Огляд каталогу
- 328 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 328 результатів
Перегляньте грецька в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 328 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 71,133 відгуків та оцінок.
“Гарний великий магазин. Розцінюється як преміум-сегмент, але ціни є різні. Є й відносно дорогі речі, є й простіші. Якість здебільшого гідна. Моделі не завжди нові, але знайти щось цікаве можна. Єдиний реальний мінус – це сервіс. Тут як картка ляже. Іноді персонал дружелюбний та інтелігентний. А іноді вульгарний і з кислим обличчям. Мені здається для подібних магазинів рівень персоналу (від охоронця до менеджера) дуже важливий і підтримувати його потрібно завжди, а не за "парними числами". П.С. магазин розташований в центрі міста, в красивій будівлі, і в цілому заслуговує на п'ятірку.”
“Ходімо дуже часто, і це місце вже стало не просто місцем відпочинку, а щось у форматі будинку, чуйний персонал, адміни, танцівниці, офіціанти, все роблять швидко, якісно!)”
“Хороший выбор декоративной косметики и средств по уходу за кожей. Встречают с улыбкой и с лёгкостью помогут выбрать то что необходимо.”
“Асортимент товарів великий, можна купити все що треба, з мінусів маленьке приміщення, з коляскою важко)”
“Робив апостиль на дипломі для вступу до Німеччини. Спочатку не знав чи потрібен він мені чи ні, оскільки точної інформації інститут не дав. Але завдяки консультації дівчат вирішив що потрібно. Дуже вже вони були переконливі. І знаєте, так, не дарма. Документи ухвалили без проблем. Дякую за консультацію і за виконану роботу! Раджу тільки Вас і думаю, що сам ще звертатимуся!”
“Приємні ціни дуже смачно, особливо сирна запіканка (деякі господині і близько так не приготують), солянка і курячий крем-суп. А паштети та котлета по-київськи взагалі вогонь! Куди там Le silpo з їхніми космічними цінами!”
“Відмінний сервіс, речі пахнуть свіжістю, все виконано на відмінно, речі в ідеальному стані”
“Приємне місце. Продуктовий риночок, багато крамничок. Можна попити кави, також тут розташова каса з продажі квитків на театральні вистави і концерти.”
“Все дуже сподобалось дякую! Особливе дякую Кирі та Олі, дуже вкусно, та атмосфера приємна”
“Хороший, привітливий персонал. Швидко і якісно обслуговують.”
“Хочу висловити подяку компанії за швидке та якісне перевезення особистих речей під час переїзду. Я дуже задоволений, дякую!”
“Цікавий квест. Відмінно провели час”
“Відмінний майданчик. Вранці дітей небагато, увечері звичайно значно більше. Загалом дуже гарне місце для дітей.”
“Самий великий майданчик безкоштовний в Одесі який я бачила. Новий , м'яка поверхня навіть на стінках, зроблений ніби в чаші знизу, зверху є лавочки і добре видно дітей, кольорова весела огорожа. Заїзди для коляски є , зручно спускатись з Приморського бульвару ліфтом. Дуже багато острівків з качелями і гойдалками , дууже багато. На вихідних людно, , зрештою не дивно ,це місце круте і майже єдине в центрі де дітям цікаво.”
“Чудове місце! Смачна їжа Дуже рекомендую!”
“Треба було терміново летіти до Тбілісі. Знайомі казали, що можна дістати квиток через турагентство. Мій вибір ліг на Медеа-тур. Менеджер компанії знайшов та забронював мені квиток всього за 3287 гривень! Це практично задарма! Дуже дякую за вашу роботу. Неодмінно звертатимуся до вас ще!”
“Простіше сказати, що не сподобалося (а сказати просто нічого). Сподобалося все! Місце розташування - відмінне! Це центральний центр Одеси! Саме житло - це багатокімнатна квартира, така собі одеська комуналка, тільки з хорошим євроремонтом. У нашому номері було все необхідне – ліжко, шафа, диван та кондиціонер! Не було ТБ, але хто приїжджає до Одеси дивитися ТБ?! Якщо такі знайдуться, то ТБ був спільний у холі. На території є 2 ванни і 2 туалети, кухня для самостійного приготування їжі та балкон. Все чисто та дуже затишно. Є безкоштовний Wi-Fi. Відпочиваючих, до речі, було небагато – стояла приємна юшку тиша та спокій. Окремо хотілося б відзначити господиню Наташу – дуже привітна людина, все розповіла та показала! Щодня хотіла добре погуляти! А наостанок подарувала пару магнітиків (погодьтеся, приємний бонус перед від'їздом). Дуже дякую за реально гарний відпочинок! Діти, приїжджайте, таки все сподобалося:)))”
“Самокат хороший, дитина задоволена”
“Був сьогодні в магащині єва грецка 3/4 був дуже задоволений що працують привітливі співробітки особливо здивувала адміеістратор магазину Настя привітлива дівчина побільше таких людей як Настя”
“Магазин хороший, тільки непримітний”
“Спасибо большое за кваліфіковану допомогу і отриманий результат)”