Огляд каталогу
- 212 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 212 результатів
Перегляньте restaurant у Шептицькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 212 результатів у Шептицькому. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 38,326 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає restaurant з таких міст як Шептицький, Львів, Сокаль, Миколаїв, Сокільники та інших міст.
“Сучасна, комфортна будівля, в якій хочеться проводити свій час, здобувати знання, проводити зустрічі. Усім рекомендую! Навіть якщо Ви не бажаєте почерпнути для себе нову інформацію, то прийдіть сюди хоча б заради того, щоб насолодитися сучасним неповторним зовнішнім і внутрішнім виглядом -- будівлі із скла, сталі та бетону, в якій просторо, красиво, є зелені зони, все прозоро, а поглянувши у вікно Ви побачите перед собою Стрийський парк.”
“Дуже цікава екскурсія від Мирослави по стародавній сільський школі. Багато чого для мене було нового. Взагалі цей музей дуже гарне місце для відпочинку для людей, що цікавляться нашою історією та люблять прогулянки на свіжому повітрі.”
“Національний музей імені Андрея Шептицького — дуже гарне та спокійне місце. Будівля виглядає елегантно, а атмосфера навколо приємна, навіть у похмурий день. Варте уваги, якщо гуляєш Львовом.”
“Дивовижне місце. Атмосферне. Красиве, затишне. Ніби центр, але на віддалі. Рекомендую: тут до 20 жовтня 2019 виставка Марії Примаченко”
“Затишно, одразу помітно, що є відповідальний власник (доглянута територія, багато зелені). Незрозуміла реакція на прохання зробити тихіше музику, враховуючи, що зайняті лише дві бесідки. Досить дорого. Загалом приємно, чисто, ввічливі офіціанти.”
Grill Food Restaurant — це найкращий ресторан в місті. Тут найкраще меню і доставка, а бургери смачні. На терасі затишно, а жива музика створює приємну атмосферу.
“Завжди цікаві виставки, особливо з фондів музею”
“Музей, який вартий уваги кожного свідомого українця!”
«Чебуречна» — це місце, де готують дивовижні та смачні чебуреки. Тут ситно, що робить цей заклад рекомендованим для відвідування.
“дуже смачні напої та приємний персонал :) раджу спробувати шоколадне морозиво) подобається те, що там також можна купити класні стікери й листівки, дякую :)”
“Якби щодня тут не пив каву, то став би мільйонером. Але для чого ті мільйони, коли життя без кави?”
“Чудовий магазин з якісними меблями. Уважні продавці-консультанти, які не "нав'язують" свій товар, а, вислухавши побажання клієнта, порадять найактуальніші варіанти.”
La Cafe — це кав'ярня з теплою атмосферою та найсмачнішою кавою. Дружелюбні баристи завжди готові покращити настрій та приготувати ідеальний напій.
“Найсмачніша кава, яку я коли-небудь куштувала. А десерти - не відірватись. Бариста Аня дуже уважна і завжди допоможе з вибором кави і до кави. Рекомендую!!!”
“я взагалі не люблю солодке, але їхній кюртош вартий уваги. Вартує кожної копійки. Дуже смачний!! Купляли в 20:30. Я рахую в такій годині ти не знайдеш ніде в Червонограді таку смачну випічку.”
“Хочу написати про сервіс. Бариста Олег веселий прикольний чоловік. Памʼятає що я люблю брати тому по приходу до кавʼярні можу сказати «мені як завжди» і отримаю своє замовлення. Також є один такий бариста, імʼя не знаю, низенький і бородатий. Класний харизматичний хлопець. Айс лате на кокосовому молоці і з кокосовим сиропом на міцній каві-мій фаворит. Васапчік!”
“Дуже затишне місце! смачна кава та приємні баристи! Однозначно раджу відвідати як місцевим жителям так і туристам!”
“Все добре, але збільшіть баристі Назару зарплатню”
“Нещодавно звернулася до магазину Світ меблі для вибору кухні. У них великий вибір фасадів і стільниць. Тут я знайшла іменно той фасад який хотіла , допомогли з проектом кухні підказали як краще. Замовлення виконали навіть швидше обумовлених строків. Я залишилась задоволена , буду рекомендувати цей магазин усім хто шукає кухні і не тільки.”
Піцерія IQ Pizza — це заклад з дуже смачною піцою за дешевою ціною. Тут швидкий сервіс та привітний персонал. Це чудове місце для якісного та недорогого перекусу.
“Смачна випічка і місце розташування супер”
Сервіс «Ми Вода» спеціалізується на доставці питної води у місті Шептицький. Головна увага приділяється якості продукції, яка підтверджена сертифікатами, та високому рівню обслуговування. Для зручності клієнтів забезпечується оперативна доставка додому чи в офіс.
“Затишний заклад, миленько та атмосферно) приємні ціни; хороший вибір асортименту табаку та зроблять вам, який ви забажаєте, репер верши Ц, Смачна кухня. Рекомендую”
“Все було дуже смачно, обслуговування швидке і якісне, дуже дякую Діані та Ірині за хорошу каву, і звичайно кухарям за чудові страви) Обов’язково завітаю ще”
“Мабуть таки найкраще професійне турагенство в місті. З власного досвіду- рекомендую.”
I Love Kebab — це чудове місце, де затишно та смачно. Тут можна посидіти у закладі, а також є вбиральня. Обслуговування тут чудове, а кебаб в боксі — бомбезний.
«Panorama Hall» — це чудове місце з панорамою на долину Дністра і Карпати. Тут смачні страви та швидке обслуговування. Шоколадний фондан тут неймовірно смачний.
“Пʼять зірок це замало для такого сервісу!!! Заїхали пізнім вечором, нас зустріла приємна дівчина адміністратор , поселила . Номери ну дуже гарні, жили кілька разів і в покращеному і в стандарті , обидва номери шикарні, просторі, чисті, зручні. Матрац дуже зручний, виспались з дороги як вдома!!! Все в номері до самих дрібниць зроблено з душею, на совість. Найкращі враження від персоналу!! Сніданки окреме вау! Сніданок за адекватну ціну королівський, на вибір, швидко приготували і ми поснідали в приємному ресторані. Все, абсолютно все, тільки найкращі враження і подяка!!!”
“Святкували весілля в ресторані!!! Неймовірно вражені і кухнею і обслуговуванням і інтер'єром! Смачні страви, гарна подача,персонал ввічливий! Фуршетні столи смачні і дуже гарно оформлені! Особлива подяка адміністратору Олі, яка при форс-мажорних ситуаціях вміла заспокоїти і знайти вихід! Вона велика молодець і майстер своєї справи! Всі гості залишились задоволені, а ми осбливо! Обов'язково будемо рекомендувати даний заклад! Ще раз велике дякуємо ☺️”