Огляд каталогу
- 321 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 321 результатів
Перегляньте пица в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 321 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 198,432 відгуків та оцінок.
“Був з сином 18 листопада. Смачно, швидко. Дякую колективу, за можливість зарядити телефон.”
“Можна швидко і не дорого перекусити смачними італійськими і не тільки стравами. Радує наявність дитячої зони. Поки що задоволена)”
“З дітьми майже кожні вихідні тут буваєм. Перепробували вже майже всі бургери і хот-доги. Все смачно і по доступним цінам.”
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”
“Дуже охайно і достатньо смачно. Прохолодно в спеку. Є wi-fi.”
“Сподобалося, смачно і швидко. чек середній”
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Брали піцу з мідіями великого розміру. Дуже смачна. Не пересушена, у міру волога. В зимовий період діє знижка 50% на піцу. Обслуговування хороше. Тільки атмосфера мені не сподобалась. Було аж занадто тихо, здавалось, що розмову за нашим столиком чути на ввесь зал. І меблі, декор в цілому нагадують 2000-ні. Але піца справді смачна, тому обов'язково повернемось ще)”
“Гарний, світлий, затишний заклад. Смачна їжа і чудова атмосфера. Обслуговування також на високому рівні. Ставю заслужені 5 зірок.”
“Смачна кава та шоколадний рулет”
“Зручно, поряд з домом, хороший персонал, приємно що люди у вас працюють довго та не міняються щомісяця. Приємні ціни та доволі чисто. Смачна кава та піца, рекомендую!”
“Смачна їжа зі швидкою доставкою, по суті те що і потрібно людям від подібних фірм. Роли тут часто замовляємо, інші фірми зараз навіть не розглядаю, все дуже смачно.”
“Дуже смачно та швидко готують роли, приємний чуйний персонал. Робив сьогодні замовлення – якісно та швидко приготували сет. Був і буду постійним клієнтом цієї точки.”
“Купував піцу неодноразово все дуже смачно! Всім раджу побути”
“Доброго дня. Відпочиваємо в Затоці вперше і мабудь в останє , дуже розчарувалися в готелі Факел, приіхали по рекламі з інтернету, неправдива інформація. Але знайшли віддушину у іжі, у вашій піцеріі ,дуже все смачно, і кава, молочні коктейлі,дуже сподобалися, а торти загалі смакота, піца, офіціант Наташа і директор закладу привітні і приємні люди. Дякуємо за страви. Бажаємо процвітання і натхнення в роботі.”
“Якісне тісто. Смачніше, ніж в дорожчих ресторанах в центрі.”
“Доставка быстрая и все очень вкусно!! Уже долгое время пользуемся услугами буду суши и часто заказываем роллы именно с Семёна Палия. Приветливый и супер быстрый персонал) спасибо за качественную и вкусную еду))”
“замовили близько години тому піцу. кур'єр безкоштовно привіз за півгодини. піца дуже смачна, наїлася вся родина (замовили "гавайську" 60см). відмінний заклад. рекомендую”
“Дуже приємний заклад! Усі на тверду 5+ Офіціанти – тактовні, ввічливі, уважні. Піца – чудова! Можна спостерігати за приготуванням на відкритій кухні під час очікування за столиком. Атмосфера затишна: гарне освітлення, скрізь дотримується чистоти. Дуже відрізняється від звичних «генделів» Затоки, що не може не тішити. Алкогольних напоїв у меню НІ. Але персонал дозволяє приходити до закладу зі своїми алкогольними напоями.”
“Дуже смачна піцерія, гідний смак та якість!”
“З Осавою вже майже рік. Завжди вчасна доставка (зазвичай швидше ніж кажуть) Смачні та якісні страви. Зручне пакування. Окрім напевно кращих в Одесі суші, також готують дуже смачну піцу. Беззаперечно рекомендую!”
“Дуже смачна піца, привітний персонал і вчасно видача замовлення)”
“Дуже смачно, швидко, прийнятні ціни. Приємний персонал. М'ясна Зевс - просто бомба!”
“Вітаю! Ввічливий касир, швидке обслуговування! Шаурма хоч і не "по лікоть" , але гарно сбалансована. Швидко, смачно! ДЯКУЮ!”
“Дуже смачно, швидке обслуговування. Рекомендую.”
“Моє вітання! Сьогодні з чоловіком заходили у цей заклад. Персонал дуже привітний. Хотілось чогось новенького та незвичайного, дівчина касир запропонувала бургер у лаваші. Смачний, цікаво зібраний, та сочний. Від нас із чоловіком подяка шефу! Закладу поб ажаємо продовжувати дарити радість своїм клієнтам!”
“Заказываю в этой доставке не первый раз всегда очень довольна заказом. Очень вкусные пиццы, роллы, воки и не только, как по мне то у этой доставки все очень вкусное. Курьеры всегда во время привозят заказ. Последний раз делала заказ на большую компанию, всем очень понравилось! Особенно в доставке радуют это постоянные подарки, скидки и у меня уже есть скидочная карта постоянного клиента)”