Огляд каталогу
- 212 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 212 результатів
Перегляньте autorepair механіки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 212 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 9,531 відгуків та оцінок.
“Дуже подобається, хлопці роботу дідають швидко та якісно, ціни прийнятні. Обслуговуюсь у них уже давно. Дуже рекомендую!”
“Фарбування було виконане ідеально в колір, дуже швидко, дякую!”
“Супер сервіс. Ремонт усіх іномарок особливо Мерседес. Запчастини зі складу за приємними цінами. Професіонали своєї справи. Рекомендую!”
“Звернувся до цього СТО для діагностики та ремонту ходової, а також регулювання розвалу-сходження. Залишився дуже задоволений якістю роботи! Фахівці явно знають свою справу – докладно пояснили, які проблеми виявлено, запропонували кілька варіантів вирішення та оперативно усунули. Після ремонту автомобіль став відчуватися набагато впевненіше на дорозі, зникли сторонні стуки, а керування стало чітким. Розвал-сходження зробили ідеально – кермо стоїть рівно, машину не веде убік Ціни адекватні, без прихованих платежів. Обслуговування на найвищому рівні – привітний персонал, зручна зона очікування. Рекомендуватиму це СТО знайомим!”
“Обслуговувалися у Юрія за рекомендацією знайомих. Грамотний спеціаліст. Робили заміну фільтра, діагностику та регулювання гбо. Вказав на проблеми, порадив, що краще поставити. Все виправив, дав потрібні поради. Усі чітко, швидко, без зайвих дій.”
“Замовляв запчастини на Ford Fusion 2016: 2 двері (у кольорі). Приїхав, сплатив, забрав-поставив на авто, підійшло, все як обіцяли! Дітям респект та поважуха! Рекомендую!”
“Гарний сервіс,все на вищому рівні,приємні ціни,не пожалкували що звернулись саме сюди”
“Величезний вибір АКБ на будь-що. Продавець - майстер своєї справи, проконсультував, перевірив старий та новий акб, встановив. Загалом дуже задоволений, дякую”
“В мене на авто загорівся чек заїхав на інше сто перевірили та сказали що проблема у каталізаторі, записався до катализатороф на видалення, приїхав та виявилось що проблема по першому лямбда зонду який немає відношення до каталізатора та його просто треба замінити, ще зробили діагностику каталізатора камерою та він у нормальному стані, порадили нічого з ним не робити поки по ньому немає проблем”
“Гарний сервіс,все на вищому рівні,приємні ціни,не пожалкували що звернулись саме сюди”
“Чудове СТО! Не перший раз до них приїжджаю і завжди задоволений результатом на всі 100. Цього разу замінили ремінь ГРМ. Все швидко і якісно! Дуже вмілі чесні майстри та професійне обслуговування. Всім рекомендую цей СТО)”
“Приїхали в Одесу та спіймали одеського саморіза. І адміністратор і майстри це професіонали своєї справи. Зробили свою роботу дуже швидко, на відмінно. Всім рекомендую.”
“було дуже швидко я рахую треба другу точку відкривати, бо чекав другу машину більше ніж хлопці робили. Шини клас, не хотіли впарити херню аби продати”
“Дуже дякую хлопцям! Увечері, як завжди, перед дальньою поїздкою почалися проблеми з гальмами, почав шукати сто, п'ятниця 22.00, все вже закрито, забив у пошуку цілодобові сто, пошук видав даних хлопців, зателефонував, сказали під'їжджати. Під'їхав, підняли на витягу, дуже оперативно все зробили, зайвого нічого не робили, все у справі, проконсультували з купівлі запчастин. А найбільше, що приємно порадувало, це те, що через пів години передзвонили і запитали чи все гаразд, ось це прям було дуже чудово. То тримати. Всім рекомендую!!”
“Відмінні спеціалісти. Два сто не змогли замінити лямбда зонд мені на Хонда акорд - тут зробили все за 40 хвилин і за дуже прийнятну ціну! То тримати. Однозначно рекомендую!!”
“Гарний сервіс. Був здивований їх цінами та швидкістю роботи. Рекомендую!”
“Вічливі, професіональні, роботу роблять Якісно, швидко, дають гарантію на свою роботу.”
“Нормальні хлопці! Толику дякую! Все оперативно і з толком! На гроші не вантажить, адекватно! Ціни помірні!”
“Досвідчений персонал, який якісно виконує свою роботу”
“Швидке та якісне обслуговування, гарне приміщення, є де присісти та почекати, а не пектися на сонці. Залишилася дуже задоволеною, дякую!”
“Дуже задоволений, що порадили мені цих хлопців. 5+”
“Повести салон та кузов машини за станом близькою до нової – це до цих хлопців. Катаєшся, миєш машину, доглядаєш, але через час уже розумієш, що потрібно щось серйозніше, ніж прості мийки. Загалом, якщо чесно, то машину можна не впізнати після роботи цих хлопців. Авто привіз зі штатів: відхімчистили салон-він став як новий, хоч і пробіг під 80 тис. Потім полирнули фари і пробігли кузовом. Пару м'ятинок на дверях та багажнику як і не було. І все за один день! Уважне ставлення до клієнта. Дякую за роботу!”
“Досвідчений персонал, який якісно виконує свою роботу”
“Швидка видача замовленнь, привітливий персонал, якісні запчастини”
“Купа знижок та подарунки. Гарний магазин. Приніс за гарантією електрорубанок. Кажу чек забув. Персонал без питань прийняв на ремонт, оскільки всі номери електротехніки занесені до комп'ютерної бази. Ремонт зайняв 30 хвилин. Весь персонал гранично послужливий. Якість техніки та різної дрібниці на висоті! Пильний диск по дереву шелестить у циркулярці, відмінно ріже. І т.д.”
“Все супер. товар був по наявності і швидко відправили”
“Сьогодні придбали Mazda CX-5. Дякуємо автосалону та колективу, особливо менеджеру з продажу Роману. У найкоротший термін здійснили мою мрію, все як я й хотіла.”
“Ціник на роботу не кусаються! Славік дуже грамотний майстер з Джилька! До цього моя машинка обслуговувалась у офіціалів, де дуже дорого і повно рукожопих майстрів. Дякую мужику, скоро буду)”
“Всім привіт хочу залишити відгук про це СТО Працюємо з цим сервісом більше 5 років Не одноразово звертатися з різними технічними несправностями На цьому СТО завжди вирішує оптимально і позитивно за цими несправностями. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!”