Огляд каталогу
- 95 Всього бізнесів
- 2.6 Середній рейтинг
- 63% З відгуками
- 41% З фото
Знайдено 95 результатів
Перегляньте кар'єра в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 95 результатів в Одесі. Середній рейтинг 2.6/5 на основі 5,102 відгуків та оцінок.
“Проходила базовий курс дизайну одягу. Дають реальні знання в конструюванні, моделюванні та технології пошиття, дуже високий рівень викладачів. Думала піти на курси шиття, але в підсумку в UDM навчилася і шити і малювати за 4 місяці. Отримала величезне задоволення від навчання, хлопці молодці!”
“Чудова школа. Займалася офлайном, під час карантину перейшли на онлайн. Викладач вміє зацікавити, тож труднощів жодних не було. Однозначно рекомендую!”
“У боротьбі з тероризмом, в боротьбі за мир, вам ніщо не заважає, ні холод, ні спека, ні моря, ні океани, ні гори, ні лісу! Одним словом – для вас немає перешкод при виконанні завдання! Тому прийміть сьогодні наші щирі вітання! Любові, щастя та мирного життя вам, дорогі чоловіки! А військові дії нехай будуть тільки під час навчань!”
“Офигенная школа, без корупції, булочка з сиром по вівторках - фаворит”
“Найкращий Університет системи МВС”
“Гарна оцінка, тільки ковід все поміняв.”
“13-я школа мені дуже добре запам'яталося вона дуже хороша дуже сильно запам'ятовує я в ній відучився з першого по сьомий дуже багато хороших викладачів дуже багато хороших друзів у мене Максим Баталов Я зараз дуже шкодую що я ці часи не цінував”
“13-я школа мені дуже добре запам'яталося вона дуже хороша дуже сильно запам'ятовує я в ній відучився з першого по сьомий дуже багато хороших викладачів дуже багато хороших друзів у мене Максим Баталов Я зараз дуже шкодую що я ці часи не цінував”
“Супер!! Нереально класний садок з якого йдемо зі сльозами на очах((( Дитина йшла в садок із задоволенням і не хотіла з нього йти. Дуже чуйний і дбайливий персонал. Щотижня практично якісь свята-шоу-заходи для дитини. Ми дуже задоволені залишилися і всім рекомендуємо! Третього ж маю! підросте))”
“Потрібно вести безконтактну оплату”
“Я дуже задоволена, і чистка лиця і епіляція . Все на вищому рівні в першу чергу все дуже стерильно, по друге увага до вас буде винятковою . Від тепер це мое місце . І ціни до речі нормальні.”
“Я там вчилася в цьому університеті, а тепер живу в Росії, спогади чудові і прекрасні викладачі”
“Я сумую за цією школою, тут я здавалося б зовсім недавно вчився.”
“Чудова кафедра з душевним, чуйним та розуміючим персоналом! Але дуже потребує капітального ремонту!”
“Здавала у ремонт ноутбук. Проблему вирішили швидко, вартістю роботи залишилася задоволена. Майстри молодці. Рекомендую”
“Крутий магазин з великим вибором”
“Як для першокласника то питань нема . Все що хотіли все маємо”