Огляд каталогу
- 976 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 976 результатів
Перегляньте басейн в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 976 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 368,712 відгуків та оцінок.
“Як з Вами можна зв'язатись? Напишіть будь ласка номер телефону”
“Свіжа випічка просто чудова! Вже другий день підряд тут купую піцу, вона дуже смачна і гарно спечена! Дуже приємна, охайна і привітлива жінка працює на випічці! Побільше таких треба людей, які такі привітливі та працюють з людьми в такий скрутний час”
“Добова оренда кімнат і гостьового будиночка. wi-fi. До моря 150м.”
“Це чудовий відпочинок на будь-який смак. Ми провели його у родинному колі. Дуже смачна домашня кухня. Мені дуже сподобалися свіжі та смачні мідії у бульйоні. Син зацінив піцу. Є зони активного відпочинку. Можна покататися на каяках, секторі, човні... А можна спокійно посидіти в альтанці. Всім раджу.”
“Дякую за приємний відпоч! Все добре. Атмосфера дружня і приємна. Поруч лиман з прекрасним заходом, поруч море, не чути залізниця, тиша і спокій. Поруч набережна з розвагами.”
“Чудовий дайвінг-центр SSI; повністю обладнаний усім сучасним спорядженням; проводять якісне навчання за всіма програмами від пробних занурень до технічного дайвінгу.”
“Порекомендували отель наші друзі. В результаті залишилася на стільки задоволеними апартаментами,що чоловік спочатку нас відвіз додому,а через декілька днів привіз наших батьків на відпочинок. Гаряча вода завжди є ( бойлер), кондиціонер( хоча в період нашого проживання була аномальна жара,але кондиціонером дуже не користувалися). Господар дуже ввічливий, можна про все з ним домовитися. Рекомендую. Ціна- якість.”
“Класний відпочинок !!! Класний дім, супер хазяїни, все що потрібно є. До моря до 10хв, до магазинів і ринка до 10хв. Басейн, батут і мангал є ! Рекомендую відпочинок в даному місці !!!”
“Дуже сподобалося. Для такого бюджетного відпочинку все продумано. Хлопці молодці намагаються”
“Хочу поділитися своїми враженнями про цю чудову базу відпочинку. Дуже гарне місце з приємною атмосферою, чудові, ввічливі та відзивчиві люди, відмінний комплекс і якісний сервіс. Був випадок, коли мені потрібно було залишити підлітків і поїхати у справах. Згодом я не могла до них додзвонитися, і адміністрація пішла мені назустріч: підійшли до дітей, передали, що я їх шукаю. Окрема щира подяка за таку турботу та людяність! Ми всім дуже задоволені та обов’язково повернемося до вас ще не раз!”
“Власники привітні,вічливі. Близько до моря.”
“Дуже привітні власники, хороший сервіс, тепла атмосфера, однозначно рекомендую!”
“Готель хороший, рекомендую. Чисто, затишно, комфортно! Чистий пляж, басейни. Персонал ввічливий! Номери чисті, кондиціонер, бар, холодильник, фен ....”
“Були вперше, нагуглили.Головне, що хотілося, море поряд і його якість. Все так, поряд-10м, чисте, тепле, пляж піщаний, це головне. В номері все необхідне є: кондиціонер, тепла вода-душ, телевізор, вайфай. Кафе: прийнятні ціни і якість. На авто 10 хв. доїхати до Сільпо, нового, ТЦ Сім'я, є все. Особлива подяка адміністратору Тетяні за чуйне відношення, допомогла з заселення, переселенням в двомісний номер, і взагалі, в усіх питаннях. Погода прекрасна стояла. Рекомендую, на свою ціну виправдано.”
“Зняли чудову кімнату за нормальну не завищену вартість. Все було і кондиціонер, і міні холодильник, душ, санвузол. Кухня загальна, чистенька. В цілому все дуже чистенько, затишно і гідно. Господарі пішли на зустріч із «часом виселення». Дуже їм вдячна. До моря хвилин 10-15. Пляжі чудові, не перший рік туди їздимо. Враження 10 з 10!)))”
“Чудовий комплекс, є все що треба для комфортного відпочинку і близенько до моря!”
“Круте місце для відпочинку, море поряд і лежиш на пляжі, а не в чебуречній. Йти до пляжу 5-7хв. Кухня смачна. Є spa”
“В цілому-нам дуже сподобалось і нюанси,які були,то на них можна і не звертати увагу!Відвідав би ще) Сподобалося · Перша лінія - від номера до моря не більше 3хв! Є дитячий майданчик і місця для відпочинку дорослих! Гарний номер,свіжий ремонт! Персонал ресторану - знає свою роботу та гарно обслуговує! Приємні у спілкуванні і охоронці бази! Не сподобалося · Робота прибиральниць: ні одного прибирання не було за 9-ть днів перебування! Туалетний папір прихолидось випрошувати! Ціни ресторану - високі,хоча комплексні обіди були за помірну ціну!”
“Не перший раз будучі в Одесі сюди заїзжаємо,дуже зручно в плані,тут скупитись,щоб не везти в Києва.”
“Гарне місце для відпочинку. Все чистенько, фото відповідають дійсності.”
“Затишно, гарний вид на лиман, чисте повітря. Відпочинок вдався!”
“Незважаючи на зовнішній вигляд ну дуже затишні та комфортні номери, обслуговування супер. Смачна як в дома кухня, дякуємо повару та персоналу. А особливо управляючій Ірині - майстер своєї справи! Доступні ціни!!! Близько до моря та магазинів))”
“Були на цій базі вперше. Якщо не звертати уваги на деякі деталі то можна гарно відпочивати. Прибирали ми номер самі бо пісок буде повсюди поки приберуть. Питання не в тому що не прибирають, прибирають номери раз в два дні, а піску буде багато. На басейн не розраховуйте, в ньому купатися не можна. Пляж та море відразу за територією. До речі, парковка на території платна, 100 грн сутки. В цілому добре, відпочити можна.”
“Відпочивали в вересні 2019 року! Залишились тільки приємні спогади) Місце спокійне, затишне. Готель хороший, персонал також. Ресторан теж досить хороший, тільки як на мене трішки завищена цінова політика! З балкону номера просто неймовірні краєвиди, а на набережній, що на території готелю можна проводити час цілодобово! Рекомендую, однозначно !”
“Це єдине місце куди я напишу гарний відгук (не склалось з перевізником Київ-Одеса-Київ). Не знаю хто пише погані відгуки, бо нам за 2 ночі і три дні перебування на цій базі не було до чого причепитись! Хоча їхали і дуже переживали саме через нижче написане. Дуже привітні люди, особливо пані Тетяна, яка нас тепло прийняла та проводила додому. Абсолютно все показала, розказала, де що знаходиться, як пройти краще до моря і тд. Номер чистий, постіль була свіжа, рушники дали. В номері є працюючий холодильний та вентилятор, стіл, два стільця та приліжкові тумби, цього для двух дівчат було більше ніж достатньо. Душ і туалет спільні на кожному поверсі (є також і на вулиці, але ми ними не користувались), там теж не було до чого придертись, гаряча вода є, умивальник є, постійно прибирається ( підлога взагалі постійно була чиста). Також є спільна кухня на якій є все необхідне для приготування (єдине беріть з собою якогось маленького рушничка), поруч столики з лавочками і до кожного раковини з водою, є мангальна зона. Бассейн теж великий, чистий, є лежаки. Хто їде машиною - є паркомісця прямо на території. Вай-фай працює теж дуже гарно. До моря пішки хвилин 10, треба спускатись по сходам до низу і потім трішки пройтись (ми взагалі знайшли коротший шлях, прямо по коліям по ліву сторону, але це для сміливих). Окремо додаю, що цей сімейна база, там більшість було з дітками, тому тихого відпочинку там не буде (але маю зауважити, що в нас всі дотримувались правил готелю і вже після 23:00 було тихо) . Ясно, що база не нова, вони про це самі кажуть, але за такі кошти це супер варіант! Хто хоче більш люкс - 1-2 лінія моря від 2-3 тисяч за добу, але нам було і тут добре. Власникам бажаю вдячних гостей!”