Огляд каталогу
- 166 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 166 результатів
Перегляньте терапія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 166 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 25,287 відгуків та оцінок.
“Звернулася до центру з метою реабілітації після перелому надколінка. Лікарі – професіонали своєї справи, дуже приємна, душевна обстановка, багато різних процедур, до кожного індивідуальний підхід Рекомендаціяйон)☺️”
“Поліклінічне відділення 8 міської лікарні має терапевтичну службу і вузьких спеціалістів: ЛОР, уролог, кардіолог та інших, рентген кабінет. Надається хірургічна та травматолого-ортопедична допомога: амбулаторний прийом; малі хірургічні втручання: видалення атером, гігром, врослих нігтів, вскриття гнійних патологій підшкірної клітковини та кисті; внутрішньосуглобові та паравертебральні блокади, введення препаратів гіалуронової кислоти; накладання гіпсових повязок і лікування переломів та багато іншого.”
“Приємний майстер, милий салон потрапила на акцію. Зайду ще обов'язково)”
“Я дякую клініці за професіоналізм. Дякую, нейрохірургу Ломакіну Андрію і всій команді клініки за здоров'я і можливість руху. Ви поставили мого чоловіка на ноги!”
“Дуже хороші лікарі – Дмитро, Галина, рекомендую. Були з мамою, акуратно, не боляче”
“Хочу висловити слова вдячності лікарю УЗД Неробеєва Наталя Федорівна,вона справді лікар з великої букви,я дуже багато часу втратила шукаючи причину болі у дитини, хоча перед цим і інші лікарі робили УЗД,та лише вона знайшла цю причину”
“Двічі звертався за послугою видалення родимки, процедура проходить оперативно і безболісно, дотримувався рекомендацій лікаря і через час сліду від маленької родимки немає, від великої практично не видно. Пристойний кабінет, привітний персонал прийшов у призначений час, прийняли без затримок.”
“Сьогодні були у прекрасного лікаря, підхід до дітей на найвищому рівні! Навіть найпримхливіші покажуть свої носики! Ми залишилися дуже задоволені та приємно здивовані таким доказовим підходом! Ще й подарунки здобули! Дякую ☺️”
“Була тут на гостьовому діалізі. Різницю між Києвом і Одесою в самопочутті взагалі не відчула. Персонал привітний, заходить, питає. Сподобався лікар, який мене вів, шкодую, що імені не записала. Лежала в процидурку, прямо як у віп палате”
“Приїхали нещодавно з відпочинку, залишилися дуже задоволені, дякую Ользі за рекомендацію готелю, вникла у всі нюанси, дуже уважний менеджер, повернемося до вас ще)”
“Купив абонемент дружині, їй сподобалося”
“Висловлюю подяку працівникам поліклініки 18 за самовіддану працю під час пандемії. Спасибі, що не залишаєте свої робочі місця, при цьому ризикуючи своїм здоров'ям, розуміючи, що на вас лежить тягар відповідальності перед пацієнтами і своєю сім'єю. У Біблії було передвіщено, що в наш час будуть епідемії (Луки 21:11). Але є хороша новина. Дуже скоро виповниться одна з обіцянок Бога: "Ніхто з жителів не скаже:" Я хворий "(Ісая 33:24) Бажаю вам терпіння, радості, здоров'я в вашій праці.”
“Дуже привітний персонал та висококваліфіковані фахівці.”
“Я була з сином сьогодні 22.01.25. Потрібен сертифікат. У кабінеті 2 чудова лікар - на всі питання відповіла, все швидко оформила, порадила навіть куди звертатись по нашим іншим питанням. Ми пожартували і отримали направлення на аналізи. Через 5 хвилин син здав аналізи теж у привітноі гарної пані. Завтра можна забирати сертифікат. Загалом я приємно вражена. Дякую.”
“Велика подяка від усієї нашої родини”
“Отримала травму складний перелом, спочатку був стрес та шок, але коли прийшов на огляд впевнений, спокійний та з великої літери професійний лікар Рудницький Ігор Миколайович все детально пояснив, проконсультував стало зрозуміло я попала в потрібні професійні руки. Ігор Миколайович дякую Вам та вашій професійній команді за якісну роботу, уважне ставлення та піклування перед, під час та навіть після оперування дуже сильно допомагає тримати себе в руках уважне ставлення. Щире людське дякую!!!”
“Будиеок розташований з боку Ковальської вулиці і також виходить на Преобраденську, тобто вхід на подвір'я розташований з Преображенській, де караїм ісакович ще ранішк влвштував вололікарню. Брама не зачинкна і пам'ятку без проблем модна оглянути з подвір'я. Будинок лазні почали споруждувати у 1902 році, він має виразний та монументальний вигляд, у неороманському стилі, а у нішах розташовані скульптури купальниць. Будинок закинутий, у нутри доступа немає. Також навпроти по Кузнецькій рохташовано два будинки 1902 та 1914 років.”
“Дякую за якісну медичну допомогу!”
“Найкраще місце для дитини, яке ми знайшли ! Завжди всі дуже уважні, в кабінетах чисто, дитина з радістю біжить на заняття. На жаль, багато дитячих центрів дуже розчарували, але не цей. Дуже рекомендую! Шкода, що ви ще на карантині, дуже чекаємо на Ваше відкриття!!!”
“Хочу поділитися своїми враженнями від занять у відділенні кінезітерапії фітнес-клубу "Шторм". Я прийшла сюди за порадою знайомих, після перелому ноги та проблеми зі спиною. І це виявилося найкращим рішенням! З першого дня відчула, що тут справді дбають про людей. Лікар та інструктори дуже уважні, пояснюють усе простими словами, стежать за кожним рухом. Після кількох тижнів помітила, що спина болить набагато менше, з’явилася легкість у тілі, навіть настрій піднявся. Тут не просто «тренажери», а реальна допомога для здоров’я! Дуже вдячна лікарю В'ячеславу Дідорчуку, Ользі Юріївні медичній сестрі з фізіотерапії, моєму улюбленому реабілітологу - Альоні Яворський та всім іншим членам команди за професіоналізм і теплу атмосферу. Тепер ходжу сюди з задоволенням і рекомендую всім, хто хоче зміцнити здоров’я та відчути себе краще!”
“Звернулася до фахівців за допомогою. У реєстратурі писала на прийом приємна медсестра. Пояснила де шукати клінічних фахівців які поліклініки від нашої організації двічі писала мене в чергу запропонувала на найближчий день на моє прохання. Подяка Любов Юліанівні за добре і чуйне ставлення до людей у такий скрутний час. завжди потрібно людському суспільству”
“Хочу висловити щиру подяку та глибоку повагу завідувачу відділення травматології та ортопедії, Заслуженому лікарю України, професору, доктору медичних наук, лікарю ортопеду-травматологу вищої категорії — Поліводі Олександру Миколайовичу. Олександр Миколайович — справжній професіонал своєї справи, лікар із великої літери. Він провів моїй мамі операцію на найвищому рівні, з надзвичайною точністю, турботою і людяністю. Весь процес — від консультації до післяопераційного періоду — був організований бездоганно, з уважним ставленням до кожної деталі. Особливо хочу відзначити чуйність, доброзичливість і людяне ставлення Олександра Миколайовича. Він завжди знаходить слова підтримки, вміє заспокоїти пацієнта і його рідних, пояснює кожен етап лікування зрозуміло й спокійно. Така увага і турбота дуже важливі, коли близька людина переживає складне оперативне втручання. Дякуємо Вам, Олександре Миколайовичу, за високий професіоналізм, золоті руки, тепле серце та справжню відданість своїй справі. Ви — приклад лікаря, який не лише лікує тіло, а й дарує людям віру, спокій та надію на одужання. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення у щоденній праці та вдячних пацієнтів! Щиро дякуємо за Вашу працю, людяність і майстерність! З повагою та вдячністю, Марина Залізко”
“Хочу висловити подяку лікарю Венгеру Павлу Миколайовичу, травматологу, остеопату. Фахівець своєї галузі ставить на ноги. У чоловіка перестала боліти спина і він став ходити, а не мучитися і мою спину, шию вилікував. Від щирого серця дякую.”
“Обыкновенная государственная поликлиника...Много хороших врачей....”
“Спасибо большое, педиатру, Жуковская Галина Михайловна! Это профессионал и хороший человек.”