Огляд каталогу
- 2,118 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 2118 результатів
Перегляньте будинки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,118 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 267,683 відгуків та оцінок.
“Гарна компанія! Забрали килими з квартири і доставили. Килими чисті та без запаху! Персонал приємний”
“«Таврія В» — перша компанія у південному регіоні України, яка ще в 1999 році надала можливість своїм покупцям користуватися послугами служби доставки і робити покупки у віртуальному продовольчому магазині. Сьогодні функціонує зручний та сучасний інтернет-супермаркет, який обслуговує покупців в Одесі та Миколаєві. На базі деяких супермаркетів працює фірмове кафе швидкого і здорового харчування — «Т-Спрінт Кафе». На сьогодні існує 14 таких закладів громадського харчування по всій Україні. У мережі кафе також працює служба доставки. У компанії функціонує відділ виробництва, на базі якого виготовляються продукти і непродовольчі товари під 7 торговими марками. Також «Таврія В» успішно впроваджує практику власного імпорту: на прилавках мережі регулярно з'являються ексклюзивні товари переважно європейського виробництва. Також до мережі супермаркетів належать: побутові магазини "Блеск и Ведро", ресторани "Т-Спрінт Кафе", інтернет магазин tavriav.ua та мережа аптек "Welt".”
“Мою вагітність вела Відмідь Ірина Анатоліївна. Відмінний фахівець. Нічого зайвого не призначає і прийоми тоді, коли справді потрібно, а не як деякі лікарі люблять щодня призначати зустрічі. Дякую вам! Рекомендую 8жк та 7 пологовий будинок!”
“Хороші лікарі-професіонали. Дай, Бог, всіх вам благий!”
“Лікарі хороші, всі готові допомогти, звичайно, обладнання старе, в принципі як і скрізь. Лікар акушер-гінеколог Гораніна, педіатр-неонатолог Тарасова-профі у своїй сфері та люди чудові)”
“Спасибі величезне, все було на рівні!”
“Дуже задоволена чищенням дивана. Собака помочився на нього і був неприємний запах по всій кімнаті, після чищення пішов назавжди. Дякую, рекомендую.”
“Молода і перспективна орканізація.”
“Доброго дня. Замовили чищення двоспального матраца. Роботою майстра залишилися задоволені. Звертатимемося обов'язково ще. Дякую.”
“А мені дуже подобається персонал, все дуже приємні, намагаються що б вагітним максимально було комфортно. А своїм лікарем Шевченко Іриною Євгенівною і її помічницею Галиною задоволена на всі 200%.”
“Спасибо большое сервіс центру. Майстер приїхав протягом години і швидко усунув поломку. До того ж не дорого. рекомендую”
“Дана мережа елітної косметики для догляду за обличчям, тілом тримає марку. І пропонує лише оригінальну продукцію.”
“Хлопці, звертайтесь до цієї компанії. Допоможуть, а якщо треба врятують. Відмінна техніка, персонал знає свою справу.”
“Залишився більш ніж задоволений - можна сказати дірки самі затягувалися”
“Дякуємо Когану В. М., завдяки йому дружина змогла виносити та народити дитину, хоч і були постійні болі, кровотечі тощо.”
“Дякую за швидку та якісну роботу! Рекомендуватиму.”
Розташована в Приморському районі Одеси на вулиці Сєрова, Kdent позиціонує себе як стоматологія для тих, хто цінує уважний підхід і стабільну якість лікування. Клініка орієнтована на сімейний формат, де комфорт пацієнта та зрозумілий план лікування є пріоритетом з першого візиту.
“Найкращий майстер на селищі Котовського!”
“Я дуже важко переношу біль — і морально, і фізично, та й навіть дивитися на кров для мене вже випробування. Тому йшла на пологи з великим страхом. Але зімною була команда, яка зробила все, щоб мої хвилювання зникли. Кожному я неймовірно вдячна! Особливо хочу виділити лікаря Фещенко Ігоря Валентиновича — людина з золотими руками та великим серцем. Він не просто прийняв пологи, а постійно переживав і контролював мій стан навіть після пологів. Його впевненість, уважність і турбота давали відчуття, що я в надійних руках. Також все пройшло максимально спокійно, швидко та професійно завдяки йому. Анестезіолог Стегар Дмитро — справжній майстер своєї справи. Протягом усієї операції він уважно стежив за кожною дрібницею, своєчасно реагував на будь-які зміни й одночасно знаходив час для моральної підтримки. Кілька спокійних слів і я розуміла, що все добре. Педіатр Луценко Ольга Савівна — розумна, уважна й дуже турботлива. Вона дала мені безліч корисних порад для догляду за малюком, пояснила кожен момент просто і зрозуміло, щоб я почувалася впевненіше у своїй новій ролі мами. І гінеколог Васильєва Наталя Валентинівна — максимально позитивна, відкрита та професійна. Її щирість і готовність допомогти в будь-який момент створювали атмосферу довіри. А ті поради, які вона дала, для мене безцінні. Вся команда була надзвичайно чуйною, уважною й турботливою. Я відчувала себе не пацієнткою, а людиною, про яку щиро піклуються. Дякую вам за ваш професіоналізм, людяність і тепло, яке ви даруєте. Ви зробили цей важливий момент у моєму житті спокійним, світлим і щасливим ❤️”
“Була приємно здивована цим магазином та сервісом у ньому. Дівчина просто професіонал, так знає асортимент та активні компоненти в косметиці та її текстуру, дуже приємна❤️”
“Дуже подобається лікар Шляпіна Лада Миколаївна у 3-му кабінеті Дуже приємна, ввічлива, Чи не призначає не потрібне, не випрошує гроші Скільки даси за прийом. Дуже рекомендую Аналізи тут теж у зв'язку з вагітністю здавала безкоштовно все Все нормально Тільки дуже не сподобалась жінка, яка кров з вени брала Але це був один раз за всю вагітність Можна пережити”
“Дуже сподобалося, був у період коли вирувала негода і було дуже тепло та затишно. Номер світлий із окремим входом. Господар веселий та позитивний. За сніданки та кішечку окремий +”
“Дякую за професійну допомогу. Зробили швидко і якісно.”
“Дуже прекрасний готель для відпочинку з дитиною,гарна територія,чисто та затишно!У Вас дуже смачна кухня особливо риба та перці(дитина була у захваті)!Ми дуже вдячні, обов'язково повернемося до Вас ще!!!Ольга,Андрій та донечка Дар'я місто Вінниця”
“Господарі відмінні, будинок новий і чистий, лазня на дровах!, Камін, мангал для шашлику, і море в 15 хвилинах (якщо влітку) взагалі все просто відмінно”
“Чудовий колектив! Приємні та цікаві концерти! Користується популярністю серед молоді!”