Огляд каталогу
- 62 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 62 результатів
Перегляньте хірургія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 62 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 5,149 відгуків та оцінок.
Кабінет, де виконують комбіновані чистки та доглядові процедури. Надають фахові консультації й працюють у комфортній атмосфері.
“Щиро вітаю з професійним святом всіх працівників клініки! Здоров’я і натхнення, і успіхів! Важка хвороба улюбленця заставила приїхати з Франківщини на саме Різдво. Зустріли, як рідні. Допомогли з заселенням. Завжди були на зв’язку. Шансів було мало, але Міланка вижила) . Дякую за професійність і підтримку ❤️”
“Мабуть найкраща стоматологія в Одесі. Якість та сервіс на найвищому рівні. Після відвідування взагалі перестав боятися відвідувань стоматолога. Дуже раджу!”
“Сьогодні ставив імплант на 26 зуб у клініці Oblik. Враження -вражений найвищим професіоналізмом лікаря Осовецький В.А. Ну перше-болі немає зовсім, вкололи і все. З моменту того як я зайшов і вийшов, минуло 18 хвилин, зуб у мене був видалений за три місяці до того. При розтині виявилося, що кістка у мене хлипкувата і той тип іпланта straumann, який планувався не найкращий у моєму випадку варіант. гроші, а про людський підхід! Як я зрозумів на рік їм проводяться сотні подібного плану імплантацій, так що такі руки, як мені здається, зможуть правильно вкрутити імплант навіть уночі і в темряві))) Відразу зробили знімок, імплант варто дивно з таким же невеликим кутом нахилу в кістки щодо сусідніх зубів як і всі інші, я дуже задоволений. Шви знімати через тиждень, коронка через 2-3 місяці. Тепер я якщо і колись робитиму подібне тільки в руках цього лікаря. Дякую.”
Hellas Dental — стоматологічна клініка в Одесі, розташована в Приморському районі на провулку Віце-Адмірала Жукова, де поєднують сучасний підхід до лікування та комфорт для пацієнта. Тут роблять акцент на безпечних протоколах, уважній комунікації та сервісі, який допомагає зняти напругу перед візитом.
Сучасний центр із уважними лікарями; безболісне лікування, прийнятні ціни та багаторічна довіра сімей.
Впевнена хірургія та імплантація, уважний сервіс; сімейна атмосфера і сучасне обладнання.
“Роман Петрович, най компетентний лікар.”
“Проходила процедуру забору крові — все було на найвищому рівні. Маніпуляція проведена швидко, безболісно та професійно. Персонал уважний і доброзичливий. Щиро дякую за якісне обслуговування!”
Уважні лікарі все обговорюють наперед; комфортно для дітей, безболісні видалення та якісні реставрації.
“Гарна клініка, професійний лікар. За кілька років відвідувань-тільки приємні враження.”
“Дуже вічливий персонал. Все допоміг, підказав. Прибрано, гарні лікарі. Особисто мене консультує онколог. Дуже йому вдячні за нашу собаку.”
“Неймовірно чуйні та професійні фахівці. Привезли пізно ввечері собаку, яку збила машина та поїхала. Лікар швидко провів діагностику та не взяв жодних коштів. Дякую світу за людей з таким серцем і любов'ю до тварин.”
“Я звернулась до клініки з проблемою повної втрати зубів на одній щелепі. Мені запропонували сучасне рішення — імплантацію All-on-4. Висловлюю щиру подяку лікарям за уважне ставлення, якісну роботу та індивідуальний підхід. Все виконано на високому рівні.”
“Прекрасна клинка, дуже хороша і приємна медсестра, чудовий доктор Олександр Миколайович, дуже допоміг нашому песику Вирішив проблему буквально за 5 хв, для порівняння нам в іншій клініці хотіли робити операцію та відновлення 3 місяці мінімум. Олександр Миколайович призначив уколи на 5 днів і після першого уколу відразу стало набагато краще, спасибі! Всім раджу звертатися сюди, тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу 100%”
“Улюблена клініка в яку їздимо з іншого району міста. Є гарний стаціонар для того щоб при потребі залишити тваринку на лікування(особисті камери у котиків просторі - кіт може трохи пройтись і розмятись). Також є інфекційне відділення, де приймають в тому числі і вуличних котиків яких можна пролікувати і забрати. Весь персонал дуже людяний та професійний, дякую за вашу роботу!”
“Лікарі клініки "Смартвет" - найкращі, справжні професіонали! Дуже уважні, завжди прийдуть на допомогу в будь -якій ситуації, однаково уважно відносяться і до домашніх тварин, і до тих, хто не має дому,завжди йдуть назустріч, завжди на зв'язку. Наталія Анатоліївна та Віталій Сергійович просто "витягують" мого улюбленця з того світу вже декілька років, і тільки завдяки їх праці та лікуванню, мій кіт живе своє найкраще життя .Завжди безмежно вдячна клініці та завжди рекомендую!”
Комфортні прийоми, делікатна гігієна та уважний підхід; пацієнти відзначають професіоналізм лікаря і приємну атмосферу.
“Для нас це найкраща клініка, проте з своїми нюансами Олександр Олександрович неймовірно чуйний лікар, який завжди знає чим допомогти. До нього були у двох інших лікарнях, де не змогли привести до нормального стану кота зі звичайною сечо-камʼяною хворобою(vetk 911 та марквет) Не подобається постійно сидіти в черзі, проте і в цьому є свої плюси- якщо вам потрібно терміново, то ви зможете попасти до лікаря в цей же день. Також порадував цінник. Він середній, а якість послуг висока, все чистенько.”
“Закінчила курс масажів LPG, дуже задоволена як станом тіла так і легкістю. Дякую дівчатам, за дбайливе ставлення та душевність. Мої щирі рекомендації”
“Дуже вдячні лікарю хірургу Фізор В.Д і черговій медсестричці за оперативність і професіоналізм ! Ми з Волині приїхали в Одесу, і сина вкусила невідома собака. Все швидко, професійно, залишилося дуже приємне враження про медичний персонал і лікарню! ))))”
«Юдента» — стоматологічний кабінет у Малиновському районі Одеси, де роблять акцент на спокійному, уважному прийомі та прогнозованому результаті лікування. Клініка розташована на вул. Івана та Юрія Лип, що зручно для мешканців району та тих, хто шукає сімейну стоматологію поруч із домом.
“Хочу выразить большую благодарность и низкий поклон всему отделению хирургии .дочке сделали операцию .врачи с большой буквы .персонал очень хороший.большое спасибо хирургу сорочан . Мама ермаковой ксении”
“День добрий, можна номер приймальні?”
“Пройшла курс процедур на кегель-троні. Для мене це крісло замінило похід до сімейного психолога! Я стала явно жіночнішою, а чоловік - привабливим, хоча начебто я і до цього не скаржилася... Я нафарбувалася червоною помадою хоча поїсти не завжди встигаю. А сни як у пацієнта Пилипа Пилиповича: «25 років такого не було»... З огляду на те, що я прийшла з суто фізіологічною післяпологовою проблемою, про такий ефект я не думала і тим більше на нього не розраховувала! Я під великим враженням! Також хочу відзначити, що персонал дуже доброзичливий і приємний. Окреме спасибі хочу сказати Любові Олексіївні! Від душі рекомендую цю клініку! Настя”
“Відмінна стаматологія, заснув і навіть не помітив як зробили зуб”
“Хірург від бога дуже вдячна рекомендую”