Огляд каталогу
- 493 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 493 результатів
Перегляньте лікарня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 493 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 36,251 відгуків та оцінок.
“Дуже гарна дитяча кліника! Одразу видно,що все зроблено для діток,яскраве, продумане,всюди чисто,я була під враженням! Є як педіатри,так і лікарі більш вузького профілю, УЗД,можуть взяти кров тут же Окрема подяка за лікарів,наша Тетяна Василівна найкраща! А ще графік роботи-кожен день! Навіть у вихідні,що ну дуже рятує,а то як завжди,болячки починаються у пʼятницю ввечері Дуже рекомендую !”
“Давно знайомі з клінікою — усі фахівці високого рівня та справді kid-friendly :) Сьогодні дитину вакцинувала від грипу доктор Марія Ліпінська — син вийшов задоволений, хоча перед прийомом хвилювався. Вакцинація пройшла позитивно й безболісно. Рекомендую papasim всім батькам!”
“Грамотні лікарі. Завідувач кафедри, Малиновський Андрій Володимирович-хірург та лікар від Бога. Будівля клініки стара, ще царських часів, з просторими широкими і високими коридорами, зберігся старовинний мармуровий портал каміна. Все дуже скромно, але чисто. За порядком стежать. У лікувальних заходах намагаються використовувати інноваційні технології та сучасне обладнання.”
“Привіт Пройшла лікування у клініці "Голубка" та результатом залишилася дуже задоволена. Лікування безболісне, безпечне та без побічних ефектів. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти. Хочу висловити величезну подяку Миколі Володимировичу та Юрію В'ячеславовичу. Дякую Вам за те, що допомагаєте відновити здоров'я. Рекомендую всім. Бажаю процвітання.”
“Дуже приємні та дружелюбні співробітники, ставляться з увагою до дітей та дорослих. Швидко та професійно беруть аналізи. Робили аналізи дитині 8 рочків, добре враження від усього процесу”
“Вже багато років здаю аналізи лише у Synevo. Для мене Ви завжди найкращі, професійні медсестри, зручний сервіс! Молодці”
“Демократичні ціни, комфортний інтер'єр, уважні та доброзичливі співробітники, кваліфіковані спеціалісти. Приємна бонусна система. Буду звертатись далі.”
“Була у лікаря Рижак Олени Василівни . Запізнилась на консультацію , але лікар дочекалася мене, прийняла, оглянула та дала рекомендації. Консультацією задоволена в повній мірі! Лікарю щиро вдячна за професіоналізм та людські якості)”
“Дуже вдячна всьому персоналу. Дівчата ввічливі, посміхаються. Кров з вени взяли без проблем та синців. Результати дослідження забрала вже наступного дня. Всім бажаю мира та здоров'я.”
“Сьогодні була знову у лікаря-парадонтолога Штумбенко Тетяни, і знову, як завжди, її робота на висоті. Хотіла висловити свою подяку. Дуже професійний і грамотний підхід. Для мене, цей лікар- ФЕЯ)))”
“Здавала аналізи в місті Одеса, Філатова 26. Декілька аналізів були по електронному направлені за програмою НСЗУ безкоштовні, інші я оплачувала по тарифу. Все було швидко та комфортно. Медсестра, яка брала в мене кров на аналізи фантастично виконала свою роботу, було наскільки це можливо безболісно.”
“Робили УЗД дитині на Добровольського. Залишилися приємні враження. Перш за все дуже сподобалася дівчина на рецепції. Дуже привітна, уважна, компетентна. Лікар УЗД також справив приємне враження. Дуже уважний. Відповів на всі питання, все пояснив. Одразу знайшов підхід до дитини, тож процедура пройшла швидко і без нервів. В приміщеннях чисто, зона очікування комфортна. Сподобалося, що на тебе ніде не дме кондиціонер, бо я цього не люблю.”
“Місце де зібрані професійні фахівці. Мої рекомендації - відновлення стану організму з фахівцем по остеопатіі - Олексієм та апаратний масаж R-sleek, який чудово виконує фахівець Інесса. Взагалі в центрі дуже комфортна та приємна атмосфера.”
“Користуюсь послугами косметолога Ксенії вже другий рік. Кожен раз моє обличчя сяє свіжістю та красою. Дуже вдячна та задоволена!”
“Не перший раз приходжу зі своїми проблемами в Лазерсвіт - як завжди прийом пройшов вчасно, співробітники уважні, лікар Джуган Ельвіна Анатоліївна виконала все швидко і безболісно. Приємно приходити в такі медзаклади. Бажаю Лазерсвіту і персоналу успіхів”
“Дуже сподобалось обслуговування,від ресепшену до лікаря. Лікар Марія Андріївна провела діагностику зору дівчинки 15 років,допомогла з підбором окулярів,надала рекомендації.”
“Чудова оптика, привітний і професійний персонал. Великий вибір оправ та лінз на будь-який смак та бюджет. Дуже великим плюсом є те, що в оптиці працює лікар-офтальмолог. Дуже вдячна Ірині за правильно підібрані лінзи. Окуляри настільки комфортні, що навіть не хочеться їх знімати. А оправу підбирали всією оптикою, зате тепер постійно отримую компліменти☺️”
“Змійова Інна Валеріївна - найкращий спеціаліст! Дуже вдячна їй за максимально комфортний прийом та доступне пояснення при консультації!”
“Лікувалася в цьому центрі від алкогольної залежності, 2 стадія, вже ставила на собі хрест, мені було 24! Знайшла центр, не роздумуючи вирушила лікується. Підхід до лікування був на професійному рівні, я не очікувала. Зараз мені 26 і я не п'ю вже 1 рік і 1 місяць! Моє життя настільки змінилося, що я навіть не могла про таке мріяти. Зростання кар'єрними сходами, виходжу заміж. Це не диво, це робота професіоналів своєї справи, досі відвідую переодично сеанси Алли Гарісівни щоб тримати себе в тонусі! Ще раз дякую за Вашу працю!”
“Ми дуже вдячні колективу 1 пологовому будинку ! А також дуже вдячні лікарю-акушеру Нікуліну Олексію Олександровичу, який вів мою вагітність з початку до кінця. Він був професійним, уважним і завжди на звязку 24/7. Його підтримка зробила комфортною, при не легкої вагітності та не простих пологів .Даже після пологів , доктор був на звязку. Також вдячні доктору неометологу Луцюк Владиславу Володимировичу , за дітей!Завжди ретельно оглядував дітей та находив методи лікування в нашому випадку.”
“Відмінне обслуговування та чудовий доктор.Спасибі велике ☺️”
“Хочу висловити щиру подяку лікарю Кушніренко Наталії Леонідовні. Лікар дуже оперативно відгукнулась на мою ситуацію, прийняла екстрено та надала професійну допомогу. Окремо хочу відзначити її людяність та вміння заспокоїти пацієнта — після консультації зникли і хвилювання, і сумніви. Клініка справила дуже приємне враження: уважний персонал, доброзичлива атмосфера та якісне обслуговування. Рекомендую!”
“Сьогодні ставив імплант на 26 зуб у клініці Oblik. Враження -вражений найвищим професіоналізмом лікаря Осовецький В.А. Ну перше-болі немає зовсім, вкололи і все. З моменту того як я зайшов і вийшов, минуло 18 хвилин, зуб у мене був видалений за три місяці до того. При розтині виявилося, що кістка у мене хлипкувата і той тип іпланта straumann, який планувався не найкращий у моєму випадку варіант. гроші, а про людський підхід! Як я зрозумів на рік їм проводяться сотні подібного плану імплантацій, так що такі руки, як мені здається, зможуть правильно вкрутити імплант навіть уночі і в темряві))) Відразу зробили знімок, імплант варто дивно з таким же невеликим кутом нахилу в кістки щодо сусідніх зубів як і всі інші, я дуже задоволений. Шви знімати через тиждень, коронка через 2-3 місяці. Тепер я якщо і колись робитиму подібне тільки в руках цього лікаря. Дякую.”
“Сьогодні всією сім'єю пройшли вакцинацію від Грипу. Все на найвищому рівні- як завжди!!! Окрема подяка Мед. Сестричці Олені за проведення безболісної вакцинації дорослим і дітям 10ти і 3х років!!! Дякуємо❤️”
“Доброго дня всім ! Мене звати Людмила я оперувалася в медичному центрі IRIS , це найкращий медичний центр на Сахарова . Там првцюють наші найкращі лікарі , мене оперував КАЗАРНОВСЬКИЙ . М.А це лікар від Бога операція в мене пройшла успішно , я навіть не зрозуміла чи мені іі робили взагалі . Лікар анастазіолог на жаль незнаю як його ім`я, але доклав дуже багато своєі праці . В мене в житті вже третя операція , але такого наркозу ніде небуло , як тут . Це на скільки була клопітлива робота лікарів що мені навіть сподобалось . Тож велике Вам ДЯКУЮ Михайло Олександрович ви і ваша команда найкращі лікарі , поряд з вами ні чого не страшно ви дуже позитивні гарно підтримуєте і класно робите свою справу !!! Я вдячна всьому медичному персоналу від сестричок - дуже гарні та привітливі дівчатка дрпомагають . Вдячна лікарю Маргариті Юрівні , що допомогла і виявила мою хворобу . ОТОЖ ШАНОВНІ ЖІНОЧКИ -якщо вам потрібна гінекологічна допомога то звертайтеся до найкращий фахівців своєі справи , тут лікарі від Бога !!!!тож медичний центр IRIS найкращий ! Всьому персоналу хто мене впізнав ПРИВІТ і ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!!”
“Вісім місяців тому зробив мрт, виявили міжхребцеву грижу 10 мм, консультація у нейрохірурга, операція без варіантів. Я не погодився , звернувся в центр Євмінова на Канатній .Хочу подякувати колективу за професійний підхід до своєї справи, зустріли дуже привітно, проконсультували і показали як робити вправи , Сергій Сергійович професіонал своєї справи , звертайтесь не пошкодуєте Місяць я займався на профілакторі Євмінова в центрі, а потім придбав профілактор додому і займаюся по сьогоднішній день. Через шість місяців зробив повторний МРТ , грижа 6мм, консультація у нейрохірурга, операція непотрібна, робіть те що робили- відповідь нейрохірурга”
“Відкрила для себе клініку АКСІС . Мої заняття кінезотерапії стали справжнім відкриттям для мого тіла! Клініка комфортна, охайна, чиста, відчувається професіоналізм вже на ресепшені)). Особливо хочу поділитися своїм досвідом з тренером Максимом Максимченком. Його унікальний підхід до кожного заняття вражає: він не тільки пояснює кожну вправу, а й справді турбується про прогрес своїх учнів. Завдяки його підтримці я змогла побачити результати вже після кількох занять. Масажі в клініці – це окремий досвід, оскільки проходжу щорічно курс профілактичних масажів, була в різних закладах, клініках - клініка АКСІС показала найкращий досвід, комфорт , задоволення та професіоналізм) Підсумовуючи, я вдячна команді АКСІС, а особливо Максиму, за їхній професіоналізм і індивідуальний підхід. Рекомендую всім, хто прагне покращити своє самопочуття та здоров'я!”
“Привітний персонал . Чисто . Все на місці ( і бахіли і вода і стакани) Швидко і безболісно взяли кров з вєни . Для інвалідних візків присутній підйомник перед входом. Рекомендую цю лабораторію !”
“чудове відділення! сервіс на висоті, все роблять дуже швидко, не зважаючи на велику кількість клієнтів забір крові пройшов також швидко та професійно, пані яка його виконувала була дуже чемна на приємна”
Family Dental | Сімейна стоматологія — це стоматологічна клініка в Одесі, розташована у Суворовському районі на вулиці Володимира Висоцького. Заклад позиціонує себе як місце, де можна отримати комплексну допомогу для всієї родини — від планових оглядів до відновлення пошкоджених зубів.