HORNET СТО
“Хлопці величезні молодці! Віддали у ремонт пригнане із США авто. Рідкісна модель. До цього побували на СТО. Де люди просто протримали машину без ремонту. Було ухвалено рішення змінити СТО. В Інтернеті знайшли Hornet. Поспілкувалися зі Славою. Довірились і не помилилися. Від первісного рахунку попросили знайти можливість економії. Нам сказали, де спробують заощадити, де не вийде. Зменшити витрати у хлопців вдалося. За що їм величезна подяка! По термінах - мені чесно було сказано місяць-півтора і так і вийшло. За місяць забрали свою машину. Як з голочки! Діти допомогли з постановкою на облік. Однозначно рекомендую це СТО!!!!!!!!! P.s. Хлопці процвітання вам та безліч вдячних клієнтів!!!!! Тепер якщо ремонт – то тільки у вас)”