Огляд каталогу
- 212 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 212 результатів
Перегляньте мийка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 212 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 29,767 відгуків та оцінок.
“Дуже смачний хот-дог ще й підзарядили мене, я курєр болт який з повністю розрядженим байком приїхав на заправку, дозволили байк лишити на заправці щоб ніхто не вкрав, коротше по людськи максимально!”
“В 70 гривень можна вкластись і файно помити авто”
“Класна мийка... Один мінус коли заїхати або виїхати неудобно дві сплошні треба нарушати або до світлофора на розворот..”
“Мийка відмінна, співробітник все розповів, навчив, показав і в прямому розумінні помив машину. Дякую за час та сили. Нано піна не розбавлена, за 2 хвилини від комах не залишилося і сліду, рекомендую.”
“Тиск води у нормі, піна норм. Рекомендую”
“Непоганий сервіс, часто користуюсь їхніми послугами.”
“Альтаір1- комплекс, в якому найбільший і зелений двір в місті!”
“Відмінне миття днища та двигуна. Працівники знають свою справу, очерет і болото вимивають із усіх місць ретельно та акуратно. Допомогли навіть просушити машину після затоплення за окрему платню, але від роботи не відмовились.”
“Мою машину тут уже років 7. Задоволений співвідношенням ціни та якості. Єдине це дорога, в погану погоду, 50 метрів до асфальту – бруд.”
“Робив хімічне чищення салону. Відмили добре, за ціною середньо, але результат тішить. Поруч відкрилася ковзанка, машину на мийку, а сама з дітьми на ковзани... комплексне миття якраз годину.”
“За НЕ великі гроші можна швидко помити машину. Приємний персонал.”
“Діти працюють дуже добре. Сергій усіма керує, адміністратор. У нього дуже старанний син. Швидко та добре миють. Часто черги, можна зателефонувати заздалегідь домовитися на якийсь час, але іноді все одно потрібно чекати.”
“Непогано але могло бути і краще”
“Комфортно , особливо мені, як мамі , адже є чим зайняти дітей, персонал надає інтерактивні завдання”
“Відмінне миття самообслуговування. Все просторо, зручно, затишно. За ціною взагалі чудово) + дуже раджу якщо ще залишилися купити картку бонусну. +25% до закинутих грошей (принаймні, місяць тому були такі). Втім супер, що з'явилася така мийка у великій. Єдине асфальт за миттям трохи заощадили і якщо заїхати на третю мийку (гараж або як це правильно назвати), там поруч город відкритий, якщо вітер може пилу наздогнати.”
“Знаю Миколи давно з 2010 року. Жодного разу не змінював СТО. Зручно що можна зателефонувати йому в будь-який час крім неділі та він розповість все прямо по телефону. Добре діагностують ціни не високі. запчастини можуть підібрати і доставити самі. є магазин, можна зателефонувати і зроблять підбір підрахунок. якість роботи мене завжди влаштовує. подобається чесність.”
“Вже виїжджали з Одеси і вштовхнулися з поломкою демпферного штифту колінвала, а отже - доїхати можна лише скільки хвалить заряду акумулятора. Телефоном домовився про ремонт, протягом 3-4 годин деталь була на сто, відремонтували. Для дружини з немовлям дуже доречною була кімната відпочинку, зручна. Окремо дякую начальникові за те, що зв'язувався з кур'єром і вмовляв його змінити маршрут на нашу користь, щоб ми з дитиною якнайшвидше звільнилися і поїхали до свого міста. За цінами – спочатку переживав, що оцінять «Одеськи», скориставшись нашою безвихіддю, але було цілком осудно. Дякую за ремонт та зручне місце для моїх дам на час ремонту. Успіхів!”
“Дуже гарна мийка. Завжди тут обслуговуємося.”
“Відмінне миття. Миють якісно, місце для паркування є, можна залишити машину на мийку і прийти через деякий час забрати її. Ціни не дорожчі, ніж на інших мийках. Єдине, що так це краще заздалегідь записуватися, бо можуть бути черги.”
“Постійно мию машину, якістю задоволений.”
“шикарна хімчистка! рекомендуватиму друзям і знайомим! велике спасибі хлопцям за виконану роботу. заїхав на хімчистку салону. приємно здивований уважністю до деталей і "важкодоступних" місць. взагалі плям не знайшов і запаху нема! за шкіру по салону - окреме спасибі та респект! у мене маленька дитина, і я хотів позбутися пилу повністю.. хлопці ніби до своєї машини поставилися. шалено приємно отримати відмінний сервіс починаючи з консультації закінчуючи чудово виконаною роботою. приїду ще.і не раз. ви – топ! дякую!”
“На місці миття Positiff тепер миття самообслуговування на 4 пости. Дуже навіть непогана. Мили машину вперше, залишилися задоволені.”
“Завжди добре миють. Приємні робітники.”
“Всім раджу, досить швидко та головне, якісно миють. Робив хімчистку американця, створили диво!”
“Шиномонтаж на вищому рівні, за 15 хвилин перевзули 4 колеса, дуже великий вибір б/у. Гуми . Рекомендую.”
“Черги, треба записуватись. Ручна мийка жахлива”
“Швидко, якісно, завжди вдавалося потрапляти коли нема черги)”