Огляд каталогу
- 223 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 223 результатів
Перегляньте експрес в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 223 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 28,410 відгуків та оцінок.
Южанка — перукарня із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Серед послуг: педикюр, стрижки та косметологічні процедури. Окрема увага — на якість виконання.
Romm Room — салон краси із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут доступні оформлення брів та укладки. Окрема увага — на затишну атмосферу та якість виконання.
“Найкраще відділення,дуже ввічливі оператори”
“Найкраще відділення. Хлопці професіонали та дуже уважні до кожного клієнта. Черги іноді бувають, а що тут дивного, якщо на цілий житловий масив таке маленьке відділення. Тому не розумію негативних відгуків. І щодо хамства: тут ніхто ніколи не хамив… Тому рекомендую всім ❤️”
“Професійний і привітний персонал, багато місця, чисто, на парковку через шлагбаум або паркуйтесь на дорозі. Рекомендую.”
“Найкраще відділення в Одесі! Дівчатка молодці, всі дуже швидко оформлюють, якщо що підкажуть і дуже уважні і що дуже важливо, завжди тобі посміхаються! Думаю іншим відділенням нової пошти, треба прагне рівня та професіоналізму 137 відділення! Величезне спасибі за сервіз і за вашу працю!!!”
“Мою машину тут уже років 7. Задоволений співвідношенням ціни та якості. Єдине це дорога, в погану погоду, 50 метрів до асфальту – бруд.”
“Випадково зайшли. Залишилися дуже задоволені. Стригли чоловіка. Дівчина вже збиралася додому. Нам не відмовила. Прислухалася до побажань. Окремо здивувала вартість послуг в хорошому сенсі. Сподіваюся, з часом зможу оцінити якість послуг жіночої стрижки та фарбування волосся.”
“Чудове відділення, завжди швидко, професійно і привітливо. Весь персонал - прекрасний”
“Фотостудія "Express Print" в ТРЦ АТРІУМ — це місце де кожна фотографія стає витвором мистецтва. Талановиті фотографи та майстри своєї справи, завжди прийдуть на допомогу. Стильні зйомки, фотодрук, ксерокс, супутні товари та індивідуальний підхід до кожного клієнта студії. Хочу подякувати за чудову співпрацю. Великого Вам успіху. Дуже дякую, що в цей тяжкий час, є можливість хоч якось забути про негаразди і пригадати про прекрасне. Професіоналізм, оперативність та індивідуальний підхід – це ті якості які роблять співпрацю приємною.”
“Розвал сходження делают отлично.”
“найкращий шашлик в одесі,найсочніший,найм’якіший,насмачніший,краще не знайти!”
“Майже кожен день роблю відправки з цього відділення. Завжди все гарно!”
“Дуже сподобалось вiдношення та обслуговування у вiддiленнi 119, по вул. Утесова Дуже ввiчливий та досвiдчений персонал Справжнi фахiвцi свого дiла Рекомендую”
“Відділення НП номер 24 обожнюю. Працюють добре швидко. Дуже приємні оператори”
“Дуже бистро хлопці працують, чергу вмить обробили Дякую”
“Отримувала посилку тут коли дуже поспішала, дякую працівникам за швидке обслуговування”
“Маленьке, компактне, але дуже популярне. Гюпосилки не повинні перевищувати ваги 5 кг. Завжди зручно сходити за покупками в Таврію і заразом зайти на пошту. Черг практично не буває, а якщо і є, то швидко проходить. Співробітники дуже ввічливі та приємні.”
“Найкращий і вічливий персонал, завжди привітливі, веселі, відверті, люб'язні, справжі, талановиті)”
“Заправляюсь тут уже протягом 10 років. Є бензин і газ. Зручне місце на дорозі Овідіополь – Одеса. Тут же траса на Чорноморськ. Заправляюсь і вдень і вночі без проблем. Є знижки. В мене вже накопичилася знижка до 1 грн на літр. Рекомендую. Якість бензину на рівні. Багато їздив по відрядженнях і багато заправлявся. Нарікань немає.”
“Чудові працівники, швидкі і вічливі”
“Хочу подякувати співробітникам лабораторії на Дерибасівській, 8. Через перенесення рейсу мені потрібно було терміново зробити новий ПЛР, співробітники поставилися з більшим розумінням, результат прийшов навіть швидше, ніж очікувалося (очікувані терміни до 15.00, був готовий вже до 12.00), його передали мені з такс. Дякую вам величезне!”
“Швидко видали посилку, навіть при повній завантаженості!”
“Фарбування у Тетяни. Майстер чудовий! Я вийшла задоволеною, всі привітні. Атмосфера своєрідна, надає шарму перукарні.”
“Привозила своїх стариків, вони задоволені, виявилось що для літніх людей є знижка.. Це гарна практика. Респект вам”
“Дякую за сервіс. Усе дуже якісно і швидко. Рекомендую!!!!!! Робили Опель інсігнія 2 CDTI Форсунки, перепокували піддон , теплообмінник Заміна мастила, фільтрів , колодок і проточка дисків !”
“Дуже задоволена роботою працівників. Дякую їм за їх відношення до клієнтів. Сподіваюсь і на далі так буде. Дуже задоволена НП-101. ДЯКУЮ.”
“Давно користуюсь цим відділенням, ніяких нарікань, колектив привітний, Керівник Олександр завжди допомагає вірішити питання.”
“Хороша пошта, посилки завжди приходять у цілому вигляді. Що ще сподобалося, вирішила перевірити їх, мені прийшло три посилки, забрати я їх можу тільки з урахуванням надання паспорта, оскільки було здійснено повну оплату на товар. Приходжу першого дня забирати посилку, надала паспорт - посилку забрала, прийшла наступного дня - паспорт - посилка. Коли прийшла на третій день, здавалося б, навіщо паспорт адже два дні поспіль приходила, вже й запам'ятати можна, власне, так і сказала, навіщо паспорт якщо кілька днів поспіль приходжу. Все одно вимагали паспорт та сказали, що без паспорта посилку віддати не зможуть. І це абсолютно правильно, Нова пошта дотримується правил, манер спілкування зі споживачем. Якщо ви бажаєте отримати або надіслати щось, то вибір очевидний - Нова пошта.”