Огляд каталогу
- 1,254 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 1254 результатів
Перегляньте restaurant у Миколаєві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,254 результатів у Миколаєві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 389,699 відгуків та оцінок.
“Місце сили, цікава його історія.”
“Приємне обслуговування та досить великий вибір.”
“Дуже смачна кава! Затишна кав'ярня, завжди привітні дівчатка! Любимо заходити сюди всією сім'єю. Окрім того, якщо плануєте ділову зустріч, завітайте до Рандеву, в тихій атмосфері та за запашною кавою - успіх гарантовано! ;)”
“Ха! Кажете, що це інша реальність. Ні-ні!!! Це набагато краще, я вам скажу, що це нове життя, яке сповнене фантастичними пригодами, новим відчуттям реального. Дуже важко описати словами. Це потрібно відчути!!! Відчути себе героєм комп'ютерних ігор, героєм книг-фентезі, де потрібно битися з ворогами-орками, що хочуть захопити місто, героєм постапокаліптичних фільмів про зомбі. Ви зможете не тільки себе перенести у світ невідомого, а ще й своїх друзів, де доведеться давати відсіч ворогам. Також зможете дати можливість своїм дітями, щоб вони відчули себе супергероями, і це справді дуже КРУТО. Щодо мене, то я з друзями відчула справжню насолоду, та ЕКСТАЗ від світу, де можна все!!! Все, досить писати...занурююсь у світ ПРИГОД та ЕКШЕНА разом з СUBE!!!”
“Ха! Кажете, що це інша реальність. Ні-ні!!! Це набагато краще, я вам скажу, що це нове життя, яке сповнене фантастичними пригодами, новим відчуттям реального. Дуже важко описати словами. Це потрібно відчути!!! Відчути себе героєм комп'ютерних ігор, героєм книг-фентезі, де потрібно битися з ворогами-орками, що хочуть захопити місто, героєм постапокаліптичних фільмів про зомбі. Ви зможете не тільки себе перенести у світ невідомого, а ще й своїх друзів, де доведеться давати відсіч ворогам. Також зможете дати можливість своїм дітями, щоб вони відчули себе супергероями, і це справді дуже КРУТО. Щодо мене, то я з друзями відчула справжню насолоду, та ЕКСТАЗ від світу, де можна все!!! Все, досить писати...занурююсь у світ ПРИГОД та ЕКШЕНА разом з СUBE!!!”
“Накричалися від душі))) Лячно!!!”
“Музей класний! І в першу чергу завдяки людям, які там працюють. Є цікаве не тільки для дорослих, але й для дітей (тематичні екскурсії-квести, вистави та майстер-класи).”
“Сама по собі я людина активна, весела і друзі у мене такі ж, ми любимо пригоди, геть проти одноманітних посиденьок у тихих кафе, ми виключно за позитив, драйв, інтригу, шалено любимо активний відпочинок. У нас із друзями ніколи не виникає розбіжностей з приводу загального проведення часу. Ось нещодавно відкрили для себе щось нове-відвідали квест-кімнату "Вихід". Ми були просто в дикому захваті, правда нереально задоволені, вражень було просто море, виявилося, що це дуже цікаво, так що раджу тим хто ще тут не був, обов'язково побувати, не пошкодуєте 100%!”
“Відмінна база та гарне обслуговування!!!”
“Святкували день народження у банкетній залі Міленіум! Отримали величезне задоволення! Атмосфера залу дуже святкова і приваблива! Кухня чудова! Окреме спасибі кухареві!!! Сервірування столу, обслуговування, тактовність і ввічливість персоналу на найвищому рівні! Дякуємо всій вашій команді за чудову роботу!”
“Спасибі, замовлення доставили швидко, перший раз замовляв, дуже смачно рекомендую!”
“Дуже круте місце! І весілля і випускний арендааа!!!!”
“Дякую велике за день народження♥️♥️♥️♥️♥️”
“Відпочиваємо тут не вперше. Уважний персонал,смачні страви та гарна музика створюють ідеальний настрій)”
“Їжа справді дуже смачна. Шукали хороший ресторан по відгуках і дійсно не розчарувалися. Замовляли суп з мідіями - рекомендуємо. Також класно смажать стейк зі свинини і рибу. Порції великі. Приємні офіціанти. Гарний вигляд на море. Знаходиться на території готелю Берізка.”
“Дякую велике за смачне та завжди свіже пиво !За привітний колектив та смачні закуски !!!Подальшого процвітання Вашій праці !”
“Одні з найсмачніших ролів Миколаєва. Плюс до карми за швидке приготування. P.S редагую коментар 04.01.24, якість суш значно знизилася, дуже сумно.”
“Прекрасний заклад з дуже смачною їжею. Відчувається смак домашньої кухні! Також дуже приємно здивували ціни, рекомендую усім”
“Дуже смачно , чисто і дуже швидко! Якщо час обмежений та бажаєш смачно поїсти - альтернативи не має.”
“Атмосфера закладу просто неймовірна. Відвідали заклад коли тут проводився благодійний вечір під музику "Queen". Смачне пиво яке варить сам заклад. Смачна їжа особливо ретельна монаха. Ціни трішки зависокі як для Миколаєва. Були питання щодо швидкості обслуговування, але був аншлаг відвідувачів, тому можливо це випадковість. Але в цілому заклад вартий уваги.”
“Робили замовлення декілька днів назад.У нас були зауваження ,але заклад відреагував .Мені зателефонували та вибачилися .Надіслали повторно замовлення ,безкоштовно .Роли смачні та виглядають апетитно ,приготовлені професійно . Дякую за шанобливе ставлення до клієнтів !”
“Дуже смачні суші! Роли свіжі, акуратно зроблені, риба якісна. Обслуговування швидке й привітне, чекати довелося недовго — усе принесли вчасно. Атмосфера затишна, приємно повертатися знову. Рекомендую ❤️”
“Чи є рай на Землі? Так, ось адреса: Миколаїв, Артелерійська 18/1 кафе «Мій Крим». Вам сюди, якщо: хочете східної кухні (чебуреки, долма, айран, манти, лагман і.т.д), шукаєте душевно та по-домашньому. Вам не сюди, якщо: шукаєте піцу, бургери, заможний інтер‘єр. Дякую власникам, за шматочок автентичності та неповторності. P.S. кава в турці - це обов‘язкове замовлення (не дякуйте).”
“Шеф-кухарю висловлюю респект! Кухня в Дейлі- Спорт, без перебільшення, найсмачніша в місті! Обслуговування чудове. Затишна атмосфера та ненав'язлива музика. Є літні тераси,банкетний зал та парковка. Ціни на середньому рівні та вище.”
“Святкували камерне весілля у Le Roi 14.06.2025 р., у новенькому малому залі. Вибрали саме цей ресторан практично одразу - зручний екстер'єр (центр міста), красивий та лаконічний інтер'єр. Свято пройшло на найвищому рівні, ми жодного разу не пошкодували, що обрали саме цей заклад. Окремо хочу подякувати адміністратору Орисі. Я довгий час живу в іншому місті, тому мала труднощі у підборі весільних підрядників. Орися дуже допомогла мені з цим, та була завжди на зв'язку. Команда, яку нам вдалось зібрати, спрацювала ідеально, тому наша підготовка до весілля пройшла надзвичайно комфортно та без стресу. По деталям: страви дуже смачні, свіжі та апетитні, гостям усього вистачило, все спробували та залишились задоволені; усе що залишилось, офіціанти спакували з собою. Офіціанти уважні, ввічливі і тактовні, як бджілки кружляли навколо столу, виконуючи усі забаганки наречених та гостей. Рада, що у рідному Миколаєві є такий чудовий заклад, куди хочеться приходити знову і знову, тому - із задоволенням рекомендую!”
“Чудове місце. Добиралися на катері з пляжу Пілігрим (м. Очаків) дуже швидко. Вода на момент середини серпня чиста, але після шторму дуже холодна. Медуз дорослих мало, були малявки напівпрозорі. Є облаштована рекреаційна зона з кафешкою, дерев'яними ліжаками та "грибочками" з соломи. Проте і для наметів знайдеться місце.”
“Ліс акцій. Ну це те що я бачів. Їхав поруч, заїхав, побачив чагарники. Даремно повірив гуглу))) Напевно місцевих треба питати.”
“Для тих хто любить відпочинок, на дикій природі. Є душ, туалет, підзарядка гаджетів і дуже дуже класне море.”
“Дуже гарна місцина. Чудове місце для відпочинку. Приємний господар Євгеній. Раджу завітати!”
“День тому повернулись з відпочинку у найпрекраснішому отелі Сімейний відпочинок у Затоці.Це був дійсно ВІДПОЧИНОК!!! Територія готелю чудово облаштована для того щоб було зручно і дорослому і дитині.В кожному куточку є дизайнерські дрібнички які радують око. Про терасу можна писати довго ... ажурні стільчики та столики плюс легкі тюлі які тріпочуть на вітрі та вид на ліман....і яскравий дитячий майданчик теж знайшов тут своє місце...Нічна підсвідка надихає на романтику... Справжній європейський рівень!!! Проста та смачна українська кухня.подача страв супер!!! Обслуговуючий персонал просто молодці!!! Чистота та білі рушники....Помічниця Олічка чудова дівчина яка знає свою справу! Взагалі Іннеса Олег та Руслана просто люди які випромінюють якусь чудову та сонячну енергію!! Хочемо побажати Вам натхнення у Вашій роботі !!! Якщо у Затоку то тільки до Вас!!! МОЛОДЦІ!!!”