Огляд каталогу
- 277 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 277 результатів
Перегляньте екскурсії в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 277 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 248,107 відгуків та оцінок.
“Відпочивали з дитиною 4 років в новому корпусі, в 2-х +1 місному номері з видом на лиман. Вид на море не брали, оскільки внизу є різного типу бари та кафе, які працюють до ночі. Рекомендую. Номер чистий, нова техніка. У ванній кімнаті встановлено бойлер, сучасна сантехніка. Дуже зручне і велике ліжко, з ортопедичним матрасом. Зміна рушників кожних 3 дні. Прибирання раз в 5 днів, або за домовленістю. Прибирання професійне та якісне. Адміністратори турботливі, приємні, якісно виконують свої функції, завжди ідуть на зустріч. Окрема подяка Людмилі, яка відповідала за чистоту. Для харчування рекомендую Сонечко, яке знаходиться зовсім поруч. Вранці дуже смачні сирники та млинці. І взагалі все дуже смачно :) Рекомендую відвідати кафе Чарка Шкварка, яке знаходиться на уютній алеї Де зокрема подають пиво в банках (на фото) Пляж чистий, періодично чистить спецтехніка. Є мангали з бесідками. Хороше на пляжі кафе Водограй, смачна кухня. З мінусів, слабка шумоізоляція. Двері в номерах з мдф, чути все з коридору. Якщо відпочивати з малою дитиною, буде важко з обіднім сном. Паркінг, який знаходиться на цокольному поверсі, тільки для люкс номерів. Рекомендація для адміністратора, попереджати відпочивальників, які повертають в номери після 23:00, щоб вели себе тихіше.”
“Все дуже смачно, все свіже, порції великі, красиве оформлення, приємні офіціантки”
“Відпочивали з дітками, все дуже сподобалось. Вибирали серед багатьох баз, але зрозуміли , що Фенікс найкращий варіант. Дуже чисті номера, ввічливий персонал, сподобалось дуже кафе Шалє) випікають смачні круасани). Насправді дуже задоволені відпочинком на цій базі.”
“Привітний персонал, затишна база відпочинку з необхідним для комфортного родинного відпочинку, море перша лінія. Територія доглянута та чиста. На території є кафе зі смачним, різноманітним меню. Правда макароны їмо лише твердих сортів, тому ті, що запропонували в меню не дуже сподобалися. На території є настільний теніс, більярд, дитяча зона з машинками на прокат, гірка та гойдалки. Поблизу бази є магазини, базарчик.”
“Мабуть, найбільший і найвідоміший нудистський пляж України!”
“Гарний більярдний клуб. Просторі столи, приємна атмосфера, якісне встаткування. Обслуговування на рівні, персонал ввічливий. Грали з друзями, чудово провели час. Після гри зручно виїхав на Shark Taxi. Рекомендую.”
“"Загадковий" будинок, який з певного ракурса має вигляд стіни, проте будинок жилий. Аж зло бере, що дехто дає дозволи на забудови сусідніх ділянок - тоді Одесса остаточно позбудеться однієї зі своїх родзинок.”
“Самий вищий і довший міст в Одесі”
“Міні-готель с самому центрі Одеси навпроти Центрального саду на пішохідній частині Дерибасівськоі. Гарні номери, вид на Дерибасівську, дивовижна атмосфера Одеси захоплює. Персонал ввічливий, номери чисті та охайні. Все працює гарно. Перебуваю тут вже третій раз та жодного разу не був розчарований. Рекомендую!”
“Дуже комфортно та мали нагоду тут дійсно відпочити. Чудове розташування (10 хв пішки від залізничного вокзалу та автовокзалу Привоз), рекомендую: нам дуже допомогло тут відпочити після 24 годин дороги перед потягом. Дякую.”
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
“Дуже класно. Була на американських гірках і power tower 60m, відвідувати найкраще з компанією для більшої кількості емоцій.”
“Будівля казково красива, зустріли привітні працівниці, які радо все показали і заохочували зробити знімки на пам'ять. Місце, куди хочеться повертатися”
“Дуже гарне місце. Потрапила одразу на дві цікаві експозиції в різних приміщеннях. Приємний персонал. Є невеличка крамниця де можна придбати книги, вініл, листівки і т.п.”
“Дуже смачна їжа, не дорого, все швидко готують Головне що це китайська кухня але страви не жирні, як зазвичай у схожих закладах”
“Справжній контактний зоопарк. Можна погладити та погодувати кроликів , мавпочок маленьких, ламу, морських свинок, кота, мунтжака, кіз, баранів, єнотів, рептилій декількох. Більше 30 видів різних тварин та пташок. Ціна трохи завищена як на мене , є пільги, можна придбати корм. Треба бути уважним з альпакою вона може вкусити. Запах специфічний звичайно у зоопарку , але дітям дуже цікаво.”
Candy — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Серед послуг: манікюр, педикюр та косметологічні процедури. Окрема увага — на привітний сервіс та якість виконання.
“Гарне місце для відпочинку. Пляж чистий, пісок просто чудовий. На пляжі є різні розваги, кафе, можна арендувати шезлонги (50 грн). Також є різні платні розваги, типу катання на банані, катамарані і тому подібне. Пляж людний, якщо прийти в гарний день то прийдеться пошукати собі місце. Вцілому, пляж рекомендую до відвідування.”
“Дякуємо за відпочинок в готелі Софія. Номер сподобався. Все необхідне в ньому є. Все чудово.”
“Все подобається , дуже красивий отель , все є , приємний власник отелю , затешна атмосфера спокійна обстановка , доброзичливість персоналу ✨✨”
“Пляж великий пісочний з мушлями. Є де розміститися. Але спуск крутий і підйом нелегкий. Багато відпочиваючих з палатками.”
“Всім доброго вечора!Були на відпочинку в готелі Біля моря,це не описати словами,зустріч була як вдома,пан Олександр,який тримає цей надзвичайно чудовий готель, обійняв як синів і запропонував холодного шампанського,так як ми тільки приїхали з далекої дороги,воно просто зразу залетіло,самі розумієте)!Персонал просто супер Світлана і Наталія любимо Вас,така зустріч може бути тільки раз в житті,кухня супер,смак прекрасний, відношення 1000 процентів,сам маєток як гніздечко,яке знаходиться на першій лінії на висоті, майже п'яти поверхів,вид чудовий!Всім раджу там побувати!Любимо Вас, обов'язково повернемося!”
“Відпочивали тиждень в Променаді. Від траси йти орієнтовно 15 хв в нормальному темпі. Територія готелю дуже велика, є охорона. Зовні готель виглядає "з часів совка", проте в середині зроблений досить комфортний ремонт і є все необхідне. Кухня з кухонним приладдям, душ, спальня, кондиціонер, тб. Адміністратор дуже приємна жінка, увійшли в наше положення, поселили нас швидше, ніж це вказано в умовах. Вологе прибирання і заміна рушників кожного дня. До моря йти 3 хв, пляж чистіший ніж центральний. До кафешок, клубів, базару йти 10 хв повільним темпом. Біля басейну завжди вільні лежаки і не багато людей. Єдине не сподобався ресторан на території. По-перше трохи завищені ціни. По-друге, так як Ви постоялець готелю Ви маєте одноразову знижку на 20%, але попереджайте про це офіціанта при замовленні, бо ми цього не знали і не змогли скористатись при отриманні чеку (бо їли там тільки раз).І третє, що найважливіше, дуже не приємний персонал ресторану (або ми просто попали на таких офіціанток). Загалом рекомендую, ціна відповідає якості.”
“Відпочивали з сім'єю в цьому отелі, в 2019 році, проживали в доміках,кожного ранку прибирання номера заміна рушників, гарна”
“Відпочивали у липні 2021. Залишилися в захваті, чисті номери, є кухня на території, де все є для готування. Море поруч. Все дуже сподобалося, чиста територія, хороші номери, є все необхідне для комфортного відпочинку. Є парковка поруч з будиночком. Дуже чисте і тепле море. На пляжі завжди достатньо місця. Спасибі за спокійний, затишний відпочинок.”
“Відпочивала з чоловіком і дитиною 3 рочки. Все дуже сподобалося, всюди чистенько. Є дитячий майданчик, басейн для дітей і дорослих, кафешка недорога на території бази ми деколи харчувалися, смачно і дуже привітний персонал.Напевне єдина база на якій є готель, доміки, як і для люкс так і просто щоб переночувати, удобства на вулиці. Відпочинок сподобався. Дуже вам дякуєм.”
“Все сподобалось. Затишне і гарне місце для відпочинку.”
“Відпочивали сім'єю цього року. Можу сказати, що тут я відчувала себе дуже комфотно як мама 4-рьох річної дитини, абсолютно сімейний готель, 90% відпочиваючих це сім'ї, це те місце, де зовсім ніхто не раагуватиме, якщо твоє чадо плаче, погано веде себе за столом і не може їсти без мулитьків, бо таких тут багато, все створено для того, щоб батьки відпочили. Аніматори займаються з дітками, щодня на альтанці аніматорів вішають розклад на день, для дорослих є аквааеробіка та водне поло в басейнах, які до речі, справді чистять, як і пляж; шезлонги платні, але недорогі (ми брали 2 лінія 60 грн). На території є магазин та бар, з хорошим алкоголем, достойним меню та кальяном, щовечора є дискотека для діток з аніматорами. На базі чисто, персонал чудовий, який прекрасно спілкується українською мовою. За рахунок того, що база віддалена від ценру, море чисте та людей небагато. Чужих на територію бази не пускають. Харчування: готують смачно, з того, що бракнуло саме нам, це більшого різномаїття салатів та фруктів, до решти запитань немає. До речі, враховуючи, що харчування оплачується разом з проживанням , то їжу з їдальні можна брати на винос, але в лотках (для сімей з дітками актуально, можете запасатися лоточками;), за весь відпочинок голодними не були зовсім. Прибирання в номерах - ми не зовсім відразу зрозуміли, що про це потрібно сигналізувати, тобто потрібно сказати покоївці, що потрібно поприбирати в номері, без запрошення вони не заходять в номер, навіть про заміну постільної білизни теж попередньо запитують. Номера хороші, в номері є холодильник, фен. Працівники бази чудово виконують свої обов'язки, на території є лікар та медпункт, два великих дорослих басейни та два дитячих, шезлонги біля бесейну безкоштовні. Насправді з чим є проблема , але вона абсолютно не залежить від самої бази - це доїзд, по самій Затоці величезні корки практично цілий день, по вулицях ходять відпочиваючі, які ніяк не реагують на те, що ззаду їде авто( Якщо не звертати увагу на відголоски радянщини та на те, що ми бачимо за межами бази, я зараз про генделики, ярмарки та по-нехлюйськи написані таблички "сдам" на кожному кроці, та погані тротуари, то якщо ви оберете саме це місце відпочинку, з великою долею ймовірності - він у вас точно буде приємним, бо Вероніка робить все, що від них залежить, аби там дійно було комфорно відпочивати, особливо з дітками. Сподіваюся, що мій відгук буде корисним, особливо для тих хто шукає, щось достойніше на морі, а не перероблені літні кухоньки:)”
“Невеличкий музей під відкритим небом. Цікаво було подивитись експонати та почитати про них. Також раджу спуститися до невеличкої церкви, що знаходиться на самому краю пірса - вона варта уваги.”
“Оригінальний музей. Квиток коштує 100 грн.з екскурсією та дегустацією шоколоду. Екскурсія цікава,видно що екскурсоводи стараються. Абсолютно не пошкодували що відвідали.”