Детская студия "Техногород"
“13.07.2024 ми із сином були на екскурсії у Лейпцигу, яку проводила Катерина Лях. Сказати дуже сподобалося, ні це було супер мега круто, стільки цікавих фактів, вона нас виснажила не тільки фізично, але нам ще доводилося розгадувати ребуси, загалом всі втомлені, але задоволені роз'їхалися по будинках. Катерина Лях - найкращий екскурсовод .Хочемо ще, чекаємо нових маршрутів”