Bloom Cafe
“Дуже смачно! Замовляла круасан з лососем - дуже великий розмір, та салат сир фета з карамелізованими яблуками - мені сподобався. Смачна кава, смачна матча тонік - але «мінус» що вона погано була збита і я просто зʼїла комочки матчі. Інтерʼєр прикольний. Маленьке приміщення , воно по візуалу та функціоналу схоже більше на звичайну кавʼярню де не очікуєш що є повноцінне меню . Хочу зауважити - смачне меню! Також бариста спілкувалась спочатку російською, але потім перейшла з нами на українську. Я розумію що в Одесі більшість російськомовних, і окей коли персонал закладу переходить на різні мови для спілкування з клієнтом але ж не вітати нових відвідувачів російською.”