Огляд каталогу
- 800 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 800 результатів
Перегляньте шопінг в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 800 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 179,633 відгуків та оцінок.
“Вище всяких похвал - якість, ціна, організація! Алла Федорівна, Ви молодець, так тримати!”
“Хороший магазин. Варто зазирнути після відвідання Аккерманської фортеці.”
“Відмінний магазин. Ми 5 років як з донькою постійних клієнтів. Дуже приємні та привітні продавці. Завжди допоможуть із вибором солодощів. Продукція завжди свіжа та смачненька:) У магазині завжди чисто та дуже затишно. Багато гарних квітів, що дуже тішить око і душу) А яка смачна кава, у мене вже традиція) зайти випити чашечку ароматної кави. Велике дякую. Звичайно ж, рекомендую!”
“Хороший магазин чоловічого одягу”
“Все супер , дуже приємна дівчина на видачі )”
“Шановний, мирон яковлев, щиро дякую за оцінку людини, яка попри повітряну тривогу і загрозу ударних БПЛА пішла на зустріч і не зачинила двері магазину перед вашим носом. Саме так, тому що відбій на той момент дали помилково. Ми клієнтоорієнтовані і завжди чекаємо на вас, в безпечний для вас і для нас час (так нас колхозниць навчають в наших «деревнях»). Вибачте, що привіталась з вами лише один раз, на початку нашої зустрічі в сусідньому магазині, зазвичай нормальні люди саме так роблять, але хто я така. Дуже прикро, що в наш час досі знецінюється робота і час інших людей, які піклуються про свою безпеку (в цивілізованому світі це є нормально). Сподіваюсь ви самі вірите в те що, пишете і вам за це не соромно. Дякую за розуміння, всього вам найкращого. Бережіть себе і ходіть в укриття - саме це насправді важливо.”
“Зручне розташування, швидке обслуговування.”
“Ніколи не йду з порожніми руками. Персонал просто диво! Таких приємних та уважних дівчаток немає більше ніде! З ними можна порадитися як із подружками, допоможуть підібрати товар. І зауважте, ніколи й тіні роздратування чи нетерпіння! Процвітання вашому бізнесу!”
“Відмінний магазин, любимо його, завжди знайдеться щось для душі!”
“Дуже гарний магазин із чудовим персоналом. Ціни середні. Часто розпродаж. Регулярно нові колекції.”
“Гарний магазин. Допомогли обрати костюм на високий зріст, чого не вдалося зробити в інших магазинах, приємний консультант. Рекомендую.”
“Магазин класу люкс. Іноді можна побалувати коханого чоловіка приємними покупками)))”
“Придбав непогані кросівки за великою знижкою”
“Як завжди відмінний сервіс та якість обслуговування!”
“Дуже хороший магазин. Продавець-консультант швидко допоміг з вибором, порадив як краще все оформити, включаючи гарантію. Все на вищому рівні. Вже не один раз здійснював там покупки і все сподобалося.”
“Затишно, ціни середні для цієї локації, сервіс на рівні. Кава краща в окрузі. Баріста Віола лайк. ))”
“Дуже дякую продавцу Діані С за дуже добре і швидке обслуговування! One love”
“Привіт! Чудовий магазин! І люди у ньому чудові! У вас є інстаграм?”
“Прекраснейший магазин косметики”
“Чудовий магазин.Великий асортимент товару,не дивлячись що магазин маленький.Персонал-це окреме тема дуже привітливі))видно що роботи забагато,але про клієнта ніколи не забувають,та принесуть вибачення,якщо щось не так.Наприклад Єва 428 на початку вул Дальницька,просто жах.Крики,сміх,мати зі сторони адмінів...клоунада одним словом Своєю поведінкою псують рейтинг магазину!”
“Гарний магазин. Дуже добре, що періодично в "Просторі" знижки на різні товари. За цінами прийнятно. Вибір по побутовій хімії нормальний, все необхідне для прання, прибирання. Є косметика економ класу, шампуні, мило. Взагалі, все, що потрібно для гігієни.”
“Відмінно.оч.осудні адекватні продавці.допомогли з пробниками.купила все що хотіла.хороші знижки.чистий охайний магазин.рекомендую!”
“Якщо ви маєте сумніви щодо вибору косметичних засобів, то вам саме сюди. Тут працює чудовий консультант Ліна. Все детально розповість, порадить.”
“Була 23.09.23 і 24.09.23, раніше тут із чоловіком купували йому лофери Дуже м'які та зручні Зважаючи на те, що вихідний день, обслужили дуже добре Окрема подяка консультанту Анастасії Дівчинка приділила мені левову частку часу, переміряла зі мною майже всі кросівки, черевики та чоботи І навіть не дивлячись на те, що я пішла того дня без покупки Я повернулася на наступний за чоботями про які думала і кросівками Зараз багато добрих акцій І можна виміряти для себе гарне взуття за нормальною ціною Анастасія без зайвих розмов замовила з іншої філії під мене кросівки, які 23 числа забрали За свої гроші взуття гарне І досить м'яка Головне добре все виміряти Подивимося як буде в носінні ☺️”
“Хороші продавці,допоможуть не тільки з вибором товару, а й з особистими проханнями”