Огляд каталогу
- 176 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 176 результатів
Перегляньте берег в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 176 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 72,968 відгуків та оцінок.
“Вся ПРАВДА про відпочинок в ВІП готелі Ми приїхали 16.06.2024, через кілька днів потому як відкрився готель. Шукали готель на Букінгу по відгукам, побачили відгуки 2021 року, наче непогані і було вирішено їхати. Брали 2 номери, нас було 2 мами і 2 дитини по 7 років. На тиждень. Тож готова поділитись своїми враженнями для тих, хто сумнівається 0 їхати в Затоку в Віп готель, чи не їхати. Приїхали ми о 7 ранку і господиня готелю Наталя люб’язно заселила нас відразу, тож ми помились з дороги і полягали спати. Номер відповідав всему тому, що ми бачили на Букінгу. Все нове, і видно, що люди коли будували готель не економили. Звукоізоляція суперова тож можна не боятись їхати тим людям хто любить тишу – ви не будете чути сусідів за стінкою. Всі номера з виглядом на море, тож ми постійно оздоровлювались дихаючи солоним повітрям. В кожному номері є Раптор, фен, холодильник, і якщо щось треба то все дають і все приносять, головне сказати Адміністратору, а не сидіти і чекати, що вгадають ваші думки. Пляж шикарний, пісочок, перша лінія, море ідеально чисте і я б ніколи б не подумала що воно таке тепле може бути в середині червня. Ми прекрасно загоріли, лежаки є, зонтики є, шатра є – все як на фото у букінгу. Море підходить для дітей, пологий заход і не зразу глибоко а через пару метрів починається глибший заход, тож наші діти, які погано плавають хлюпались постійно в морі і ми за них не переживали. Басейн. Він хоч і вважається дорослий, але не супер глибокий і заход сходинками, тож моя дитина плавала на тих сходинках, вода 24 градуси, коли на вулиці тепліше то і вода прогрівається краще. Кафе. Сходили 3 рази, кафе йде як пристройка до готелю на 1му поверсі. Все було смачно, але ми хотіли готувати самі, тож кухню використовували на повну. Кухня велика, 2 плити на 8 конфорок, 2 мийки, мікрохвильовка, мультиварки, 2 чайника. Черг не бачила, всі розминались і ніхто голодний не ходив. Тож це була моя перша така екстремальна відпустка з готовкою їжі (раніше завжди брала готелі на ВСЕ включено) і я оцінила що плюсів багато. Як мінімум дешевше і якісніше, бо ти знаєш що ти дитині приготувала. Господиня Наталя особисто контролює всі процеси в готелі, тож можете бути спокійні за порядки на території. Висновок. Однозначно їдьте, перша лінія, чудове море і пляж, новий готель, звукоізоляція. Зручно добиратись з Києва – нічний поїзд до Одеси, і через 1.5 години після прибуття поїзда йде електричка в Кароліна Бугаз, або таксі берете з Одеси до готелю. Ми брали таксі в готель, їхали годину. А назад з готелю вже їхати електричкою, дуже зручно. Ну і витратили грошей втричі менше чим їхали кудись би за кордон.”
“Один з улюблених пляжів і набережних,пісок чистий,велика кількість магазинчиків”
“Мені дуже тут подобається.Я зупинилась на цьому пляжі.Сучасно,не дорого,чистий пляж,затишно і тут є набережна по якій можна ввечері вийти на прогулку вздовж моря”
“Вже не вперше тут відпочиваємо, цього року були в липні. Прекрасне місце!!! Номера чисті, привітний персонал, добрі та приємні власники, тихо та затишно, шуму з набережної не чути. Чудове місце для сімейного відпочинку.”
“СУПЕР місце сімейного відпочинку. Відпочиваєм тут вже п'ять рокув з палатками. Жодного разу не пошкудували, що приїхали сюди. Цього року на базі працює адміністратором Алла - професіонал свого діла. Дякуємо директору бази Олександру за правильно вибраний персонал.”
“Відпочивала з чоловіком і дитиною 3 рочки. Все дуже сподобалося, всюди чистенько. Є дитячий майданчик, басейн для дітей і дорослих, кафешка недорога на території бази ми деколи харчувалися, смачно і дуже привітний персонал.Напевне єдина база на якій є готель, доміки, як і для люкс так і просто щоб переночувати, удобства на вулиці. Відпочинок сподобався. Дуже вам дякуєм.”
“Хочу залишити свій відгук про ресторан "Змор'я". Ми там учора відсвяткували ювілей мого чоловіка. Чесно сказати, я дуже хвилювалася як все минеться, тому що ми часто справляємо сімейні свята в ресторанах, мені є з чим порівняти. Але я даремно хвилювалася, тому що ми і всі наші гості залишилися просто в захваті! Кухня найсмачніша! Порції величезні! Все-все було приготовлено, як ми любимо - з душею і по-домашньому!) В основному, всі гості у нас з Черемушка і Таїрова, і вони всі одноголосно сказали, що свято вдалося. І, що заради такої смачної кухні, варто поїхати до Лузанівки відзначати) З приводу персоналу. Дякую офіціантці Юленьці, дуже привітна та уважна. Також перед банкетом до нас підійшла господиня закладу Валентина Олександівна. Теж приємна жінка, все розповіла про страви, де яке. Адміністратор Денис чітко допоміг скласти меню та радив "родзинки" кухні ресторану. Що ще дуже сподобалося, то це те, що нам запропонували їх діджея. 800 грн. за цілий вечір. Музику ставив чудову. Танцювали все) Місця для танців дуже багато. Простір) Туалети чисті, є диванчики та літня веранда, що теж дуже в тему) Замовили ми банкет на 16 осіб і були в залі одні, а це було одним із критеріїв у виборі закладу. на 610 грн. з особи це вже з обслуговуванням. І їжі було море. Забрали додому і ще роздавали гостям) Порції та різноманітність страв супер! Дозволили принести свій торт і алко, б/а напої, що важливо. Отже, всім раджу цей заклад) А ресторану процвітання та вдячних клієнтів! Хочеться ще не раз відзначити у вас свято)”
“Дякуємо колективу компанії та окремо брокеру. Допомогли відкоригувати контракт (були помилки) та підтвердили ціну на митниці. В результаті швидко оформили”
“Зручний формат роботи столової, сніданки, шведський стіл гарнірів та салатів в одну ціну 55 грн за 100 г, мʼясні страви, риба або порційно, або на вагу, супи, солодощі, напої, усе в дуже гарному асортименті, свіже і смачне. Сніданок на 3 людей з напоями, млинцями, салатами і випічкою обійшовся 940 грн. На касі дуже швидко все зважили і порахували, затримки і черг не було.”
“Шедевральне місце. 2а кроку та море. Зі спальні вид на море. Засинаєш під звук моря. Чудовий дитячий майданчик, турніки, настільний теніс, баскетбольне кільце. Дуже доглянута зі смаком територія, квіти, вічно зелені, доріжки. Тиша та радість.”
“Непоганий табір. Донька відпочивала тут на початку літа. На море треба йти пішки через лиман, або катером, але для дітей це додаткова пригода.”
“Жила у цій квартирі протягом 3 місяців і залишилася повністю задоволена. Житло чисте, затишне, повністю відповідає фото та опису. Всі необхідні зручності були в наявності: швидкий Wi-Fi, чиста постіль, побутова техніка. Окремо хочу відзначити господарів– дуже привітні люди, завжди були на зв’язку і допомагали з будь-якими питаннями. Будинок розташований біля моря, поруч магазини. Рекомендую всім, хто шукає комфортне та приємне місце для відпочинку та спокійного проживання! Велике дякую!”
“Гарне місце, нормальне розташування, близько до моря”
“Дуже гарне місце для відпочинку з сім'єю, чисте море та пісочок”
“Улюблений пляж ❤️ Якщо пройтися в бік 15-13 станції великий пляж Гарна набережна”
“Дуже гарне і тихе місце. Номера чисті, великі. Привітні господарі”
“Дуже популярне місце через це неймовірна кількість відпочиваючих. Поряд магазини, кафе. На пляжі є роздягальні, туалет та відкритий душ, хоча і на території закладу де стоять шатри і шезлонги, але я не бачила щоб комусь робили зауваження.”
“Відпочинок на цій базі дуже сподобався, привітна адміністрація, велика та красива територія, харчування в столовій досить смачне :) Для дітей, на території бази, є дитячий майданчик) Хороша база, доступні ціни! Певні недоліки є, але вони незначні, на загальну картину від відпочинку вони аж ніяк не впливають;)”
“Гарне місце для тихого сімейного відпочинку невибагливим мандрівникам. Приємні власники та низькі ціни.”
“Тільки приїхали з моря. Потрапили випадково, на жд вокзалі запропонувала власниця Алла. Приємна власниця та дівчина Альона, яка допомагала її. Тихе спокійне місце, вже кінець сезону і міні готель мало заселений був. Кімната невелика , але зручна. Нам ставало, оскільки ми приїхали на морі бути , тому більше часу нас в кімнаті не було ніж було. Дякуємо, надіємося ще приїдемо.”
“Відпочивали. Все на вищому рівні. Гарна простора кухня. До моря я нарахував 120 кроків. Все зручно. Будемо старатися на другий рік знову туди поїхати”
“Гарне місце для будівництва солодкого будинку. Мальовничі краєвиди, спокій і тиша.”
“Як можна звʼязатись з власниками ? Закріплений номер не обслуговується нажаль”