Огляд каталогу
- 371 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 371 результатів
Перегляньте деталі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 371 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 75,342 відгуків та оцінок.
“Завжди підкажуть і допоможуть, при замовленні запчастин ціни хороші, якість на будь-який смак.”
“Гарний світлий магазин з модним одягом. На момент візиту мега приємні ціни. Навіть привоз - нервово курить в сторонці! Взуття від 65 до 800 грн. Одяг від 100 до 900 грн. Можливо такі ціни тільки після карантину та після відкриття і потім буде дорожче, побачимо! Але навіть на сьогодні основна ціна була в межах цін на сусідньому ринку і явно дешевше за всі інші подібні магазини у торгівельних центрах.”
“Відмінний вибір якісного одягу, продавець професіонал, радить, не нав'язує, пропонує стильні поєднання, дизайнерські навички, все на високому рівні + приємні знижки”
“Чиню там свою машину, все подобається. Ціни та якість гріють душу.”
“Замовляв не раз, хлопці працюють нормально. Претезний немає.”
“Можу впевнено рекомендувати цей завод. Кілька разів замовляли бетон та готові збійки. Завжди надають адекватні цінові пропозиції та виконують домовленості щодо строків. Претензій нема. Гарна робота, то тримати!”
“Шикарний магазин та відмінне обслуговування. Гарна кава. Кондиціонер працює!”
“Підкажіть чи можна замовити в інше місто і як саме?”
“Купив телефон Samsung набагато дешевше, ніж в інших магазинах.”
“Не розумію відгуків із 1 зіркою. Були тут тричі поспіль на вечері, без обслуговування, самі замовляли та забирали на стійці, як у принципі та скрізь на фуд маркеті. Рапани у вершковому соусі просто вогонь !!! Мідії взяли двічі у сирному соусі, норм але не Божественно. Але я і мідії не дуже люблю, що там взагалі є? Меце закуски з пити дуже смачні, брали їх тричі поспіль. Візьміть бейбі сет. Рибу теж смажать смачно, брали бички та коропа. Загалом рекомендую. На двох дуже щільно поїсти в межах 600-700 грн, що дуже непогано для морепродуктів!!”
“Ремонтував повний привід Hyundai IX 35 - спрацювання шліцевого з'єднання між роздаткою і чашкою диференціала. Ставили іншу роздатку та чашку диференціала. Замінили фільтр АКПП та всі необхідні сальники тощо. Вранці здав машину і ввечері наприкінці робочого дня можна було вже забирати. Давав своє змащення Mobilgrease XHP 222 для всіх шліцевих з'єднань - зайву повернули. Все зробили відмінно, тепер катаюся на повному приводі. Задоволений як слон. Велике дякую майстру Івану. Удачі вам!”
“Миття самообслуговування, за 60 грн (2 монетки) цілком можна помити авто, набагато дешевше звичайних мийок (хоча, на мій погляд, на мийці з купюроприймачами можна і дешевше)) ) Дуже зручне розташування (принаймні, для мене – за 100 метрів від стоянки, немає необхідності їхати кудись заради того, щоб помити авто). Оператор каже, з 11 вечора до 6 ранку у них "знижки" - більше часу за монетку - доки не перевіряв) Поруч із мийкою є магазинчик з автохімією/автокосметикою - хлопці молодці, все продумали!)”
“Все дуже супер круто. Сів акумулятор, подзвонив, скинув фото, підібрали, привезли, поставили. Все оперативно швидко. Дякую.”
“Дівчинка Інна (Одеса, Сіті Центр) чудова”
“Невеликий магазинчик, приємне обслуговування, мені пощастило - моя запчастина виявилася в налічіі.Удобно розташований.”
“Відшивали багато різних речей. Все сподобалося. Рекомендуємо”
“Купував у Вас перемички на дах Mazda 3, дуже ними задоволений! Дякую Вам величезне. Рекомендуватиму своїм друзям тільки Вас :)”
“Все нормально..хлопці знають свою справу”