Хостел "Хорошо"
“Реальна, приємна ціна. Відмінна кава, Потрібно було почати з головного, відмінний персонал у Хостелі, умови проживання: (все є для того щоб набратися сил і вперед підкорювати на наших велосипедах далі простори узбережжя), Реально дякую велике за притулок, і моменти позитиву. Рекомендована: Кава просто шикарна в кафе на території хостелу, десерти, «король» Наполеон, і приємна дружня атмосфера. Дітям розвитку, і чудової погоди.”