Чайна симфонія
“Неодноразово купувала каву в зернах, цукерки і інші продукти в цьому магазині. Досить низькі ціни в порівнянні з іншими магазинами, широкий вибір, гарна атмосфера, привітна жіночка продавець. Жодного разу не було якоїсь недружелюбності або непрофесійності. Але, так, дійсно також приходили після 19.00 і було закрито. Перепитала після, дійсно режим роботи змінився з початком війни. Але, це не єдиний магазин, де відбулися подібні зміни. Тому, орієнтуючись на загальне враження і досвід, магазин рекомендую.”