Огляд каталогу
- 1,127 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1127 результатів
Перегляньте готель в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,127 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 229,734 відгуків та оцінок.
“Дякую велике. Катерині. Чудово відпочили компанією. Вигляд вікон 3 поверхи дуже красивий. Рекомендую.”
“Вперше бронювали цей готель і були приємно вражені. Дуже затишний, комфортний, продуманий до маленьких дрібничок готель. Приємний персонал. Гарна локація, якщо важливо море, то вона неподалік, всього лиш 15 хвилин приємної прогулянки.”
“Для тех, кто любит минимализм и чистоту) Номер - всё, как на картинке: очень чисто, есть всё необходимое. Полотенца, белье белоснежные,есть холодильник в холле, но никто на твои скарбы не зарится)) В холле также есть кулер: можно сделать чай, кофе, попить холодненькой) Очень близко к Морвокзалу, Оперному театру и прочей красоте , близко к вкусным ресторанам) Хозяйка - прелесть: очень отзывчивая девушка!”
“Шикарний готель! Я його знайшла і більше не зміню свій вибір. Це любов зі входу, ввічливий персонал, який робить все, щоб ви комфортно себе почували, це готель -рівень люксу. Раніше на годину заселили і коли я запитала, чи можна пізніше виїхати на 2-3 години при потребі, відповіли, якщо не зайнято -то без проблем. Це велика рідкість і дуже цінно для гостей. Дуже смачні сніданки, але обідала -просто смачно, нічого вишуканого для гурманів). Номер з сучасним ремонтом і сучасними меблями, їх достатньо), душе зручне ліжко, ніби царське, сантехніка та ванна кімната супер просто, все дуже чисто - а для мене це найважливіше. В ванній кімнаті є зубна щітка одноразова з пастою, гель для душу і мило з приємними ароматами, купа біленьких рушників з вишивкою, все сяє від чистоти, це просто кайф. До Дерибасівської 10 хв спокійним кроком, приблизно 700 м. Я в захваті! Буде рада, що знайшла для себе це місце відпочинку в м.Одеса.”
“Чудові власники , близько до моря , затишні номери зі всіма зручностями . Щиро дякуємо .”
“Дуже зручне розташування, все необхідне для проживання (приїхали на 3 дні погуляти Одесою).”
“Приємні господарі, ідеальна чистота, біла постільна білизна та рушники, кухня обладнана всім необхідним. Хороше місце розташування.”
“Дуже сподобався готель! В номері було чисто, охайно та затишно. На рецепції працюють ввічливі та уважні до гостей фахівці. Зручне місцерозташування, що дуже важливо. Повернусь ще!)”
“Зупинялись на 2 ночі. Готель розміщено на 22-му поверсі 3-го крила житлового комплексу. Є підземний паркінг. В готелі є кухня з мікрохвильовкою, електрочайником та кулером. Чай, кава цілодобово і безкоштовно. Номера не виликі, але цілком достатньо місця і комфортно. Все новеньке. Ліжка і матрац зручні.”
“Відвідали з Жуліаном ( кіт мейн-кун) чудове місце догляду «МурМурчик». Дуже сподобався підхід до клієнта ( дозволили залишитись та бути присутній на грумінгу, все розповідали, обговорювали що краще , що ні) сам заклад, атмосфера, професійність дівчат , які вдало роблять свою справу, та максимально розуміють власників тварин та самих тварин ( що подобається , що ні) Тому, особисто РЕКОМЕНДУЄМО завітати і вашим улюбленцям)”
“Дуже вдячний кінологу Валентину Івановичу за курс корекції поведінки! Більшість наших проблем із доберманом були вирішені за кілька занять. А також, ми гарно відпрацювали команди. З собакою треба працювати постійно, щоби підтримувати авторитет і дружбу. Проте під керівництвом професіонала це робити не лише ефективно, але й приємно. Валентин Іванович — дуже уважний учитель! Буду однозначно рекомендувати.”
“Чудове місце, де дійсно люблять тварин. Завжди якісно і швидко. Ваші улюбленці будуть задоволені!”
Центр масажу і косметології в Одесі — це чудовий готель. Тут дуже чисто, а обслуговування чудове. Кімнати великі, а спа вражаючий.
“Були тут з 26.07. по 31.07.2025. Майже Рай! Дуже чемний і ввічливий господар Олег! Всі кімнати з дуже гарним авторським дизайном! Все дуже чисто та прибрано! А садачок у дворі просто райський! Навіть росте бамбук і є фонтанчик!”
“Дякуємо за гарний відпочинок. Дуже привітні власники. Сам будинок новий та доглянутий. Постільну та рушники теж дають. Комфортно проживати з дітьми, оскільки прибудинкова територія надійно огороджена, дітям є де побігати, погойдатися на садовій гойдалці. Ввечері можна посидіти в альтанці та помилуватися гарною, доглянутою територією. В будинку є все що необхідно включно з пральною машинкою.”
“Щойно виїхали з цього казкового та чарівного будиночку. Це були неперевершені вихідні, масса ємоцій, релакс та незабутній відпочинок. Господарі привітні, доброзичливі, креативні та дуже гостинні люди. До моря 1 хвилина. Раджу тим, хто хоче отримати задоволення та зарядити позитивом, завітати до Іри та Ігоря, не пожалкуєте. Дякую за відпочинок))))”
“Відпочивали в червні 2020, територія гарна, є парковка для авто. Номер повністю укомплектований ( від рушника до чайної ложечки) великий плюс це кухня на терасі, апартаменти дуже комфортні, облаштовані для відпочинку. До моря 2 хвилинки ходу. Раджу готель!”
“Були тут 3 роки тому. Перед повномасштабним вторгненням янсур анабоЙ. Згадую з ностальгією. Сподіваємось повернутися коли гусня убереться до себе на болота”
“Чудове місце. Найгостинніші господарі. Дякую, що приймаєте нас. Сподіваюся скоро побачитися знову.”
“Дуже сподобалося. Все справне і чисте. Одним словом ,,Рекомендую''”
“Відпочивали сім’єю,залишились дуже задоволені! Гарне місце ,дуже чисто ,затишно ,тихо ,спокійно ,дуже приємні господарі! Неодмінно приїдемо ще ❤️”
“Класні апартаменти. Затишно дуже. Тепло в номері. Красуня Катя на ресепшені нас поселила, напоїла смачною кавою. Рекомендую готель”
“Чудове місце. Чудовий фемелі бізнес. Всім рекомендую. Обід 120 грн, дуже смачний. Локація супер, на пляжі немає багато людей (по бокам друга ситуація).”
“Зараз якраз у них відпочиваємо,дуже задоволені,власник будинку дуже привітний,приємний,переживає за комфорт своїх гостей. Двір великий і гарний,басейн є Номери чисті і комфортні. Раджу завітати сюди❤️❤️❤️”
“Гарне місце для відпочинку є зона відпочинку зона барбекю сподобалося там бути рекомендую!”
“Відпочивали з 7.06 по 12.06.25 р Дуже все сподобалося! Це самий гарний відпочинок мабуть за останні 10 років. А від з номера, це щось неймовірно! Все охайно, новеньке. Дякую Вам за відпочинок! Обов'язково приїдемо ще....”
“Дуже гарне місце для відпочинку та перезавантаження. Є можливість познайомитись з новими людьми, побачити захід та схід сонця в морі, незабутні краєвиди, яскраві емоції від та спогади із компанією. Зручності для проживання та відпочинку в нормальному стані.”
“Чисто, затишно і смачні сніданки”
“Все сподобалось, дякуємо за відпочинок, чудова територія для спокійного відпочинку з дітьми. Їжу можна брати з собою є холодильник, плита та мангал. Куштували смачну піццу, а тортик пломбір - то просто чудо!!!”
“Дуже сподобався готель! Номери чисті, комфортні, з усім необхідним. Персонал привітний, уважний і доброзичливий. Розташування зручне. Обов’язково приїдемо ще! Рекомендуємо для комфортного відпочинку!”