Огляд каталогу
- 92 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 92 результатів
Перегляньте store у Славському. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 92 результатів у Славському. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 16,295 відгуків та оцінок.
“Хороший шиномонтаж. Культурні працівники, роблять все швидко і якісно. Рекомендую! Ціни помірні!”
“Дуже гарне місцеросташування, готель стоїть між горами з чудовими краєвидами, кухня дуже смачна, приємний персонал, в порівнянні ціни і умов все чудово, обов'язково і неодноразово будемо відвідувати це місце”
“Перший раз були в 15-му році,все було класно,другий раз вчора.Заклад змінився візуально став ще кращий,сервіс на висоті.Хто бажає,щоб ваші рідні отримали порцію адреналіну від виважування форелі,а потім відчути первинне відчуття годувальника,коли будете смакувати рибу,яку вам на місці приготують- ці враження збережуться надовго,то вам саме сюди.”
“Все сподобалось. Чисті номери. Привітні господарі. За свої кошти норм”
«Фільварок» — це заміський відпочинковий комплекс у Славському (Львівська область), де можна поєднати карпатську атмосферу, кухню та розваги на природі. Локація підходить як для зимових поїздок у гори, так і для літнього релаксу на великій території.
Колиба «Забава» — затишний ресторан у Славському на вулиці Олени Степанівни, де можна смачно перепочити після прогулянок Карпатами та активного відпочинку. Заклад оформлений у теплій, атмосферній стилістиці колиби, що добре пасує гірському курорту й створює відчуття домашнього затишку.
“Провели у цьому готелі чудові дні у липні 2025 року. Дуже подобається місце розташування готелю - висого вгорі і далеко від автостради, тому тут завжди чисте гірське повітря і чудові гірські краєвиди. Готель має гарні і чисті номери, які прибирають кожні два дні. Нам дуже сподобалася кухня і меню ресторану - вперше у житті я спробував справжній штрудель! І ніде, навіть в готелях за кордоном я не зустрічав такого уважного і доброзичливого сервісу! Знаєте, наші діти - це далеко не завжди янголятка, деколи можуть і бігати і поводити себе доволі голосно, і навіть зламати ліжко, активно на ньому пострибавши. Проте доброзичливість і уважність до нас і до дітей є візитною карткою цього готелю, а уважність адміністратора пані Марічки, яка у кожну хвилину намагалася допомогти організувати наш відпочинок і терпляче ставилася до усіх наших прохань та моментально вирішувала усі проблеми викликає лише захоплення і щиру вдячність. А директору готелю панові Віктору особливо вдячні за те, що на своїй крутій машині за потреби підвозив наших дітей до лікаря - тут добре розуміють важливість безпеки для дітей! Ми всі дуже вдячні усім співробітникам готелю за увагу, доброту і чудовий відпочинок!”
“Відпочинок групи дітей з Києва. Відпочивали в червні 2017. Дуже сподобалось!. Кухня пречудова)))) Господарі дуже уважні та приємні люди, які враховують усі побажання гостей як дорослих так і дітей.Дякуємо за піклування про наших діточок! Бажаємо Вам процвітання та здоров'я!”
“Ми відвідували ресторан з песиком. Дуже гарна тераса. Смачнющі страви. Начитавшись відгуків - замовили теж вареники з вишнями - щось неймовірне! Песику водички принесли. Офіціанти дуже доброзичливі. Обслуговування швидке і на достойному рівні. Однозначно рекомендую!))”
“Заїхали запрвитись - все чудово пройшло. Хоча вже б оновити заправку, там доволі олдскульний вигляд)”
“Цікаве місце! Рекомендую. Їжа сподобалась: замовляли курячий шашлик, салат "Цезар", курячий суп, сирне асорті, десерт бельгійська вафлі з морозивом і фруктами. Ціни адекватні. Обслуговування відмінне. В середині закладу є картинна галерея”
“Чудові майстрині, завжди чисто, все охайно та стерильно. Рівень спеціалістів перевершує очікування. Користуюсь послугами вже 6 років і завжди задоволена на 100000/10”
“Зручний і добре укомплектований супермаркет у центрі Славська. Хороший вибір продуктів, усе необхідне можна знайти в одному місці. У магазині чисто й охайно, товари свіжі, ціни адекватні. Персонал привітний та швидко обслуговує. Чудовий варіант як для місцевих мешканців, так і для туристів — рекомендую.”
“Класний вибір сувенірів. На будь-який смак та гроші.”
“Неймовірний краєвид. Смачна кухня. Комфортні номери.”
“Відпочивали на новий рік 2025. Дуже все сподобалося. Будинок обладнаний всім необхідним для комфортного відпочинку. Чудові господарі, які завжди готові допомогти! Трансфер з залізничного вокзалу. Дуже задоволені відпочинком, неодмінно повернемось ще! Недоліків немає, все було на висоті.”
“Відпочивали з друзями, дуже сподобалось. Гарні краєвиди. Чудовий будиночок для відпочинку великою компанією(до 10 людей). Рекомендую!!!”
“Дуже хороший готель, ідеальне співвідношення ціни і якості. Є вайфай і чудові краєвиди з вікна і балкону.”
“Відпочивали три дні у чудовому будинку. Вигляд зачаровує. У будинку 2 окремі кімнати, одна прохідна з диваном. Кухня та ванна кімната з теплою підлогою. У будинку знайдете до вашого приїзду постільна білизна, рушники, різний посуд для приготування їжі. Біля будинку альтанка з мангалом-каміном. У дворі гойдалка, лавка та дитяча пісочниця. Щоранку милувалися видом попиваючи каву.”
“Неймовірно смачно та надзвичайно гарний краєвид. Їхали проїздом, вирішили перекусити, заїхали в Славсько та випадково знайшли в інтернеті такий заклад. Брали виключно страви з української кухні і все дуже сподобалось. Однозначно 5 зірочок.”
“Перший раз відпочивали взимку в Карпатах і не помилились з вибором житла. Дуже гарний і чистий будиночок з привітним персоналом і дуже гостиприємним господарем. В будинку дуже чисто і затишно. Ми залишились дуже задоволені. Дякуємо. Рекомендуємо садибу тим хто хоче мати гарний відпочинок.”
“Чудове місце для відпочинку. Поруч річка. Чисті та затишні кімнати.”
“Привітні власники. Так як не приїхали сусіди які знімали 3 поверх,а кухня тільки там на 2 і 3 поверх,власники дозволили користуватись так само й 3 поверхом) Привітні люди,які підказували куди піти і де підйомники)”
“Зазвичай відпочиваємо влітку. Місце супер - високо а горах, подалі від шуму. Чисті номери, смачна кухня, веселі та гостинні господарі❤️”
“Відвідували чан. Все супер! Персонал чудовий та уважний до відвідувачів. За порядком біля чану слідкувала дуже мила кицька)”