СТО Петров Мастер
“Відмінне СТО, все коректно, швидко, вдумливо. Ціни адекватні. Рекомендую.”
Знайдено 9 результатів
“Відмінне СТО, все коректно, швидко, вдумливо. Ціни адекватні. Рекомендую.”
“Хочу поділитися позитивним враженням від роботи фахівця! Він виявив високий рівень професіоналізму та експертності, допомігши вирішити проблему мого автомобіля швидко і ефективно. Уважне ставлення до деталей та турбота про безпеку мого автомобіля заслуговують на велику похвалу. Дякую за відмінну роботу та підтримку! Рекомендую його послуги всім, хто шукає якісне обслуговування та професійний підхід.”
“Хочу поділитися позитивним враженням від роботи фахівця! Він виявив високий рівень професіоналізму та експертності, допомігши вирішити проблему мого автомобіля швидко і ефективно. Уважне ставлення до деталей та турбота про безпеку мого автомобіля заслуговують на велику похвалу. Дякую за відмінну роботу та підтримку! Рекомендую його послуги всім, хто шукає якісне обслуговування та професійний підхід.”
“Був у хлопців кілька разів. Хлопці молодці знають свою роботу. Робив по машині багато, та ще приїду. Ян механік ✊ молодець грамотний пацан. Хлопці тримайте марку та своїх клієнтів.”
“Усі майстри – професіонали. Прагнуть допомогти а не "косанути по легкому", та й ціни цілком адекватні! Дуже рекомендую!”
“Завдяки величезному майстру і власнику дуже врятували в усуненні несподіваної поломки на шляху додому”
“Обладнане СТО, хороші та професійні майстри, обслуговуюсь більше 12 років тільки у них”
“Рекомендую обслуговувати свої автомобілі в Авто Світі! Доброзичливий та Професійний колектив, який професійно та швидко усуне будь-які неполадки, особливо педантичні питання щодо електрики, паливної, двигуна та трансмісії. Ціни цілком адекватні та не завищені. Тому рекомендую звертатися і буде Вам Щастя!!!”
“Знаю Миколи давно з 2010 року. Жодного разу не змінював СТО. Зручно що можна зателефонувати йому в будь-який час крім неділі та він розповість все прямо по телефону. Добре діагностують ціни не високі. запчастини можуть підібрати і доставити самі. є магазин, можна зателефонувати і зроблять підбір підрахунок. якість роботи мене завжди влаштовує. подобається чесність.”