Огляд каталогу
- 497 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 497 результатів
Перегляньте піца в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 497 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 268,697 відгуків та оцінок.
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Святкували День народження всім все сподобалось величезне дякую персоналу. Щодо меню теж все добре, окрема подяка кондитеру дуже гарний і смачний торт. Рекомендую проводити свята саме в Каліпсо”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Дуже уважно ставляться до кожного клієнта. А блюда смачні і швидко готуються. Шеф- профі!”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Гарний дизайн в залах. Для дітей є 5-ти поверховий лабіринт в приміщенні. Діти в захваті від нього, майте на увазі він платний. Гарне місце для дитячого свята!”
“Доброго дня, подяка співробітникам за чудово проведений вечір. Святкувала свій день народження в перше за останні 9 років. Дякую за обслуговування, консультацію, що до вибору меню, смачну їжу і особливо за теплу атмосферу. Бажаю вам процвітання в Новому році.”
“Замовляли на доставку,все дуже сподобалось Піца дуже смачна ,приїхала теплою А от рисова лапша гаряча , соус мав приємний смак, телятина м ягка Швидко,смачно Будемо замовляти і ще )”
“Чудовий заклад та чудова атмосфера! Їжа різноманітна, завжди усе свіже. Щодо обслуговування то можу сказати, що офіціанти дуже ввічливі та доброзичливо ставляться до клієнтів! Рекомендуємо Pomodora!”
“Найсмачніша піца,що ми куштували. Смачна кава. Привітні дівчатка-офіціанти.”
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“Відпочивали з сім’єю у липні цього року в готелі поруч, повечеряли морепродуктами в цьому закладі. Нам дуже сподобалося. Все смачне: мідії, рапани, салат з морепродуктів, чорноморська тюлька. Привітний і уважний персонал. Затишне місце. Є столики прям на березі залива. Рекомендуємо!”
“Найкраще місце на березі затоки в радіусі 3-х кілометрів. Чудові та приємні господарі, надали найкращі умови. Приїжджали декілька разів на вихідні і після спроби чогось нового зрозуміли що Южанка 88 є найкраще місце як для відпочинку з дітьми так і молодій парі. Чисті номери, душ, туалет. Колоритна та класна кухня з власним рестораном на свіжому повітрі. Пляж чистий, людей досить не багато як для затоки. Ціни приємно дивують на їду на послуги. Дітям сподобалась пісочниця. Ввечері можна провести час приємно на відкритій терасі біля свого номеру, не потрібно ходити далеко. Гарна музика. Кухня працює з доставкою до номеру. Персонал готелю супер, молодці, особливий респект Олені) бажаю гарних клієнтів та підтримці чистоти та порядку.”
“Ресторан Яхта знаходиться біля самого моря, є тераса для відпочинку на свіжому повітрі, а також зал у приміщенні. Ціни приємні, їжа смачна. Після моря можна добре поїсти. Парковка для транспорту присутня. Місце та краєвид гарний.”
“Дуже привітний та кваліфікований персонал ! Все дуже смачно! Раджу спробувати усі страви!”
“Не чекав у нас щей Затока таке дивовижне місце маю на увазі реально навчений персонал Кухня рівень бомба Приємно відчути себе гостем на якого чекають і якого поважають ... а може і люблять і це плюси Мінуси але особисто для мене субєктивно Крафтового пива НЕ ХВАТАЄ”
“Замовив у хлопців піцу та рол Філаделфія. Молодці. Привезли за півгодини як і пообіцяли. Все дуже смачно! І справді роли найбільші в Южному. Усміхнули жуйки Love is... )))) А так само що замість паличок до суші поклали трубочку для напоїв)))) Буває, претензій немає, реально посміявся)))) Дякуємо за смачну їжу та позитивчик. Так тримати і розвиватись далі.)))”
«Саме той» — затишний заклад в Очакові на вулиці Будівельників, де роблять ставку на смачну, щедру кухню та комфортну атмосферу. Це місце часто радять місцеві, тож воно добре підходить і для гостей міста, які хочуть «перевірений» варіант.
“На мій погляд, найсмачніша шаурма на селищі Котовського. І підхід, і схильність до клієнтів є максимально позитивними, а сервіс вирішує, саме він утримує! Дякую вам за хороший людський підхід та особисте захоплення своєю справою.”
“Скільки б не робив замовлень, завжди залишався задоволений. На великий натовп людей не потрапляв, завжди отримував замовлення на протязі 10-15 хвилин. Єдине на що звернув увагу, смак самої шаурми іноді відрізняється, в залежності від того, хто готував, але не критично. Чи не в гіршу сторону за якістю і це вже добре. А смаки у всіх уже свої”
“Приємний заклад із дуже смачними варениками (і не тільки), які подаються великими порціями; дуже гарне оформлення закладу, є літня тераса. Мінус - високі ціни, щоправда, виправдані.”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Приємно здивована сервісом, швидкістю виконання замовлень (багато столиків було зайнято), дружелюбністю персоналу та, що найголовніше, широким вибором позицій в меню (маю на увазі азійську кухню із їхніми традиційними супчиками, локшиною тощо). Суші смакували гарно. Вже не вперше сюди приходжу, тут класно.”
“Ми намагалися знайти гарне місце, де можна поїсти в центрі Одеси о першій ночі. Це було одне з небагатьох відкритих місць, і ми вирішили спробувати. Їжа була якісною та обслуговування також. Зверніть увагу, що було майже 2 години після півночі. Гарна робота!”
“Супер смачно, супер швидко, супер приємно. Везу ваш шашлик в місто Черкаси, бо на словах це не передати! Обслуговування дуже приємне. Дякую за чудовий вечір!”
“Одні з найсмачніших роллів в Одесі, котрі мені по-справжньому зайшли. Замовляю протягом останніх п'яти років, сумно було пару місяців поки доставка не працювала, але з останнім замовленням отримав приємний бонус, розпис на коробочці. Дякую людині котра підняла мені настрій”
“Замовляємо тут вже не перший рік. Все завжди неймовірно смачно. 10/10”
“Відверто не зрозумів, чому така низька оцінка! Відвідували кафе всією родиною увечері. Захопилися! Суші виявилися цілком пристойними, свіжими та смачними. Пиво розливне зовсім не дороге і смачне. Піца теж дуже сподобалася, замовляв із собою і розкуштував уже вдома. Враховуючи, що персонал всього двоє людей (кухар і бармен), хлопці справлялися блискавично з трьома столиками. Ще є незаперечний плюс, вони єдині на ленпоселку! Хлопці, якщо ви прочитаєте відгук: Знайте, ви топчик, не зупиняйтесь! Ми вас покохали!”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Дуже смачно, затишна атмосфера, приємний інтер’єр і дуже уважний персонал. Їжа була смачна, подача красива, а коктейлі — просто ідеальні. Особливо сподобалося, що не довелося довго чекати замовлення. Обов’язково повернуся ще й пораджу друзям!”