Огляд каталогу
- 4,975 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 4975 результатів
Перегляньте бізнес в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,975 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 779,963 відгуків та оцінок.
“Чудовий готель з комфортними та чистими номерами. Гарні сніданки та доступні ціни на інші страви з меню. Помітно, що господар готелю контролює все))Рекомендую!”
“Відпочивали в "Happy life" минулого року. Сподобалося так, що приїхали знову. Все на досить високому рівні. Місце для спокійного відпочинку, де серед ночі не чути музику. Радує те, що до моря декілька кроків. Господарі частували смачнющим вином власного виробництва. Раджу спробувати!”
“Відпочивали в кінці липня.Котедж розміщений близько біля моря, надзвичайно комфортні умови проживання.Окремої уваги заслуговують чистота та сучасні спальні місця.Постільна білизна в ідеальному стані, в номерах є холодильник ,телевізор і кондеціонер. На території котеджу є мангал, гойдалка,батут. Кухня оснащена сучасним посудом в достатній кількості. Господарі дбають про чистоту і комфорт кожного клієнта .Рекомендую відвідати Лебедівку та зупинитися в котеджі Жасмін.”
“Якщо і хотів би до чогось придертись, то не знайшов би. Все продумано до дрібниць, для людей і їхнього комфортного відпочинку. Задоволені !”
“Відпочивали в цьому місті ,дуже сподобалося, великий зелений маєток, чудовий басейн, справжній оазис в такому жаркому місці, дуже приємно. Дякуюємо господарю”
“Гарна база, дуже чисто, в номері все необхідне є, привітний персонал, тихо спокійно, поруч є ринок та магазини, в цілому задоволений, всім рекомендую, будем приїжджати ще!”
“Неможливо забути . Краєвид неймовірний .”
“Велике дякую господарям за відпочинок! Враження як за кордоном. Чистота можна давати платинову грамоту від Вадима Абрамова. Найкращий відпочинок, для всієї родини!”
“Враження супер! Кімнати в чудовому стані, чистота та затишок. Крута тераса з барбек'ю. Хазяйка ввічлива та відзивчива. Всім рекомендую!”
“Велике Дякую Вікторії, яка в будь якому випадку приходила на допомогу, підказувала та радила, дуже вічлива жіночка, вона прикраса готелю. Все сподобалось, дозволили жити з котиком, все Люкс, дуже рекомендую!”
“Величезний вибір АКБ на будь-що. Продавець - майстер своєї справи, проконсультував, перевірив старий та новий акб, встановив. Загалом дуже задоволений, дякую”
“Чудове СТО. Швидко, якісно, професійно.”
“Дуже гарний сервіс. Люди працюють добрі. Усі чітко якісно швидко. Усім рекомендую.”
“Не вперше звертався з різними проблемами, в місті знайшов единого майстра, який виявив та усунув проблему (після запуску двигуна набирав 2,5 тис обертів). Звертався як з механічними проблемами, так і з проблемами по "електроніці". Розрахунок прозорий, пропонують декілька варіантів, обслуговування і якість роботи на рівні, спілкування чемне. Рекомендую, тут допоможуть.”
“Авто подали вчасно, повний бак, салон чистий. Орієнтуються на клієнта — це видно.”
“Відмінне СТО, все коректно, швидко, вдумливо. Ціни адекватні. Рекомендую.”
“Дуже задоволений стоматологією Solar! Звернувся з тріснутим переднім зубом, який видалили та замінили імплантом. Провели також комплексне обстеження і виявили інші проблеми, які зараз контролюємо. Щиро дякую за професійний підхід та якісний сервіс. Рекомендую всім!”
“Гарний сервіс,все на вищому рівні,приємні ціни,не пожалкували що звернулись саме сюди”
“Відпочивали в номері "Моряк" сім'єю 2 дорослих та 2 дітей з 6.07.2020 по 16.07.2020. Дуже зручне розташування по відношенню до Центру Одеси та пляжу Ланжерон. Поруч є цілодобовий магазин "Обжора", аптеки та кафе. У номері є все для комфортного проживання: кухня з технікою, кондиціонер, телевізор і навіть балкон. Дуже приємна господиня Тетяна та покоївка Ірина, завжди з посмішкою та позитивом! Прям у все відчувається одеська гостинність))) Залишилися дуже задоволені і обов'язково рекомендуватимемо апартаменти своїм друзям і знайомим! Ще раз величезне спасибі вам за привітність, увагу і відкритість!”
“Користувався білою сонатою на газу увесь 2023 рік і дуже задоволений сервісом та відношенням співробітників компанії до мене та до машини. Технічне обслуговування по пробігу встрок на офіціалі за рахунок компанії, нову гуму по сезону міняли, день в подарунок кожного місяця. Хазяїн сервісу 24/7 на зв'язку. Було дтп, все відремонтував і їздив далі, пока не купив свою машину, депозит в кінці повернули без проблем. Машина працювала справно, на газу економічно пересуватися по місту і по області. Щиро дякую вам, що ви є, знаю, що завжди можна звернутися и запропонують все можливе і неможливе теж. Процвітання вам і розширення автопарку, Діскавері рент.”
“Хочу поділитися позитивним враженням від роботи фахівця! Він виявив високий рівень професіоналізму та експертності, допомігши вирішити проблему мого автомобіля швидко і ефективно. Уважне ставлення до деталей та турбота про безпеку мого автомобіля заслуговують на велику похвалу. Дякую за відмінну роботу та підтримку! Рекомендую його послуги всім, хто шукає якісне обслуговування та професійний підхід.”
“У цьому готелі провели лише одну ніч (приїжджали у справах). Готель дійсно на тихій вулиці, де не чутно міської метушні. Номер був чистий, як і вся територія. Персонал привітний, при заселенні усе пояснили (умови готелю, дорогу до моря, найближчі продуктові магазини). У номері є чайник, посуд. Якщо є необхідність щось підігріти, є мікрохвильова піч у кімнаті біля адміністратора. З радістю підігріють. У цьому готелі все робиться для клієнта. Із невеликого мінуса: у номер забули поставити безкоштовну воду. Але при моєму зверненні вибачилися та дали водичку. І ще: номер 2+1, але одноразова зубна щітка була лише одна. Усі ці питання, звісно, вирішуються. Думаю, адміни звернуть свою увагу на це. Персонал дійсно прагне, щоб відпочинок в їхньому готелі був на високому рівні. При виїзді забули кофтину дитини. Перетелефонували, попередили. Домовилися, що вишлють поштою. Посилка вже у дорозі. Дякую готелю за цей маленький приємний відпочинок!”
“Дякую велике. Катерині. Чудово відпочили компанією. Вигляд вікон 3 поверхи дуже красивий. Рекомендую.”
“Вперше бронювали цей готель і були приємно вражені. Дуже затишний, комфортний, продуманий до маленьких дрібничок готель. Приємний персонал. Гарна локація, якщо важливо море, то вона неподалік, всього лиш 15 хвилин приємної прогулянки.”
“Дякую KCars за підбір авто, а також за повний супровід при переоформленні (що є великим плюсом, особливо, коли ти купуєш авто вперше ). Думав, що це буде важче, але всі питання вирішувались швидко і професійно, покупкою задоволений на 110%.”
“Для тех, кто любит минимализм и чистоту) Номер - всё, как на картинке: очень чисто, есть всё необходимое. Полотенца, белье белоснежные,есть холодильник в холле, но никто на твои скарбы не зарится)) В холле также есть кулер: можно сделать чай, кофе, попить холодненькой) Очень близко к Морвокзалу, Оперному театру и прочей красоте , близко к вкусным ресторанам) Хозяйка - прелесть: очень отзывчивая девушка!”
“Зараз знаходимося в цьому чудовому отелі!Шановна пані Ларисо,Сергій та вся ваша команда!Дякуємо вам за такий чудовий прийом!Починаючи з розташування отелю,чистоти номерів,смачної кухні,закінчуючи вартості номеру прекрасно все! Таке відчуття,що ми приїхали просто до знайомих,а не в отель. Зручні меблі в номерах,білосніжна білизна,рушники,в номері є кондиціонер,плазмовий телевізор,холодильник,балкон і все необхідне.Любе побажання,потреба в чомусь вирішуються миттєво. У вартість номера входять сніданки,меню різноманітне і дуже смачне.Також можна замовити обіди і вечері за дуже доступними цінами.Все свіже і дуже-дуже смачне,по-домашньому! Радимо цей отель усім,хто хоче відпочити у двох кроках від моря,в привітній атмосфері,з смачною кухнею і в затишку. Дорогі пані Лариса,Сергій,Олічка! Я,мій чоловік та сестра Дякуємо вам за все,за прийом,смачну кухню,комфорт. Зичимо вам міцного здоров'я, сімейного затишку, вдячних мешканців і процвітання.Перемоги нам усім і до нових зустрічей! Низький уклін за все!!!”
“Тільки дуже приємні враження від наданих нам послуг компанії Green Auto Замовляли авто, про все що домовлялись все було витримано, по термінах все вчасно, ціна виявилась найнижчою. Авто забрали на третій день день після приходу корабля у порт,коли приїхали забирати авто менеджер Ілля зробив маленьке свято. Тільки теплі та гарні враження”
“Звернувся до Сергія, щоб налаштувати ноутбук його робота мені сподобалась, усим задоволений, ноутбук працює відмінно, хочу ще раз подякувати за проведену роботу”
“Майстер швидко та якісно замінив батарейку в моєму годиннику. Обслуговування ввічливе, роботою залишилась задоволена:)”