Огляд каталогу
- 621 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 621 результатів
Перегляньте мотелі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 621 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 127,698 відгуків та оцінок.
“Готель знаходиться 5-7хв від моря, поруч є продуктовий магазин, кафе, ресторани та аквапарк. Парковка маленька, але є. Сервіс просто супер!! Нам пішли на зустріч і заселили після 18:00 години, дуже Вам вдячні! Зайшли в сам готель пахло аромою, в номері - дуже приємно відчувався аромат дерева. В номері був телевізор, кондиціонер, сейф, велика шафа, холодильник, склянки і дуже зручне ліжко та білосніжна постіль, приємний візерунок в формі котика був зображений на полотенці для ніг.) На території є басейн. Все чистенько, нічого зайвого, навіть на балконі котрий відкритий не було пилу. Адміністратор викладалась на повну щоб нам було комфортно, всі наші прохання були виконані. Можна приїхати як компанією, так і сімейним відпочинком з дитиною. Дякую, що працюєте в такий складний на страшний для нас всіх час.”
“Чудове та затишне місце. Чисто та комфортно. Приємний персонал, зупиняюсь не вперше і не востаннє)”
“Гарний готель з чудовим розташуванням — усе поруч: центр, ринок Привоз, море, магазини, зручна транспортна розв’язка. Окремо хочу відзначити дівчат на рецепції — дуже привітні, ввічливі та завжди готові допомогти з будь-яким проханням. У номері було чисто, охайно, приємна атмосфера. Ціни приємно здивували — як для Одеси, дуже бюджетний варіант зі збереженням сервісу. Єдине, що трохи заважало — звук трамваїв з вулиці, особливо рано вранці( Але загальне враження від проживання — позитивне. Рекомендую!”
“Гарне місце трохи дорого, але тихо і великі кімнати”
“Отель розташований метрів 50 від моря... ты засинаєш і прикидаєшся під шум моря. Це супер. За це я полюбив цей готель. Ще на ресепшині були чудові працівники, допомогли заселитись раніше трохи. Номер звичайні.”
“Доброго дня ! Дуже гарний та затишний готель, нам дуже все сподобалось.Рекомендую відпочивати як з сім'єю так і з друзями.”
“Дуже чудове та затишне місце яке чарує своєю атмосферою. Рекомендую!”
“Дуже хороший номер двокімнатний на чотири людини. Зроблено все зі смаком і якісно. Дуже добротні меблі, компактна але хороша кухня, відмінна ліжко в спальні. Є сейф. Поруч три пляжу, є вибір куди піти купатися. На верхньому поверсі є російський більярд та величезна кімната відпочинку для великої компанії. Парковка на території 50 грн добу. Про мінуси - слабкий вай-фай в номері на другому поверсі, хоча перед готелем швидкість пече дроту, схоже неправильна спрямованість роутера, але в загальному це не сильно вплинуло на відпочинок в цілому. Особливо дякую адміністраторам Марії і Юлії, підказали доставку їжі в номер і всіляко допомагали. Успіху Вам і процвітання.”
“Реальна, приємна ціна. Відмінна кава, Потрібно було почати з головного, відмінний персонал у Хостелі, умови проживання: (все є для того щоб набратися сил і вперед підкорювати на наших велосипедах далі простори узбережжя), Реально дякую велике за притулок, і моменти позитиву. Рекомендована: Кава просто шикарна в кафе на території хостелу, десерти, «король» Наполеон, і приємна дружня атмосфера. Дітям розвитку, і чудової погоди.”
“вдячна, що ви є в такий неспокійний час, є де відпочити з дітьми в нашому районі. бо всі небезпечні пляжі тільки за 45 хвилин ходу на автівці. І я дуже вдячне саме за сімейний підхід. кому треба окремий дорослий басейн є Яхта!! Куди ми не можемо піти бо діти окремо, а дорослі окремо і тому моя дитина туди не хоче. Все чисто, добре і безпечно.”
“Недорого. Чисто, затишно. Чуйний персонал.”
“Дуже сподобався готель , неймовірно круте обслуговування. Привітний персонал , особливо хочу виділити офіціантів , Кирила, Вікторію і Олексія . І окремо хочу подякувати шеф - кухару , всі страви які я куштувала були неймовірно смачними ) Рекомендую , це місце всім . І обов’язково сама ще повернусь )”
“Всім доброго вечора!Були на відпочинку в готелі Біля моря,це не описати словами,зустріч була як вдома,пан Олександр,який тримає цей надзвичайно чудовий готель, обійняв як синів і запропонував холодного шампанського,так як ми тільки приїхали з далекої дороги,воно просто зразу залетіло,самі розумієте)!Персонал просто супер Світлана і Наталія любимо Вас,така зустріч може бути тільки раз в житті,кухня супер,смак прекрасний, відношення 1000 процентів,сам маєток як гніздечко,яке знаходиться на першій лінії на висоті, майже п'яти поверхів,вид чудовий!Всім раджу там побувати!Любимо Вас, обов'язково повернемося!”
“Хто бажає відпочити в затишному місці - Вам сюди. Доглянута територія, басейн, комфортні апартаменти, малолюдний пляж, турботливий господар і вічливий персонал. Відпочивали родиною з 13 по 19 липня отрималали купу позитивних емоцій!”
“Відпочивали всією родиною, залишились дуже задоволеними. На території гарно, чисто. Є великий басейн, качелі для діток. Господарі дуже чудові і приємні! Обслуговуючий персонал прекрасний, окрема подяка Юлі. Прибирають щодня в номерах. Готують смачно, домашня випічка чудова. Можна індивідуально замовляти їжу, якщо є маленькі дітки. До моря близько, на пляжі є навіс від сонця. Рекомендуємо, приїдемо ще!”
“Нам дуже сподобався мотель 1. Привітний персонал 2. Номер чистий, приємний запах. Холодильник, кондиціонер. 3. Парковка під охороною 4. Сніданок абсолютно норм. На вибір або картопляне пюре+сарделька+салат, або яєчня з 3 яєць з беконом+салат. Кава розчинна входить, якщо бажаєте американо (капучино, лате) замовляєте окремо. Крім того, на столі по 2 бутера з маслом, ковбасою та сиром. Висновок: якщо подорожуєте машиною - один з кращих варіантів”
“Чудове,тихе місце для відпочинку сімейного,паркова зона,охайні номери чудовий персонал.Рекомендую.”
“Дуже чудове розташування отелю та найкращий пляж. Особлива подяка за чисті смітники на всій території отелю та пляжі. Єдине місце , де прибирають пляж. Чудовий персонал та адміністратор. Дякую!”
“Чудове місце для відпочинку. Підходить для відпочинку із малими дітьми. Кілька метрів до пляжу. Номери чисті, гарно виглядають. Чисті туалети, душ із гарячою водою. На території є спільна кухня, мангал. За окрему плату є можливість замовити харчування.”
“Круто, є басейн, а до моря йти всього хвилину.”
“Все на рівні, колектив, відповідність ціни, по суті поруч є магазини для задоволення потреб відпочиваючих. Зручностям також приділена увага, я задоволений.”
“Все на рівні, колектив, відповідність ціни, по суті поруч є магазини для задоволення потреб відпочиваючих. Зручностям також приділена увага, я задоволений.”
“Дуже гарне місце.Чудова ліпка. Йде часткова реставрація .”
“Дякуємо за чудовий відпочинок господарям Альоні та Сергію! Дуже приємні та гостинні люди. Умови проживання чудові ( в номерах є все для комфортного перебування), а головне уважне ставлення до відпочиваючих. Рекомендую всім!”
“Все добре. Привітний персонал. Ідеальний варіант для відпочинку компанією.”
“Все супер , особливо розташування що до моря !!!”
“Досить затишне місце!!! дякуємо за теплий прийом !!!”
“В співвідношенні ціна-якість, за такі гроші це безумовно кращій варіант. В номері є все що треба, навіть пральна машина, також є праска, мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, також є посуд. Душ, туалет, рукомийник, також є невеличка шафа. Двоспальне ліжко як додаткові пів поверха, особисто мені не зручно, але фішка прикольна, та саме я спав в низу на дивані. Кондиционер в номері також є. Розташований сам готель в центрі міста, що теж зручно. Одним словом, рекомендую, якщо вам треба недорого, та зручно і гарний сервіс.”
“Зупиняємося вже вдруге, дуже привітний персонал. Адмін Діана -просто супер!!! Краєвиди з номеру просто заворожують!!! До моря 3-5 хвилин пішки. Рекомендую!!!)))”
“Відпочивали з дочкою-підлітком з 10 до 20 липня 2025 в готелі Shellman на 3му поверсі в двохмісному номері з усіма зручностями ( кондиціонер, душ, туалет, холодильник, телевізор), без кухні. Враження- найкращі! Номер на просторій сонячній терасі з деревʼяними лежаками, столиками і кріслами, сушилкою для речей. Локація готелю-відмінна, 10-15 хв ходьби до двох пляжів- ʼЧайкиʼ і ʼРівʼєриʼ; три супермаркети: ʼТаврія Вʼ, ʼАТБʼ і ʼʼСільпоʼ до 1км , а транспортне сполучення- взагалі казка: маршрутка і трамваї зовсім поруч. Жінки на рецепції Ірина, Валентина і Олена- надзвичайно чуйні люди, завжди готові допомогти. Shellman, до нових зустрічей!”