Огляд каталогу
- 9,075 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 9075 результатів
Перегляньте заклад в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 9,075 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 1,977,039 відгуків та оцінок.
“Квест Секретні матеріали Чудово провели час. Приємний ведучий, гарні та якісні декорації, цікаві загадки, є над чим попітніти. Механізми справні, нічого не відвалюватись, не працює чи ще що. Будемо знову, однозначно”
“Учора наш клас узяв участь у віртуальному квесті, і враження залишилися просто чудові! Усе було добре організовано, цікаво та динамічно. Особливо хочеться відзначити Ярослава і Тимура — вони були дуже привітними, уважними та професійними, завжди допомагали й підтримували атмосферу захоплення. Діти із задоволенням виконували завдання, а після завершення ще довго ділилися емоціями. Такий формат квесту — чудова можливість не лише розважитись, а й навчитися працювати в команді. Обов’язково рекомендуємо!”
“Чудовий магазин! Величезний вибір цукерок, печенюшок та різної смакоти! Все дуже високої якості. Неймовірно смачні цукерки! Рекомендую та сама обовʼязково завітаю ще!”
“Крамниця спецій просто справжня знахідка для будь-якої господині, вибір на будь-який смак. Асортименти шикарні, ціни відмінні. Хазяюшка Танюшка прекрасна дівчина, завжди готова дати пораду з будь-якого продукту. А який шоколад та какао власними ручками готує чарівниця. Процвітання та успіхів, а ми завжди ваші покупці.”
“Дуже дякую пані Дар'ї за чудовий сервіс) дуже сподобався аромат із ваніллю)”
“Центр турбін в Одесі рекомендую! Перевірена і надійна компанія вже багато років. Перший раз був у них чотири роки тому, з того часу їзжу тільки сюди. Роблять якісно, ремонтують на совість.”
“Придбали із чоловіком у липні Sonatу. Дуже сподобався сервіс. Уважні та доброзичливі хлопці, підказують, радять, дуже задоволена обслуговуванням, найприємніше те, що все вчасно. На майбутнє точно до них!! )))”
“Дуже сподобалось обслуговування,від ресепшену до лікаря. Лікар Марія Андріївна провела діагностику зору дівчинки 15 років,допомогла з підбором окулярів,надала рекомендації.”
“Дуже сподобалося! Майстер Олександра зробила депіляцію безболісно,дуже професійно! Буду ще приходити сюди”
“Неймовірно ввічливий персонал) Фото зроблені швидко, якісно, і, головне гарно) Дякую і рекомендую від душі!”
“Велике дякую Олені за професіоналізм і той величезний багаж знань, яким вона володіє. Пройшов курс, а потім ще близько 10 додаткових занять за своєю ініціативою. Жалкую тільки про одне, що не знайшов такого викладача раніше. Мене підтягнули не тільки англійською, а й освіжили професійні знання.”
“Займається дитина більше року, останні 8 місяців онлаїн, викладач просто чудовий! Дитина іншого не представляє навіть) результат відмінний! Є бажання займатися це найцінніше, що може бути, чекає уроки з нетерпінням! Дякую величезне!”
“Професіональний підхід до кожного учня . Син ходить з задоволенням, результати я бачу і мене дуже влаштовує . Викладач Тома знає як тримати увагу дітей та має підхід до кожного . А ще Тігранчик каже , що вона дуже добра ) тож дякую Вам , що маєте добре серце❤️”
“Найкращі і найкорисніші смаколики в Одезавжди уважне обслуговування, найкращий в Одесі зефів і мармелад. А моя жінка любить букуріські шоколоди Перевірено!”
“За час співпраці фахівці компанії "ОКНОДОМ" проявили високий рівень професіанолізму та уважне ставлення до вимог театру. Вони ретельно вивчили особливості Одеського національного академічного театру опери та балету, запропонували оптимальне рішення та виконали поклейку плівки швидко та становленні терміни. Протиударна плівка 300 мкм не тільки захищає вікна від можливих пошкоджень, але й непомітна на склі.”
“Черговий раз - велике дякую за якість, сервіс, відношення та подаруночки! Користуюсь послугами Mr.Cap вже близько 5 років, сказати приємного можна дуже багато, але мабуть сама влучна фраза буде: "Коли приїжджаш за готовим авто, ти без сумніву можеш не перевіряти після них роботу. Тобто не сумніваєшся в якості виконаних робіт, а це дорогого коштує в наш час!"”
“Гарний і чистий зал ) персонал завжди привітний) все дуже подобається) класні тренери , особливо Арзу )”
“Купили тут вже другий телефон. Якість супер, питань немає.”
“Професійна команда менеджерів. Багато дизайнерських освітлювальних приладів у наявності.”
“Повністю помер акумулятор, вже навіть не прикурювався... у суботу, приїхали і поміняли за кілька годин після першого дзвінка. Ціна також приємна, Дякую за хороший сервіс.”
“Дуже все було смачно, подача та сервіс, вау, не пожалієте!”
Стоматологічна клініка «Лівадент» розташована в Київському районі Одеси, на проспекті Академіка Глушка. Це приватна стоматологія, орієнтована на комплексне лікування та естетику посмішки для дорослих і дітей.
«Dr.Voskoboynik Авторська Стоматологія» — це стоматологічна клініка в Одесі, куди звертаються за якісним лікуванням і сучасною діагностикою. Заклад позиціонує себе як авторська стоматологія з акцентом на уважний підхід і прогнозований результат.
“Дуже вдячні за турботу і сервіс! Приходили з дитиною. Все пройшло легко . Лікар професійно і турботливо взяла аналіз. Дитина вийшла задоволена, з сюрпризами і знанням, що вони найхоробріша! Дякуємо!❤️”
“Подобається саме це відділення на Філатова. Дуже приємний персонал. Всі процедури проходять легко та швидко. Дякуємо!”
“Дуже приємні працівники,професіонали у своїй справі,велика їм подяка,молодці,але ціни підросли і це не тішить,а так як моя племінниця (онко виздоровлююча)робить їх один раз у три неділі- то від цього не зрадієш...”
“Дуже сподобалось відділення: чисте, охайне. Приємні реєстратори, медсестра ідеально справилась з моїми непростими венами- я дуже задоволена”
“Швидко, зручно! Приємний персонал! Професіонали своєї справи! Вперше в житті було приємно здавати кров! Чисто, стерильно! За потреби ще буду обовʼязково звертатися саме до Вас! Дуже дякую!”
“Відділення суперово, затишне, охайне, стерильність в усьому!! Хочу подякувати та визначити дівчат Катерині та медсестра Дарʼя, Вони неймовірні профі своєї справи!”
“Все сподобалось, хоч я не люблю здавати кров. Особливо хочу відзначити саме цей процес. Медсестра була дуже уважна. Зазвичай я трохи нервую перед подібними процедурами, але цього разу навіть не відчула дискомфорту. Лайк”