Огляд каталогу
- 107 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 107 результатів
Перегляньте вистава в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 107 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 60,385 відгуків та оцінок.
Frisor Barbershop Odesa III — це барбершоп в Одесі, куди приходять за акуратною стрижкою та приємним сервісом у зручній локації Приморського району. Тут створюють атмосферу, в якій легко розслабитися й довірити свій образ майстрам. Команда працює у форматі класичного барбершопу, з фокусом на чоловічий догляд і стиль.
“Дякую за допомогу, вирішила свої питання.”
“Добрий день. Хочу висловити свою вдячність акторам і всім працівникам театру. Ми вже подивилися дві вистави" Всі миші люблять сир" і "Івасик Телесик". Вистави дуже цікаві. Діти та дорослі дивилися з цікавістю. Єдине, що засмучує, що мало глядачів. Я розумію, що не всі батьки мають змогу піти до театру у суботу об 11 й. Я думаю, було б добре прорекламувати вистави у школах нашого міста та організувати відвідування театру класними керівниками. Бо ціна на квитки доступна і духовного розвитку наші діти потребують, але на жаль більшість з них навіть не знає, що таке ТЮЗ.”
“Дуже приємне обслуговування. Уважні інспектори.”
“Саме найкраще відділення.Уважні,швидкі.Молодці,терпіння,та процвітання вам.”
“Дякую співробітників за грану працю.Дюже задоволен”
“Велика вдячність хлопцю співробітнику, він допоміг татові активувати картку моно, все пояснив доступно і зрозуміло, краще ніж технічна підтримка самого банку.”
“Може і не самий кращий магазин мережі, але я його обожнюю. Там здебільшого працюють гарні, приємні, чудові люди, а це в наш час дуже важливо.”
“Велика подяка головному економісту Селантьєву Кириллу за вирішення мого питання. В мене рахунок відкритий в іншій області, більше місяця не могли інші відділення вирішити моє питання. Звернувся до Кирилла, та він максимально оперативно допоміг в моєму питанні. Дуже дякую”
BAO.14 — невелике атмосферне бістро в центрі Одеси, у провулку Чайковського, зовсім поруч із Оперним театром. Заклад вирізняється виразним інтер’єром із відсилками до китайської культури 80‑х і настроєм «міського кіно» про старий Chinatown.
“Кращий магазин техніки у місті! По обслуговуванню іноді бувають прольоти, але загалом непогано. Дуже важливий момент - один єдиний магазин техніки, який не розводить на страховку (нікому не потрібну), на сервіс, на встановлення різних додатків, які кожен може встановити сам використовуючи PlayMarket!!! Прийшов, купив суто те, за чим йшов і щасливий))))”
“Смачно і дешево, ще й приємний вайб театру!”
“були сьогодні на шоу на воді. емоції зашкалюють. син 7 років із задоволенням додивився до кінця. рекомендую до відвідування. В приміщенні дійсно душно, воду бажано купити заздалегідь.”
“Дуже хороший магазин. Продавець-консультант швидко допоміг з вибором, порадив як краще все оформити, включаючи гарантію. Все на вищому рівні. Вже не один раз здійснював там покупки і все сподобалося.”
“Гарне обслуговування, ввічливі і компетентні співробітники.”
“Дуже подобається обслуговуванн,.дякую”
“Смачний і насичення кальян Класні лимонади”
“Замовляв ноутбук, дуже задоволений, Дякую Олександру.”
“Рекомендую йти на цвітіння сакури (кінець квітня). Стільки задоволення отримуєш! Взагалі, хороше місце в усі пори року. Іноді проводять виставки. Можна просто прийти полюбуватись, можна з книжкою - почитати.”
“Гарно, мені сподобалося. Були з батьками. Особливо сподобалася розповідь хлопця, який розповідав нам про сонячну систему. За пів години з ним - нам не набридло. Цьогоь вже було досить щоб поставили лайк виставці. Раджу піти!”
“Хороший магазин, асортимент на рівні, персонал супер”
“Робив замовлення на дзеркало у Новорічні свята, незважаючи на це, зробили все швидко, якісно, весь цей час дуже задоволені дзеркалом! Дякую, всім рекомендую”
“Подавав документи на новий паспорт моряка в березні міс., Бланків в той момент не було ніде крім як в «Morrichservis» .У зв'язку з карантином тимчасово призупинили роботу, всі послуги по видачі і подачі документів преостоновілісь.Позвонів дізнатися коли буде готовий ПОМ, дівчина все доступно пояснила і надала повну інформацію.Вообщем я отримав паспорт як і вказували в обіцяні терміни що і порадовало.Спасібо все на вищому рівні .Хочу відзначити що в цілому організація зручна для моряків і люди які там працюють молодці, все грамотно і на вищому рівні !!!”
“прекрасне місце та добрі люди які завжди допоможуть!”
“Оперативно, якісно та уважно, зробила фото на пенсійний через 20 хв.”
“Дуже гарне відділення ломбарду. Привітний персонал”