Огляд каталогу
- 1,170 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 1170 результатів
Перегляньте установа в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,170 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 36,721 відгуків та оцінок.
“Викладачі студії допомагають відкрити прихований творчий потенціал та відчути себе художником! Підтвердженням цьому мої картини, які радують око та надихають на черговий візит! Юліє, дякую за кожну порцію натхнення! Дуже Вас рекомендую❤️”
“Пройшла навчання за базовим курсом Манікюру- сказати, що я задоволена це нічого не сказати... перед навчанням у мене був страх чи зможу я взагалі бути майстром, чи вийде у мене... і купа сумнівів... але вже в перший день курсу, я зрозуміла, що потрапила до професіонала! Анна не просто провела заняття, а з повною віддачею пояснювала, показувала, розповідала, контролювала, вказувала на помилки та пояснювала як їх уникнути! Дуже приємна атмосфера! До дівчат завжди можна звернутися з питанням або за порадою, навіть після закінчення курсу! Обов'язково пізніше прийду на Курс По бровах та на Дизайни! Дякую за вашу працю!”
“Ходимо до садочка вже 2 роки! Дуже подобається! Вихохователі супер, няні, помічники всі дуже хороші, турботливі, терплячі, знаходять підхід до дитини, уважно ставляться до її потреб. В "Паравозику" дружня і затишна атмосфера, тут діток, дійсно навчають і розвивають! Моїй донечці дуже подобається! Ще один важливий момент, тут похід в укриття не паніка і перелякані діти, а весела розвага але з розумінням небезпеки! Діткам тут добре, а це найголовніше!)”
“Це найкраща школа, та найкраща вчителька - Анастасія Букіна. :) Завдяки Насті, за пів року я зміг перевчитися на естрадний вокал)). В мене дуже зросла техніка співу. Також не мало ролі грає регулярні внутрішні концерти, в якіх ми беремо участь й можемо показати рідним як ми стали гарно співати. Окремо хочу сказати за індивідуальний підхід до навчання. В мене було багато різних вчителів, але Анастасія Букіна створює дуже комфортну атмосферу, а кожен урок це щось цікаве й неймовірне. Мені завжди хочеться повертатися на заняття.)))) Всім рекомендую школу Sing it", хто ще вагається.))”
“Доброго дня! Хочу висловити подяку прекрасному педагогу Ользі Ігорівні за цікавий та професійний підхід до дітей. Уміння навчати та зацікавити дітей до мистецтва, навчання, музики і всього прекрасного. Олічка наш син Владік ще досі пам'ятає ноти, пісні і з радістю грає нам на піаніно. Бажаю успіху вашій школі "Розумничка " і хороших учнів які в майбутньому будуть радувати Вас своїми успіхами.”
“Найкращі курси, на яких я тільки бувала ♥️ Це-кохання ♥️♥️♥️ Ввічливі вчителі, зручний графік, який максимально підстроять під Вас, індивідуальній підхід до кожного учня !”
“Дякую, за якісне та швидке обслуговування, хлопці ви молодці) приємно було працювати) успіхів вам у вашій складній роботі)”
“Відмінний центр знайшли випадково і дуже задоволені. Денний табір – це чудовий вихід для батьків і прекрасний час для дітей. Викладачі величезні молодці, за що їм низький уклін. Вони справді фахівці своєї справи!! Щодня у дітей проходить насичено, різноманітно, пізнавально. 4-х разове харчування, що теж дуже важливо, як удома, а не загальнохарчові стандарти. Всім рекомендую, це центр, в якому не страшно залишати діток.”
“Мій син ходить вже багато часу у Місто Знань,і можу сказати,що там працюють справжні професіонали,вчителі уважні до дітей ,гарні програми для навчання та розважання ,приємні ціни .”
“Коли була маленька, ходила туди, залишилися гарні спогади, вчителі супер, вміють ладнати з дітьми, дякую за дитинство”
“Дуже класний садочок. Я шукаючи садочок для своєї дитини була в 7 садочках в районі Аркадії, і we love kids це був найкращий варіант. Тут все чудово адаптація, харчування ,розвиток , педагоги , відеоспостереження. А головне дитина ходить з радістю , як для мами це найголовніше ))))”
“Курс «Психологія Відносин» перевершив мої очікування. Дуже змістовна програма, багато практичних інструментів, які можна застосовувати у реальному житті. Щиро дякую Психологу Вікторії Сандо та команді Інституту сучасних професій за професійність і теплу атмосферу навчання!”
“Дякую Юлії допомогу, приємне відношення, найкраще відділення, все пояснили”
“Вітаю! Дуже вдячні усім викладачам,які допомогли підготуватися сину до НМТ.Було цікаво і легко відвідувати уроки.Високий рівень знань і індивідуальний підхід до кожного абітурієнта-ось що нам запам'яталося!Ми вдячні за підготовку і організацію навчання від самого початку до завершення курсу вивчення матеріалу. Щиро бажаємо процвітання!!! Дякуємо!!!”
“Професіональний підхід до кожного учня . Син ходить з задоволенням, результати я бачу і мене дуже влаштовує . Викладач Тома знає як тримати увагу дітей та має підхід до кожного . А ще Тігранчик каже , що вона дуже добра ) тож дякую Вам , що маєте добре серце❤️”
“Дуже приємні працівники,професіонали у своїй справі,велика їм подяка,молодці,але ціни підросли і це не тішить,а так як моя племінниця (онко виздоровлююча)робить їх один раз у три неділі- то від цього не зрадієш...”
“Завітав до пробного заняття! Дуже сподобалося! Олексій Агоп'ян справжній майстер своєї справи. Він дуже професійно створює атмосферу довіри та розкутості. Три години пролетіло на одному диханні. Обов'язково продовжуватиму навчання.”
“Ходили у відділення на Сегедській, на робототехніку, дуже приемна викладачка, тепле та затишне приміщення, та дуже цікаві заняття!!!”
“Якщо ви шукаєте місце, де ваша дитина буде розвиватися як розумово так і фізично , при цьому мʼяко проходити адаптацію та підготовку до школи та соціуму, то Мотанка саме те що вам потрібно. Приємні викладачі знайдуть підхід до найвибагливіших батьків та їх діточок. Моя дитина просто в захваті від клубу, завжди біжить туди з великим задоволенням. А найприємнішим бонусом в наш час є те, що можливо займатися онлайн)”
“Займаємося 1 рік у центрі Азбука на Запорізькій у педагога англ.яз Аліни Олегівни, дуже задоволені, дитина схоплює матеріал, малокомплектні групи. Адміністратор Юліана компетентна, завжди нагадає про оплату)”
“Мені подобається навчатися англійській мові з yogy english. Кожен онлайн-урок з нашим вчителем проходить весело та продуктивно. З вчителями в цій школі не страшно чогось не знати. Коли я тільки починала навчатися, можна сказати, я взагалі нічого не знала, а зараз не боюся говорити англійською та ставити запитання.”
“Чудова фотошкола! Спочатку пройшла "Початковий" - просто для душі, не плануючи змінювати сферу діяльності. Потім пройшла "Просунута", і ось уже третій рік, займаюся комерційною фотографією. Дуже доступно викладається матеріал (обидва курси, що проходила у В'ячеслава), детально аналізується домашнє завдання. Ну і, звичайно ж, не можна не сказати, що колишні учні "PhotoTraveller" завжди можуть звернутися за допомогою до В'ячеслава! Всім любителям фотографії – дуже рекомендую! А коханій фотошколі, бажаю процвітання та талановитих учнів!”
«Білий Жемчуг» — естетична стоматологія у Приморському районі Одеси, розташована на вул. Генуезька, 3Б. Клініка позиціонує себе як простір сучасного лікування та відновлення естетики усмішки з акцентом на точну діагностику й комфорт пацієнта.
“У вашій філії мені найбільше подобаються привітні , усміхнені ,щирі і добрі вихователі . А ще неймовірні майстер класи . Ваш колектив прекрасний. Свята веселі і яскраві. Все продумано до деталей. І що зараз дуже важливо, я знаю, що дітки будуть у безпечному місці коли тривога. Окремо хочу подякувати Ірині. Завжди допоможе, підкаже , завжди привітна і усміхнена. Ваш садочок найкращий !”
“Як учився тут з 2013 по 2017, можу сказати, що це чудове місце для дітей!”
“Чудова музична школа. З чудовими історичними традиціями, справжньою культурою професійних освітян. Честь їм і хвала!”
“Відмінний садок, моя дитина з 2020-го до 2022-го на жаль року ходила. Вихователь це кохання. Харчування - самі б харчувалися так хороше, смачне, запахи аж слини течуть. Завідувачка хороша, адекватна, яка переживає дітей. Усередині завжди чисто, ремонт. Майданчик, хотілося б краще але пам'ятаю завідувач дуже просила державу нам допомогти. Ідіть і не пошкодуєте! Другу цього року відправила судна ж!”
“Чудовий садочок, дитина біжить з задоволенням. Дуже гарні, привітливі працівники садочку, які завжди на звʼязку та з особливою увагою відносяться до кожної дитини. Дякуємо вам за вашу працю❤️”
“Це місце, де моя дитина завжди із задоволенням ходить! Викладачі від Бога! Мають підхід до кожного учня! До діток ставляться, як до своїх! Вже 3 роки ходимо!”
“Велика подяка за уважність і турботу! Мої нові окуляри — просто ідеальні ❤️”