Готель Пальма
“Дуже сподобалось, лише трохи погано зі звукоізоляцію, але за таку ціну можна і потерпіти. Готель має прямий вихід до моря , терасу, де можна випити чай з видом на море. Однозначно рекомендую!”
Знайдено 9 результатів
“Дуже сподобалось, лише трохи погано зі звукоізоляцію, але за таку ціну можна і потерпіти. Готель має прямий вихід до моря , терасу, де можна випити чай з видом на море. Однозначно рекомендую!”
“Відпочивали з 3.08-10.08 2019 З погодою звичайно не пощастило, але З усього відпочинку днів 5 ходили виключно на пляж "Пальма" Оскільки: Пляж відмінний, чистий, не так багато людей на голові. У Хостолі, звісно, не були. Персонал: Хлопці на барі і робітники привітні, усміхнені і чуйні, знала б саме те подякувала саме кількох. Ціни порадували, бо того року відпочивали на Малібу. Запитувала весь відпочинок чому у них так дешево а люди йдуть там де дорожче! А це для тих, хто вирішить піти на пляж "Пальма" Лежаки з матрацом - 50грн Бунгало у будній день - 250грн Пиво 0.5 від - 25грн”
“Хостел має свої переваги і недоліки. Недоліки повністю компенсуються низькою ціною проживання. За 3 ночі було заплачено 324грв. З вікон видно і чути море. Невеликі кімнати з ліжками. Постіль чиста. Є загальні душ і туалет. Кабінки в туалеті малуваті. Зате справна хороша сантехніка в душових. Вночі під вікнами часто буває шумно, але в такому разі можна закрити вікно. Є вай фай. Серед послуг є прання. При поселенні дається завдаток 50грв, який при виселенні повертають. Недалеко купа кафешок де можна пообідати.”
“Професійний підхід до клієнта, якісний товар дуже задоволений!”
“Затишний, красивий парк. Фото не може передати тієї атмосферності, яка тут є. І классний скляний ліфт))”
“Шикарний пляж! Відпочити можна з видом на море”
“Дуже сподобалось, лише трохи погано зі звукоізоляцію, але за таку ціну можна і потерпіти. Готель має прямий вихід до моря , терасу, де можна випити чай з видом на море. Однозначно рекомендую!”
“Гарний пляж ,дно пісочне,,мелко, прибирають,є шезлонги ,зонти,позвали для дітей,,,”
“Приємне затишне місце, дуже привітні та привітні господарі. Поруч є гарний пляж. Я б із задоволенням залишився знову”