Огляд каталогу
- 162 Всього бізнесів
- 4.4 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 162 результатів
Перегляньте restaurant у Східниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 162 результатів у Східниці. Середній рейтинг 4.4/5 на основі 32,098 відгуків та оцінок.
“Сподобалось. Комплекс знаходиться на високій місцевості. Гарні краєвиди, повітря. Велика закрита територія, альтанки, мангали, дитячий майданчик, паркінг. Поряд джерело. Є басейн закритий, сауна. Чисто. Тихо. Ніхто нікому не заважає! Слідкують за порядком. Є можливість харчування, готують смачно. Готують їжу перед подачею на стіл. Дякую всім працівникам і господарям за спокійне, чуйне відношення, теплий прийом.”
“Сподобалось. Комплекс знаходиться на високій місцевості. Гарні краєвиди, повітря. Велика закрита територія, альтанки, мангали, дитячий майданчик, паркінг. Поряд джерело. Є басейн закритий, сауна. Чисто. Тихо. Ніхто нікому не заважає! Слідкують за порядком. Є можливість харчування, готують смачно. Готують їжу перед подачею на стіл. Дякую всім працівникам і господарям за спокійне, чуйне відношення, теплий прийом.”
“Вже 5 рік відпочиваю у"Стожарах"!!! Я задоволена!!! Це бюджетний санаторій для пенсіонерів і малозабезпечених відпочиваючих! Дуже смачна і дієтична кухня,в мене цукоровий діабет2 типу(я хворію вже 9 років) ,а тут в мене чудові результати!!! Подяка не тільки поварам,а і офіціантам Любочці,Василині, Іванці!!! Завжди усміхнені і веселі! Особлива подяка масажисту Олексію Демчуку!!! Завжди уважний, чуйний , цікавитися станом до і після масажу, я після процедури літаю Також хочу подякувати лікарю Юрію Олеговичу за уважне призначення процедур, мед.сестрам Дарині Михайлівні, Вірі Йосиповні,медбрату Мирону,Марійці на озокериті, шкода що захворіла Любов Павлівна, побажання їй скорішого видужання! Сюда хочеться повертатися кожен рік на відновлення здоров'я!!! Дякую щиро всьому колективу "Стожар"!!! Відновилась на 200%! Ви зробили мій відпочинок просто чудовим! До моєї подяки приєднуються мої друзі ,з якими я тут відпочивала Марія Левко зі Львова,Галина Бондарук з Луцька,Тетяна Шульга- Кривий Ріг ! Щиро дякуємо колективу Стожар за чудовий відпочинок! З любов'ю і повагою Тетяна Пасічник зі Львова!!! До скорих зустрічей,дай Бог дочекатися у наступному році! Цьом- цьом! Па-па!!! офіціантам і”
“Звичайна пам'ятка. Є інформаційна табличка. Взимку стежка до нього не прочищена”
“Вечір добрий! Хочу поділитися теплими словами вдячності команді оздоровчого комплексу 'Верховина'. Дякую Вам, за Вашу гостинність, людяність, завжди гарний настрій і чудову атмосферу, яка панує у Вашому закладі. Це надає спокій для душі і тіла. Дякую! Сподобались умови проживання, номер комфортний, затишний і ідеально прибраний. Персонал дуже уважний і ввічлиивий. Дякую! Харчування дієтичне, смачне і різноманітне. Дякую Всім, за незабутні дні відпочинку у Вашому закладі. Бажаю Вашій команді успіхів, процвітання, натхнення і вдячних відпочиваючих!❤”
“Замовляли юшку грибну та банош. Дуже смачно, великі порції) Гастрономічне задоволення”
“Ми відпочивали липні. Господарі дуже добрі та чуйні люди. Умови проживання відмінні. Дві кімнати обладнані меблями та всім необхідним.”
“Смачне пиво, є нормальний вибір снеків. Непогана піца. Персонал привітний, якість обслуговування гарна.”