Огляд каталогу
- 92 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 92 результатів
Перегляньте хімія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 92 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 34,276 відгуків та оцінок.
“Дуже приємно було попрацювати з даним сайтом. Чудові ціни. Кваліфікований менеджер Ігор, дуже тактовно розповів про товар. Запропонував зручний для мене варіант. Зручний пошук на сайті. Швидка доставка, хороша упаковка. Загалом я всім дуже задоволена. Поставила собі цей сайт на заметочку. Рекомендую!”
“Це дорого, але ви в основному можете знайти те, що хочете”
“Прекрасне обслуговування та різноманітний вибір як хім.посуду, так і реактивів (чда, хч, тех.ч.).”
“Відмінний асортимент та низькі ціни, рекомендую”
“Дуже цікавий музей. Не зважаючи на те що пару експонатів не працюють а за деякі просять додаткову плату, було дуже цікаво. Цінова політика зависока, один дорослий 200грн., а сім'я 2+1 450грн.”
“Дякую Консультанту в Карповому відділі дуже гарно все пояснює та допомагає з підбором”
“Дуже давно обслуговуваюсь в Хундай центрі бо маю дві машини які тут і покупала-завжди гарне відношення, реагування швидке на любу просьбу. Менеджер Андрій Стебельський та всі робітники з ремонту з якими віршую всі свої питання і отримання якісних консультацій та послуг щодо ремонту моїх машин.”
“Дуже зручне розташування. Відмінний вибір продуктів. Співробітники професійні, ввічливі та доброзичливі. Це дуже приємно. А кулінарія - це просто космос! Робітники кухні рівня бог.)) Все дуже смачне та свіже. Дякуємо їм.”
“Чудова мийка, другий рік поспіль приїжджаю в Одесу і заїжджаю помитись, якісна мийка за нормальні гроші”
“Чудовий вид, навіть сказал б Шикарний вид)))) Йдеш по магазину і не тільки багато товарів, а ще всіляких декорацій)))”
“Сучасний зручний магазин. Все знайоме, сучасний інтер'єр, багато простору для шопінгу. Ніхто не стикається м'якими місцями між рядками”
“Зручне розташування, чисто в закладі, швидко обслуговують”
“Замовляла арочне вікно для кімнати. Дуже задоволений якістю вікна. Встановили швидко. Працювали акуратно. Співробітники компанії були ввічливі та професійні. Усі роботи було виконано вчасно. Рекомендую.”
“Справляє враження великий вибір продукції, Київські Сільпо програють.”
“Дуже сподобався магазин, тут непоганий асортимент, можна знайти товари, яких немає в магазинах подібної категорії, приємне обслуговування: я запитала в касира про наявність потрібного мені косметичного засобу, і вона сама пішла і принесла його для мене з полички (я, мабуть, пропустила, коли шукала) Таке відношення до покупців дуже радує.”
“Дуже гарний магазин часто заходжу за покупками дівчата на висоті ))”
“Гарний, просторий магазин, досить багато кас працює, низькі ціни”
“Цей магазин АТБ є одним із найкращих у Селищі Котовського. Зовнішній вигляд магазину приємний і стильний, одразу впізнається сучасний дизайн мережі. Біля закладу є зручна автостоянка, а також велостоянка для клієнтів, які приїжджають на велосипедах. Всередині дуже охайно і чисто. Особливий плюс — це власна випічка, де можна взяти готовий товар чи замовити піццу, та власна кав'ярня, де можна прямо на місці зробити собі смачну каву до випічки. Оформлення відділів зроблено за сучасними стандартами компанії: надписи з піктограмами на стінах допомагають легко орієнтуватися та швидко знаходити потрібні товари. Каси працюють оперативно, і в години пік відкривається більше кас, але все одно виникають маленькі черги. У звичайний час двох кас цілком достатньо для комфортного обслуговування. Загалом, цей магазин відповідає високим стандартам якості, і можна сміливо рекомендувати його для покупок.”
“Прекрасне обслуговування, дуже великий вибір продукції! Все якісне та свіже! Окремий респект продавцю Надії, сподіваюся їй дадуть премію”
“Магазин дуже сподобався. Чисто, привітний персонал, широкий вибір товарів, знижки порадували.”
“А ви знаєте, що на базі ОМІ МГУ відкрита соціальна клініка і можна абсолютно безкоштовно здати аналіз на COVID-19? Тепер знаєте ”
“Чудово, єдине місце де розмовляли українською, хоча прийняли закон що обслуговування має відбуватися державною мовою , а взагалі чудовий магазин”
“Стандартний АТБ з стандартним асортиментом.Але просторий і є відділ випічки.І аптека в цьому ж приміщенні.Зручно”
“Хороший магазин продавці грамотно все пояснили Спасибі дуже допомогли нд вибором нового гаджетів рекомендую”
“Зручний магазин. Продукти, побутова хімія, канцтовари, дитячі іграшки та товари першої необхідності. Можна розрахуватися карткою, немає черг і це радує. Та привітний персонал.”