Огляд каталогу
- 98 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 98 результатів
Перегляньте паркінг в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 98 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 28,527 відгуків та оцінок.
“Дивовижний готель! Прекрасний інтер'єр, зручні кімнати, гарні меблі! Є фен, холодильник, і навіть чайник і мікрохвильовка, що в інших готелях зустрінеш дуже рідко. Але найціннішим ресурсом є тиша. Готель розташований не прямо над трасою, а трохи вглибині, має гарну звукоізоляцію і тут можна чудово відпочити після трудового дня. Дуже смачна їжа у кафе. Щиро рекоменлую”
“Заїхали на 5 днів,все добре! чистенько та спокійно”
“Все супер. Поїхав до метро вибирав тільки українські товари підтримати виробника та й отримати кешбек. Чек вийшов на 10000 гривень чекав кеш бек три дні потім почитав та вияв що метро лідер з продажів продуктів не долучився до цієї акції. Це абсурд знав би поїхав в інший супермаркет. Коли метро стане учасником програми національний кешбек???”
“Були на відпочинку 10 днів у червні 2025 року всією сімʼєю, сімейний номер. Враження залишились приємні: чисті номери, місця вистачило всім. Дуже порадувала кухня на території, нікуди ходити не треба, все є для дорослих та дітей. Басейни чисті. Море поряд. По ціні адекватно, як на мене. Все, що треба для літнього відпочинку під Одесою, рекомендую.”
“Зараз знаходимося тут Кімнати просторі, стелі 3м. Гаряча вода цілодобово Кухня домашня, смачно, порції великі, ціна невелика, Анатолію респект. Номер з видом на море на трьох 2000гр.серпень 2025р.”
“Все на рівні, колектив, відповідність ціни, по суті поруч є магазини для задоволення потреб відпочиваючих. Зручностям також приділена увага, я задоволений.”
“У барі смачна кухня, часто приїжджаємо в гості! Те, що потрібно після дальньої дороги”
“Відпочивали у Затоці, їздили поїсти декілька разів до Причалу в Овідіополь, вражені сервісом і якістю страв. Офіціант Марк професіонал своєї справи, уважний, доброзичливий, уважний, рекомендував найсмачніші страви, приємно поспілкуватися. Дякуємо!”
“Два рази поспіль відвідували базу... Поїдемо знову...привітлива адміністрація та персонал...”
“Відпочивали з подругами на початку серпня. Забронювали 3-х місний номер: в номері кондиціонер, телевізор, холодильник - якраз все необхідне. Туалет та душ знаходились на коридорі (завжди було чисто та гаряча вода). Персонал привітний, ми приїхали о 07:00 годині, до заїзду в номер залишили речі в кімнаті персоналу та пішли на море (до моря всього 5хв). Номер підготували швидко та зателефонували нам про можливість заселення. За чотири дні які ми провили в гостинному комплексі "Приморська 25" все було чудово. За бажанням нам запропонували скористатись кухнею, магналом. Відпочинок пройшов вдало)))) Дуже велике дякуємо адміністратору за розуміння, так як ми поїхали та залишили деякі речі, вона їх нам відправила поштою. Чудове місце для відпочинку, обов'язково приїдемо ще)))”
“Відпочиваємо вдруге в цій базі. Корпус 2. Хороші кімнати зі всіма зручностями. База дуже близько до моря. Територія красива, озеленена, є дитячий майданчик, хороша столова, де можна замовити комплексне харчування так і окремо щось під замовлення. Для сімейного відпочинку з дітьми однозначно рекомендую.”
“Моя черга написати відгук Почнемо з мінусів : Головне , що мені не сподобалось це відсутність прибирання . Адміністрація спочатку каже прибирання на третій день за умови бронювання від тижня , потім треба дзвонити покоївкам , вони у відповідь , у нас багато заселень і ми не встигаємо , потім самостійно йду виносити сміття, прошу пакети та туалетний папір , замінювати рушники також прийшлось самостійно І в номері 1 розетка , цього дуже мало , коли приїздить родина не встигали мобільні телефони заряджати На цьому мінуси закінчились Все інше плюси: Гарне харчування , ввічливий персонал , чудове місцерозташування, парковка , охорона , вихід на пляж , місце для відпочинку , гарний басейн , спеціальне облаштоване місце для зберігання пляжних іграшок . Окрема вдячність шефу і персоналу в столовій , Різноманітність страв , чистота , і дуже смачна їжа .”
“Все так як потрібно : крайовид , парковка , чистота , роздягальні та вся інфраструктура !”
“Хороша стоянка і за цінником адекватна. Жаль буде якщо стоянку закриють і збудують багатоповерхові будинки. Слід розуміти, що під стоянкою колектор, над яким у принципі будувати заборонено. Але якщо все ж таки збудують то соціальний колапс району забезпечений”
“Миття самообслуговування супер хімія чудова гроші вважає відмінно дуже задоволений з мінусів дуже слабо смокче пилосос а так все супер рекомендую”
“Центр міста, дуже зручно, що є парковка. Номери маленькі, але чисті.”
“Заправляют только на Воге - хорошее топливо. На этой заправке всегда приветливый персонал, всегда чисто.”
“Маленьке, компактне, але дуже популярне. Гюпосилки не повинні перевищувати ваги 5 кг. Завжди зручно сходити за покупками в Таврію і заразом зайти на пошту. Черг практично не буває, а якщо і є, то швидко проходить. Співробітники дуже ввічливі та приємні.”
“Yurimota - запчастини для скутерів магазин запчастин для мотоциклів - чудовий магазин, де можна знайти все необхідне для скутерів та мотоциклів. Великий вибір запчастин, все акуратно розкладено та зручно вибирати. Обслуговування хороше, співробітники допомагають із вибором та дають корисні поради. Дуже задоволений візитом та обслуговуванням, рекомендую!”
“Відпочиваю тут з 1989 року. Затишне місце, совок, але є свій шарм. Великий плюс це перша лінія від моря. Є невеличкий бар. Цигарки беріть з собою, тут не купити. Співвідношення ціна якість рівні. Ціна шара, якість теж бажає кращого. Але природа, мала кількість людей, свій пляж та поруч ще 2 вільні. Для відпочинку від міста та роботи, це клас. Якщо бажаєте відірватись, вам в Затоку.”
“Виправдана назва стоянки, можна авто розташувати "під небом", можна "під навісом". 30 та 40 грн. відповідно, з усіх стоянок Чорноморська найвиправданіша за ціною/якість! П.С. Електроулюбленця є де зарядити!”
“Відмінне СТО. Є все, ходовка, двигун, діагност і т.д.”
“Гарний готель не великий, але дуже затишний Номери гарні в номері велике ліжко, холодильник, кондиціонер, телевізор, рушники для рук ніг лиця, шампунь гель для душа, тапки Розташування супер прям в центрі Одеси Приємні адміністратори Гарне обслуговування Единий мінус ціна на букінгу і в Гугл картах коли телефонуєш вказана без збору, так що якщо бронюєте розраховуйте на додаткових 70 грн за добу якщо ви пара з одного номеру А все інше супер Рекомендую!!!”
“Місце гарне, але нажаль пляж який розташований поруч, зовсім без нічого. Немає туалету, лежаків і закладів у яких можна щось придбати. Але взагалі супер ))) Рекомендую !!!)))”
“Піци смачні, готують швидко (в залежності від кількості замовлень) - від 10 до 25 хвилин. Вибір піц чималий і явно вище середнього, є прям цікаві і незвичайні варіанти. Є й інші страви, але не куштував їх. При цьому візміть до уваги, що це заклад, розрахований насамперед на доставку та самовивіз. Посидіти тут як в сімейному кафе вийде не дуже атмосферно. Хоча в піцерії і є кілька столиків всередині та на літньому майданчику, але фактично немає офіціянтів та звичного обслуговування. Тобто в самій піцерії ви будете їсти піцу з картонної коробки, пластиковими віделками та ножами, а пиво пити з пластикового стакану. Відслідковувати своє замовлення потрібно самому на електронному табло та забирати його самостійно.”
“Власники привітні,вічливі. Близько до моря.”
“Дуже привітні власники, хороший сервіс, тепла атмосфера, однозначно рекомендую!”
“Недорога косметика. Привітний персонал”
“Якісне обслуговування, прийнятні ціни, професійна консультація!”