Огляд каталогу
- 19 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 19 результатів
Перегляньте невролог в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 19 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 1,601 відгуків та оцінок.
“Закінчила курс лікування, враження 10/10. Дуже професійний та привітливий персонал. Хочется повертатись знову и знову. Дякуюємо за ваш труд! Неодмінно рекомендую цей центр.”
У Приморському районі Одеси, на вулиці Пушкінській, працює дитячий невролог «Врач Детский Невролог. Короленко Наталья» — місце, куди батьки звертаються, коли потрібні уважність, системність і довгостроковий супровід.
“Безмежно вдячна невролога Фаюк за лікування моєї мами, Мільченко Анни Кузьмівни. Мама дуже хворіла і не могла пересуватися. А після проходження лікування протягом 5 тижнів почала ходити з допомогою ходунків і навіть палички! Лікування медикаментозне і з використанням різних тренажерів дало відмінний результат. Оксана Вікторівна виключно уважна і турботлива. Вам - моя велика подяка за вашу нелегку і благородну працю!”
“Закінчила курс лікування, враження 10/10. Дуже професійний та привітливий персонал. Хочется повертатись знову и знову. Дякуюємо за ваш труд! Неодмінно рекомендую цей центр.”
“Допомогли близькій людині, хоча він в інших установах раніше бував, але навіть близько такого результату не було. Дякую за допомогу і ваш крутий профессіналізм! Бажаю успіху і процвітання !!!”
“Рекомендую кардіолога медичного центру Альт-Мед за медичну допомогу, грамотний підхід до моєї проблеми. Відмінний офіс, розкішний ремонт, єврорівень. Рекомендую!”
“Нещодавно відвідував відділення "Смартлабу" на Бочарова 2 в м. Одесі ,та залишився дуже задоволеним сервісом та увагою, які там отримав. Хотів би відзначити високий професіоналізм, щирість, привітність колективу цього відділення, а також побажати їм благополуччя та великих успіхів у їхній шляхетній справі.”
“Сьогодні ставив імплант на 26 зуб у клініці Oblik. Враження -вражений найвищим професіоналізмом лікаря Осовецький В.А. Ну перше-болі немає зовсім, вкололи і все. З моменту того як я зайшов і вийшов, минуло 18 хвилин, зуб у мене був видалений за три місяці до того. При розтині виявилося, що кістка у мене хлипкувата і той тип іпланта straumann, який планувався не найкращий у моєму випадку варіант. гроші, а про людський підхід! Як я зрозумів на рік їм проводяться сотні подібного плану імплантацій, так що такі руки, як мені здається, зможуть правильно вкрутити імплант навіть уночі і в темряві))) Відразу зробили знімок, імплант варто дивно з таким же невеликим кутом нахилу в кістки щодо сусідніх зубів як і всі інші, я дуже задоволений. Шви знімати через тиждень, коронка через 2-3 місяці. Тепер я якщо і колись робитиму подібне тільки в руках цього лікаря. Дякую.”
“Дуже вічливий персонал. Все допоміг, підказав. Прибрано, гарні лікарі. Особисто мене консультує онколог. Дуже йому вдячні за нашу собаку.”
“У мене в цій клініці мій сімейний лікар,я вже більше 5 років відвідую цю клініку.Поки що ніяких конфліктів не було ні з ким, завжди привітно зустрічають нема ніякої причини міняти клініку мені тут подобається.Навіть своїм знайомим рекомендувала сюди звертатися.”
“Подобається мені наша лузанівська поліклініка, особливо хотілося б виділити Лідію Василівну, добрий лікар, і людина, з розумінням ставиться до поцентів)”
“Хочу подякувати для лікаря Юріна Оксана Володимирівна. Найкращий дитячий педіатр. В будь-який час підкаже або порадить що потрібно. Відповідальна, турботлива до маленьких діточок. Лікар супер ❤️”
“Лікар Діана Сергіївна, дуже професійна і вміє знайти звʼязок з дитиною, для нас це великий плюс, бо дитина не любить лікарів. В цілому все добре стосовно лікарні”
“Хочу висловити слова вдячності лікарю УЗД Неробеєва Наталя Федорівна,вона справді лікар з великої букви,я дуже багато часу втратила шукаючи причину болі у дитини, хоча перед цим і інші лікарі робили УЗД,та лише вона знайшла цю причину”
“Дуже приємні та добре відносяться”
“Якісне обслуговування! Задовільний результат після двох! курсів лікування!”
“Сімейний лікар Доценко Д.В. завжди професійно та уважно ставиться до пацієнта. В разі необхідності можливо звернутися в телефонному режимі . Дякую.”