КОКОН
“Гарний великий магазин. Розцінюється як преміум-сегмент, але ціни є різні. Є й відносно дорогі речі, є й простіші. Якість здебільшого гідна. Моделі не завжди нові, але знайти щось цікаве можна. Єдиний реальний мінус – це сервіс. Тут як картка ляже. Іноді персонал дружелюбний та інтелігентний. А іноді вульгарний і з кислим обличчям. Мені здається для подібних магазинів рівень персоналу (від охоронця до менеджера) дуже важливий і підтримувати його потрібно завжди, а не за "парними числами". П.С. магазин розташований в центрі міста, в красивій будівлі, і в цілому заслуговує на п'ятірку.”