Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте пригоди в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 45,013 відгуків та оцінок.
“Дякую, нам все дуже сподобалося. 3 рівень для любителів адреналіну – рекомендую. Головне, щоб ваші дівчатка були не проти, це не дуже приємно )))) Актори на висоті, реально страшно було))”
“Гарно, мені сподобалося. Були з батьками. Особливо сподобалася розповідь хлопця, який розповідав нам про сонячну систему. За пів години з ним - нам не набридло. Цьогоь вже було досить щоб поставили лайк виставці. Раджу піти!”
“Були на квесті – просто супер! Адміністратори дуже ввічливі та чуйні, акторська гра на найвищому рівні. У квест-кімнаті дуже приємно пахне, механізми на висоті, музика дуже нагнітає. Дякую за емоції, обов'язково повернемося!”
“Навіть не знаю, як передати емоції та враження дітей, що були отримані на цьому крутому заході. Команда організаторів крута, фотограф надзвичайно вправний та креативний, відчував емоції та фіксував рух у кадрі.Це просто неймовірно.День народження пройшов на відмінно.Бажаю успіху! Так тримати! Рекомендую та дуже дякую всім причетним за те, що даруєте суперові емоції дітям та дорослим у цей дуже не легкий в країні час.”
“Святкували ДН 13 років всім класом, 2 квести + мафія. Підлітки відірвалися, як то тре, особливо вразив хорор "5 ночей з Фредді". Дуже приємна команда, все продумано, зручно, насичено, привітно. Дякуємо щиро, гідна локація, повернемося”
“Сильний, зворушливий пам'ятник. Дуже реалістичний. Автор геніально передав всю суть.”
“Все було чудово, чуть не обсікались від страху, рекомендую завітати! Окрема подяка адміністратору за привітність )”
“Класна книжкова крамниця, дівчина-консультантка швидко зрозуміла що моєму малому треба і тепер "Будівництво" наша улюблена книжка :)”
ManiQr Nail&SPA //МАНИКЮР ПЕДИКЮР БРОВИ — салон краси. Тут виконують манікюр та педикюр та дбають про акуратність і комфорт.
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Найбільш атмосферна квест кімната у якій доводилося бувати. Дякую цікавому та не пересічному персоналу, який уміє і прагне створювати враження)”
“Закрита території, можна піти групою або Індивідуально, але тільки з екскурсоводом. Ходили з компанією "@gid_s_toboy" Цікаво і захоплююче, і фотки вийшли гарні на заході!”
“Найкраще, що тільки можна собі уявити. Актор просто талант. Спочатку було страшно, але Док насправді дуже хороша людина (хоча лікар жахливий. Спробували поговорити з ним про глюкозу, а він не зрозумів). Взагалі ми там застрягли, але лікар скористався пінцетом і відкрив замок. Мені здається саме такі якості притаманні справжньому чоловікові. Саня, привіт!!”
“Ми були на пейнтболі. Організували класні хлопці, весела невимушена атмосфера на загальних зборах. Ми грали вперше в цьому місці і вважаємо себе новачками))) Але швидко втяглися і нас не так часто вбивали :), особливо під кінець. Організатор продумує всі ігри, і навіть якщо ви хочете пограти один, можна завжди прийти на збори, де різні люди створюють великі команди для більш цікавої гри. За часом ніхто не проганяє рівно через 2 години, що дуже лестить у плані сервісу. З переваг: - Є водичка - Все обладнання видають, дівчаткам додаткові жилети - Хлопці лайтовіше стріляють по дівчатах, ну мені так здалося і на цьому спасибі) - Ціна більш ніж лояльна) - Цікаві 15-хвилинні ігри зі своєю тематикою кожна, де потрібно продумувати стратегію та командну роботу - Веселі організатори Дякую за гру)”
“Затишний приємний заклад. Запашний чай «не з одноразового пакетика» чи заварна кава до смаку кожного. Ціни прийнятні. Родзинка - можливість посмакувати каву чи чай та почитати художню книгу на будь-який смак. Книгу, яка сподобається, можна придбати і забрати із собою. Вже не вперше був в Одесі і тепер жалію, що раніше не знав про Книгарню-Кав'ярню.”
“Шукали в Одесі справжній бургер. Таких смачних бургерів я не їв. Були всей родиною всі во строге . Однозначно рекомендую.”
“Відмінний магазин завжди можна знайти запчастини на будь-який велосипед. Особливо тішить, що можна замовити з-за кордону те, чого немає в Україні. Веломайстер просто шикарний. Якість та ставлення людей просто відмінне. Тут знайде собі до душі кожен від шосе до даунхілу!”
“Є кілька різних квестів. Залишилися задоволені.”
“Квест просто бомба, давно такого не відчувала дуже крутий перфоменс. Актори просто вежа, тримають тебе в напрузі всю гру. Класні загадки. Приємний адміністратор, усміхнена та привітна. Найголовніше-це повірити і зануриться в цю історію. Хлопці, так тримати!”
“Шашлик? У Джемалі! Соковито, смачно, колоритно! Шашличок, люляшечка, хачапурі – хочете? Тоді це у Джемалі!”
“Неймовірне місце. Хлопці дуже ввічливість та професійні. Це must-have літнього відпочинку.”
“Один з найкращих квестів, де я була. Дуже цікаві та оригінальні загадки, але деколи не дуже очевидні. Чудові та атмосферні декорації, дуже ввічливий персонал. Рекомендую!”
“На даний момент це моя найулюленіша шаурма в моєму районі , а якщо чесно навіть в місті. Беру вже декілька років поспіль , і брав раніше пару раз до цього але не бачив потенціал :) Дуже люблю соус особливо бо зазвичай всі додають часниковий і сильно жирний а тут прям все гарно по смаку всім раджу !”
“Один із найкращих пляжів Одеси. Чиста вода, чистий пляж (пісок), є джерело з проточною водою, щоб обмитися. Мілко, що добре для дітей. Хто хоче зразу глибину Вам на Ланжерон. Є кафе, ресторани, нічні клуби, різні розваги (катамарани, горки, тарелки, бетмен...). Гарний вид, великі камені для фотосесії)))”
“Дуже великий асортимент якісного товару для мисливців та військових. Продавці допоможуть консультацією та запропонують ідеальний варіант для купівлі.”
“Відмінне спокійне місце, менше за інших вигажене людьми. Море щодо чисте. Є багато собак, але вони не заважають.”
“Затишно, приємно. Ненав'язлива не гучна гарна музика, приємна відкрита веранда зі столиками. Смачні мідії і живе пиво. З побажань - меню треба б державною.”