Лондон
“Чудовий готель, вищий клас. Приїхала у відрядження, втомлена, про мене одразу почали піклуватись чудовим сервісом, доставка здорової їжі в номер і дуже смачна кава. Інтер'єр готелю і комфорт номерів вразив в саме серце, так затишно і гарно, око радується, не хотілося уїжджати. Наступний раз в Одесі буду обирати лише цей готель, котрий дає відчуття перебування у справжньому Лондоні. Рекомендую як для відпочинку так і для ділових відряджень”