Огляд каталогу
- 110 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 110 результатів
Перегляньте люкси в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 110 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 22,735 відгуків та оцінок.
“Відмінний міні готель для всесезонні відпочинку.”
“Дуже жаль, що в найблищому майбутньому я не зможу відвідати вас...”
“Готель в самому серці Одеси. Розташування чудове - до всіх центральних локацій (міський сад, Дерибасівська, оперний і так далі) не більше 5 хвилин пішки. Є власна парковка, що в центральній частині Одеси - неоціненний плюс. Готель прекрасний, з одеським колоритом. Є внутрішній двір в стилі "одеських двориків". Рекомендую однозначно.”
“Чудовий, новий готель. Море близько. Хороші умови, дуже комфортно, приємна господиня Світлана.”
“Якісна продукція, ввічливий та дбайливий персонал, гарний сервіс! Рекомендасьон!”
“Відпочиваємо щорічно, все супер! Дуже рекомендую!!!”
“Проживали тут тиждень з родиною. Для дітей усе продумано: дитяче ліжечко, мультики по телевізору, навіть маленький стілець у ванній. Харчування просте, але домашнє, без зайвої хімії — це для нас плюс. Готель залишив лише приємні враження. Дякуємо персоналу за увагу і доброзичливість!”
“Була літом 2019. Це один з найкращих санаторіїв в яких я була. В цілому дуже сподобався. Магазини за територією санаторію але близько, вихователі водять кожного дня. На море також кожного дня. Годують нормально, але як хто їсть). Брала з собою гроші. Рекомендую усім, думаю приїду щераз”
“Просте місце,прості люди,нормальні ціни”
“Дуже подобаєтся!!! Коли у відрядженні,завжди зупиняюсь тут.”
“До води 20 метрів перша лінія Ціна номера на 2 двох спальні ліжка від 1700 грн у синтебрі можна за 1000 зняти”
“Була нещодавно на бенкеті у них у ресторані. Дизайн залу шикарний, виготовлений у білих тонах. Сервірування та стіл теж порадували. Окремо є місце для танцполу та дитячого столу та фотозони. Кухня також сподобалася, причому всі страви, що подали (таке дуже рідко)!:) Ще хочу відзначити ввічливий персонал. Загалом, задоволена цим закладом. І думаю, що ще не раз скористаюся їхніми послугами! Однозначно рекомендую!”
“Дуже уважний персонал до відвідувачів. Приємно було кілька разів скористуватися послугами. Отримали гарний відпочинок і ставлення! При потребі обов'язково скористуємося ще.”