр,витвір мистецтва.Все дуже смачно.Рекомендую першочергово!!!”
“Смачна кава. Вперше знайшла тут каву Рафаелло, яку довго шукала. Ще й з улюбленою цукеркою Рафаелло!) Ввічливий персонал, один з хлопців явно любить свою справу і це додає ще більше насолоди до її вживання. Трішки б більше простору та столиків. Бажаю цій кав'ярні розширення!”
“Дайте номер або з ким можна зв'язатись”
“Прекрасний заклад , з хорошими викладачами .”
“Чудове обслуговування, наявність різноманітних оправ, якість відмінна”
“Мінеральна вода з великим вмістом заліза. Рідкісно. Лікувальна. Безкоштовно.”
“Гарне обслуговування, приємний персонал, завжди затишно . Забір провели безболісно та з першого разу.”
“Найкращий літній табір для дітей”
“Під час очікування на хот-дог побачив приємну ситуацію коли навіть Автодор не справляється зі снігом при негоді а працівники заправки якщо рух ускладнений навіть немає автомобілів все ж таки прибирають територію і займаються чимось корисним, Ставлю 5 балів якби можливо поставив би більше”
“Давно наслухана про цю піцерію але якось ніяк не вдавалось відвідати, оскільки локація далекувато від нас. Нещодавно все-таки вирішили відвідати. Перечитала відгуки і трохи насторожилась) Проте враження після відвідування виправдали поїздку. Кухня - дуже смачна, дійсно смак Італії. Не пригадую коли востаннє бачила такий асортимент піц) Вражаюче. Також куштували салати і напої. Все сподобалось. Обслуговування - трохи треба почекати. Але ми пішли на випередження і визначившись зі стравами підійшли всередину (бо сиділи в альтанці на вулиці) і зробили замовлення. Хвилин за 15 все було у нас на столі. Територія велика тому очікувано, що потрібно чекати особливо на вихідні коли досить людно. Але працівники молодці) Територія велика, дуже гарна, доглянута. Є великий вибір локації де сісти на кожний смак. Для дітей багато розваг (майданчик, тарзанка, качелі…) В альтанці були пледи для тих хто хоче зігрітися. Це приємно. Ліхтарики на вулиці. Всередині чисто та затишно. Так по-домашньому, як італійці люблять) Природа навколо тому це гарне місце, щоб відпочити і смачно поїсти. Приїдемо ще)”
“Прекрасний заклад для сімейного відпочинку а також урочистих подій. Смачна українська кухня .”
“Достатньо плюсів) - відсутність великих черг - привітний персонал - зручне місце положення - якісний сервіс - завжди є місце для парковки”
Ресторан «Рата» розташований у Раві-Руській на вулиці Є. Коновальця, 25 — зручне місце, щоб смачно поїсти в місті та зробити паузу в дорозі. Заклад позиціонується як ресторан у Раві-Руській і пропонує гостям класичний формат відпочинку з повноцінними стравами.
“Чудовий магазин , співпрацюю з хлопцями багато років- професіонали своєї справи! Атмосфера на магазині чудова- обслуговують швидко та професійно ! Дуже смачна та ароматна кава! рекомендую усім дрібним та великим перевізникам”
“Класна скульптура. В одному подвірї з Пивним Пупом.”
“Робила КТ на Героїв Крут. Дуже дякую всій команді. Особлива подяка радіологу Скиба Соломії Петрівні за професіоналізм. Знайшла дуже рідкісне захворювання, що ніхто не встановив за рік обстежень. Дуже уважний спеціаліст! Дякую!”
“Дякую за вашу працю, чоловіки у відділенні профі на найвищому рівні(нажаль не знаю імен але то 5+). Оператор Софія то є просто жах, людина абсолютно на своїй хвилі яку нажаль інколи замикає(поведінка неадекватна, неуважна, пасивно-агресивна). В загалом радий що поруч є відділення і в ньому працює не тільки Софія”
“Ціни на деякі товари трохи завищені, наприклад напої вище середнього. Чи то алкоголь чи то соки можна купити дешевше. Зато їхня кулінарія це просто смакота.”
“Дуже смачний хліб. Завжди свіжий, печуть на місті. Крім хліба є багато різної випічки, хачапурі з різними начинками, як грузинськими, так і звичайними. Для тих хто полюбляє солодке є пахлава і ще бачив якісь печеня. Хліб просто суперовий, поки донесеш до хати половину можна з'їсти по дорозі :-)”
“Завжди смачна випічка, охайний та ввічливий колектив, все супер і дуже подобається! Я вже давно і в різних місцях купляю грузинську випічку і нарікань майже ніколи не було, а якщо і були то незначні та не варті уваги, на даний момент мені зручно купляти випічку на Патона і я ще ні разу не жалів! А тим хто пише про невихованість, антісанітарію та несмачність продукту можу порадити декілька файний місць, там ви знайдете смачнючі хотдогі або паніні, от там вам буде і пісок в страві і найсвіжіщі продукти і зроблено буде дуже ввічливо та руками якими гроші брудні цілий день беруть! Все супер і я дуже хочу щоб так було і надалі!))”
“Дуже красива будівля, всередині художній розпис, приємні працівники, які розкажуть щось цікаве про політехніку”
“Дуже атмосферний заклад! Будиночок як в казці) Оселедець з печенею картоплею і карамелізованою цибулею просто Топ))”