Честор
“Єдиний (окрім Metro) нормальний супермаркет у Луганській, чупринки маєте багато часу - вам сюди”
Знайдено 6 результатів
“Єдиний (окрім Metro) нормальний супермаркет у Луганській, чупринки маєте багато часу - вам сюди”
“Здрастуйте, ще працює цей супермаркет?”
“З цим магазином у мене тільки один спогад із дитинства, коли друг дав мені потримати газировку бон буассон. А потім ми пішли жарити шашлики і на нас накричали сусіди((”
“Часто буваю в цьому магазині. Мені подобається відсутність черг.”
“Хороший магазин. Достаточно широкий выбор, демократичные цены, хорошее обслуживание, есть система дисконтных карт. Порадовало , что для того чтобы получить карту до 5% - нужно купить товара всего на 350 грн. Хорошо соблюдается правило "цена-качество", т.е можно купить хорошие свежие продукты по достаточно низкой цене. Хороший магазин! Процветайте!”
“Відмінний магазинчик. Завжди свіжа та смачна випічка, просто величезний вибір – від здоби до піци. Ціни досить адекватні. Персонал привітний.”