Огляд каталогу
- 17,839 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 17839 результатів
Перегляньте 1 11 65000 в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17,839 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 2,320,556 відгуків та оцінок.
“Улюблена Таврія. Живемо поруч, заходимо майже кожного дня. Це лоукал шоп, тут є все найнеобхідніше. Продавці ввічливі, спілкуються з клієнтами тільки державною мовою. А тепер ще й касу самообслуговування встановили!!! Від мене-5 зірок❤️”
“Хочу подякувати працівниці супермаркету “Таврія В” (на жаль, не знаю імені) за людяність і уважність. Я загубила свій шопер у магазині, і хоча минуло два тижні, вона пам’ятала про мене й сьогодні його повернула. Дуже приємно, коли у великому супермаркеті працюють такі відповідальні й доброзичливі люди. Дякую за турботу!”
“Купівлею задоволена! Хороший магазин!”
“Ця компанія допомогла мені оформити прописку за 1 день без черг”
“Відмінна агенція з організації як місцевих турів, так і за кордон. Однозначно рекомендую!”
“Безмежно вдячна невролога Фаюк за лікування моєї мами, Мільченко Анни Кузьмівни. Мама дуже хворіла і не могла пересуватися. А після проходження лікування протягом 5 тижнів почала ходити з допомогою ходунків і навіть палички! Лікування медикаментозне і з використанням різних тренажерів дало відмінний результат. Оксана Вікторівна виключно уважна і турботлива. Вам - моя велика подяка за вашу нелегку і благородну працю!”
“Дякую, дуже швидко і добре все зробили”
“Хороше СТО, Турбо СТО сказали ремонт приблизно на два дні, їхав з Херсона, приїхав на домовлений час (субота) сказали на понеділок, як то не серйозно. А тут хлопці молодці, поміняли пневмобалон за 2 години, за ціною норм!”
“Я дуже задоволена. Гарний магазин і хороші товари. Обслуговування супер. Рекомендую.”
“Дуже гарне місце. Чудові господарі, особливо Чакі.”
“Поруч з будинком. Просто дивовижно! Акуратно, компактно, продумано. Працюють відмінні люди. Спасибі! Приємно приходити.”
“Рідко залишаю відгуки, особливо про лікарні та лікарів, бо це особисте. Але саме в даному випадку хочу подякувати лікарці Анастасії Андріївні, до якої я потрапила ввечері в неділю. В Одесі була в короткій відпусці з запаленим оком. Чоловік наполягав, щоб ми звернулись в цей медзаклад, але я не хотіла, бо начиталась тут жахливих відгуків про погане ставлення, черги та ін. Але в нд мені стало гірше і я здалася. В приватну клініку я не змогла потрапити, бо чз блекаут та відсутність води, не всі працювали. І для мене було приємним здивуванням, як підійшла до моєї проблеми пані Анастасія. Вона відкорегувала призначення, які мені виписали в Києві, все пояснила і попросила перед поверненням додому прийти ще раз до неї. Сьогодні зранку, перед візитом, я відчула біль в іншому оці, пані Анастасія зробила все, щоб врятувати ситуацію терапевтичним шляхом, бо в оці, яке я починала лікувати в Києві, нажаль вже потрібно хірургічним шляхом видаляти гній. Я дійсно щиро вдячна цій лікарці за ставлення, підхід та небайдужість. Дякую вам, пані Анастасіє!”
“Найкраща кулінарія в Одесі, жалкую, що не найшов раніше, 4 місяці тут проїв сніданок, обід і вечерю - все чудово, сільпо, ля сільпо і інші таврії стоять в стороні порівняно з цим магазином! все свіже і дуже смачне, рекомендую”
“Все чудово. Гарні лікарі. Уважні. Лише складно знайти сам офіс. Для цього залишу фотографії, як це виглядає із двору.”
“Після кодування не те, що не п'ю, у мене навіть тяги немає до спиртного. Сам би точно не зав'язав. Дякую за допомогу.”
“Хороший магазин грамотний продавець.”
“Купувала тут своє авто, всім задоволена! Артем дуже приємний чоловік, знайшов індивідуальний підхід! Все розказав, показав, був завжди на звʼязку! Все прозоро, нічого не приховував, і допоміг вирішити деякі питання по авто! Щиро рекомендую!”
“Відмінний компактний магазин, привітний та товариський персонал, відмінний асортимент, завжди в наявності потрібні товари, чистий зал та приємне обслуговування на касі. Окреме спасибі заступнику директора Ользі Василівні за допомогу у виборі товару та чудову консультацію.”
“Прикольна мережа. По суті все, що е в великих продмагах є і тут. Дуже зручна і корисна для туристів. По меншій мірі тут на Вас не діє звичайна одеська підприємливість. Рекомендую.”
“Універсам хороший, вибір великий, але! Ціни на овочі космічні, хоча вийдеш з магазину і купиш все на ринку за прийнятною ціною. Мало кас вічні черги, хоча це і не недолік, скоріше недолік. Загалом, ця мережа хороша.”
“Хороший магазин з помірними цінами”
“Приємно мати справу з цими людьми Щоразу все легко і невимушено”
“Дивпн купили навесні 2021 року, в експлуатації показує себе чудово, виправдовує всі свої переваги”