Мамма Італія
“Тут дійсно треба застерегти. Піца має великі бортики тіста, тонесеньку середину і відповідну начинку на ній. Це такий тип піци. Тісто своєрідне, я б сказала як лаваш у тандирі, але не буду ображати піцайоло - не маю кваліфікації характеризувати. Брала піцу з качкою і вишнею, саме такий смак і очікувала. Чудові місця на диванах надворі з видом на перехрестя перед Оперним. Чудова музика і атмосфера, всередині не була. Можна скомпонувати із стравами дорогі та не дуже дорогі напої. Мені здалося, що ресторан більше про гурманство і провести час, ніж про важку ситну їжу. Я відпочила душею вдень, коли мало людей, сиділи ділові дядьки рішали діла із своїми напоями.”