Огляд каталогу
- 63 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 63 результатів
Перегляньте заклад сто в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 63 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 3,276 відгуків та оцінок.
“Звернувся до цього СТО для діагностики та ремонту ходової, а також регулювання розвалу-сходження. Залишився дуже задоволений якістю роботи! Фахівці явно знають свою справу – докладно пояснили, які проблеми виявлено, запропонували кілька варіантів вирішення та оперативно усунули. Після ремонту автомобіль став відчуватися набагато впевненіше на дорозі, зникли сторонні стуки, а керування стало чітким. Розвал-сходження зробили ідеально – кермо стоїть рівно, машину не веде убік Ціни адекватні, без прихованих платежів. Обслуговування на найвищому рівні – привітний персонал, зручна зона очікування. Рекомендуватиму це СТО знайомим!”
“Доброго дня! Хочу подякувати компанії за хорошу роботу! Мені сподобалося з ними працювати, треба було змінити два скати. Тут же і встановили, перевзути мене за 15 хвилин, я задоволений і Вам рекомендую!! Зручне розташування!! Знаходиться у с. Салгани просто на трасі.”
“Чудове СТО! Не перший раз до них приїжджаю і завжди задоволений результатом на всі 100. Цього разу замінили ремінь ГРМ. Все швидко і якісно! Дуже вмілі чесні майстри та професійне обслуговування. Всім рекомендую цей СТО)”
“Нормальні хлопці! Толику дякую! Все оперативно і з толком! На гроші не вантажить, адекватно! Ціни помірні!”
“Гарне СТО. Майстри своєї справи. Ціни помірні. Роботу роблять швидко та акуратно. Рекомендую”
“Роботою із заміни олії та фільтрів задоволена. Приїхала у суботу увечері під закриття. Ніхто не відмовив. Зробили дуже швидко. Спокійно відповіли на всі запитання. І ще дуже дивує постійна чистота ЗАВЖДИ, будь-коли коли б не приїхав. Плитка на підлозі і в ямі світла і чиста, робочий стіл та інструменти блищать, все на своїх місцях. Роботу роблять на відмінно. Користуюсь послугами не один рік.”
“Якісний ремонт, професійна діагностика. Швидко, якісно, надійно. Працюють професіонали. Була проблема з ходовкой, все зробили на високому рівні. Залишився задоволений та вдячний”
“Лише позитивні спогади. Заїжджаю до хлопців, коли є проблеми з електрикою чи салоні щось зробити потрібно. Взагалі роблять все дуже круто та швидко, а головне за прийнятні гроші. Рекомендую всім.”
“Буквально сьогодні привіз свій раритет на ремонт майстер Олексій зробив усе за пів дня швидко та якісно!”
“Якщо вам потрібно розтопити блок, відшліфувати поверхні, відмити від нагару деталі або відновити поверхні тощо, то будьте впевнені вам це зроблять в короткі терміни дешево і високоякісно. Також поженуть деталі аж до мікрона.”
“Дякуємо великому персоналу СТО. Приїхали у справах, трасою обірвало нижню опору КПП, подзвонили, нас прийняли. Усі зробили досить швидко. Дякую, спасли. А то їхати з 2-ма передачами (3 та 4) 250 км не посміхається)”
“Відмінно. Гарне обслуговування, по чесному”
“Тлумачні хлопці, інтузіасти своєї справи підсадять допоможуть. адекватні ціні”
“Напишу коротко: працює справжній професіонал-автослюсар, майстер своєї справи !!! Всім раджу !!!”
“Нормальний сервіс. Нормальні хлопці. Моторист професіонал. Рекомендую.”
“Все дуже сподобалося. Майстри своєї справи.”
“Рекомендую, швидко та оперативно. Цінник гуманний”
“Чудовий майстер Олег, якісний підхід до роботи. Обслуговування на 5/5 ціни доступні.”
“Кращий сервіс, за невеликі гроші було проведено колосальні ремонтні роботи, двох моїх автомобілів, їжджу вже 4-й рік і нічого не вийшло з ладу і не зламалося. Рекомендую!”
“Найкращі майстри, найкраще СТО Приїхала зробити ходову після зими. Діти за каталогом підібрали запчастини за моїм бюджетом за демократичними цінами. Також сподобалася консультація з діагностики де мені замінили тільки ті деталі, що зносилися.”
“Дякую Юрі Заплитному та Олегу за шикарно зроблене ТО для автомобіля Mercedes ML-550”
“Чудовий сервіс! Високопрофесійні майстри!”
“Дуже крутий сучасний сервіс! Думаю, найкращій якщо не в Україні, то в Одесі точно!”
“Чудове СТО! Терплячі та кваліфіковані хлопці.”