Огляд каталогу
- 409 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 409 результатів
Перегляньте pizza у Миколаєві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 409 результатів у Миколаєві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 142,192 відгуків та оцінок.
“Усім здраствуйте,побувавши вперше в Коблево 2 дні ми шукали де можна нормально поїсти і нарешті ми знайшли заклад «Вітрило».Офіціантка Христина(була одіта в кофті «Банан4»)зустріла нас привітною усмішкою і якісним обслуговуванням.Ми замовили суши,солянку,салат цезар і очікували всього навсього хвилин 15.Нам швидко винесли замовлення і якісно нас обслуговували під час того як ми знаходились а закладі.Отже шановні відвідувачі закладку «Вітрлило» рекомендую,ШВИКДО,ЯКІСНО,СМАЧНО ТА НЕ ДУЖЕ ДОРОГО) На фото наш смачний англійський сніданок)”
“Чудове місце Піта просто супер Шашлик смачний Ціни норм.”
“Улюблена кавʼярня мого тата, він завжди ходить туди! Гарно і смачно”
“Затишне місце. Страви смачні і не банальні) Персонал працює відмінно. Нас швидко та якісно облужили. Ми замовляли пишний та звичайний омлети. Пишний - на любителя, але виглядає цікаво. Міні галета з бананом дуже солодка і смачна. Тут можна спокійно провести годинку другу.”
“Кава чудова, дуже смачна і пряма те, що треба для гарного настрою на весь день!”
“Відзначали ювілей у родички. Прекрасне місце! Дуже смачна кухня, дуже! І гриль-меню, і традиційна кухня шикарна! Обслуговування чудове! Музика на Ваш смак, за бажанням. Все з посмішкою, все принесуть-приберуть без нагадувань, допоможуть скласти залишилася їжу в судочки і навіть вашу посуд помиють, щоб ви не морочилися ні про що. Тільки відпочивайте! Чудовий колектив! Величезна подяка і бажаю тільки процвітання цього закладу! Всім рекомендую! Приходьте і насолоджуйтеся спілкуванням з рідними!”
“Просто обожнюю ваші тарти!! Вони неймовірно смачні! Дякую за те ща за весь час вашого існування ви тримаєте якісь на рівні!”
“Був день народження у бабусі , вирішили не готувати, а замовити їжу. Піццу, картоплю, по селянськи, клюквений морс та бельгійські вафлі. Все було дуже смачне , свіже, та приготовлене як удома. Доставили вчасно , за 10 хвилин до вказаного часу. Ми вам дуже вдячні =)”
“На веранді дуже затишно, не холодно. Привітні дівчата-офіціанти)”
“Смачні роли, свіжа риба та швидке обслуговування. Дуже сподобалось — обов’язково замовлятиму ще!”
“Дуже смачно!!! Буду замовляти ще. Ви робите найкращі суші в місті!”
“Найсмачніші піци які я коли-небудь їв... Начинка крім того що смачна так ще й її просто хоч жепай жуй)”
“Дуже смачно, приємна атмосфера, ввічливий персонал. Традиційно заходимо сюди, коли приїздимо до Миколаєва”
“Найсмачніші бургери в Миколаєві! Хороший персонал і стильний інтер'єр. Все сподобалось:)”
“Відмінний сервіс, чудовий смак чебуреків! Єдине, що я люблю попоїсти тому довелося замовляти 2 шт. Хрусткі та соковиті! Однозначно рекомендую!”
“Чистий заклад, смачні та свіжі страви. Брали борщ та суп з фрикадельками, дітям сподобалось. Рекомендуємо.”
“Дуже гарне обслуговування! Кухар Юлія дуже смачно та швидко готує! Адміністратор Ольга, ввічлива і компетентна! Раджу замовляти!”
“Надзвичайно смачні піца та суші! Хороше обслуговування, вчасна швидка доставка. Чудова відповідність ціни та якості.”
“Дуже гарне місце для відпочинку. Поблизу сел більше немає таких барів, як джин.”
“Найкращі суші які я куштував в Одесі”
“Враження від закладу стабільно хороші.”
“Смачні і гарні страви, затишний інтер'єр, ввічливий та уважний персонал. Якщо ви прийшли із компанією - можна цікаво провести вечір за настільними іграми, обравши одну на поличці біля бару. Єдине зауваження - назва страв у чеку половина українською, половина російською.”
“Чудове місце для прогулянок! Неймовірний краєвид, захід сонця і навіть в холодну пору року тут приємна атмосфера, підсвітка і просто гарно провести час! А скульптура хлопчика з уловом та котом так колоритно передає дух півдня України!”
“Дякую вам дівчатка , за таке гарне обслуговування , і смачну їжу ))) Буду вас, всім рекомендувати !!!!”
“Найсмачніша кава на районі та з найнижчими цінами. Завжди коли поряд гуляю з дитиною, беру собі латте у вас. Баріста завжди дуже ввічливі)”
“Вже дуже смачно, та гарне обслуговування, та в цікавому стилі й інтерʼєрі, одним словом клас, рекомендую”
“Красиво, смачно і затишно. Подруга запросила в це кафе. І найперше вразило, що працюють тут зранку зі знижками. Стави видали швидко, персонал чемний. Чудове розташування. Все на вищому рівні. Залишилися тільки приємні враження.”
“Затишне та приємне.Смачне,смачне.Всі гості були задоволені.Дякуємо всім працівникам закладу!!! Хай всім щастить!!!!”
“Дуже смачно.Піца супер,сирнички просто захват .”